Skocz do zawartości

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy


BarthezzVTi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam obecnie na moim Mi 6 global 9.2.2.0 i korzysta mi się z niego bardzo dobrze, nie mam żadnych zastrzeżeń, czas pracy baterii też świetny, 9h SOT to dla niego nie wyzwanie
Już od kilku tygodni było info o update do oreo ale po prostu kasowałem powiadomienia bo nie potrzebowałem zmieniać skoro działa dobrze.
Z tym że dzisiaj po rano dostałem znowu powiadomienie, "aktualizacje są gotowe do zainstalowania" a po wejściu w aktualizacje pokazuje że zainstaluja się dziś w nocy.
Dlaczego same się pobrały? Czy w nocy zaaktualizuje się do Oreo?

Jak się sprawuje 9.2.3.0 oreo? Coś nie działa, coś działa gorzej względem 9.2.2.0 nougat? Jak z baterią? Czy jest coś dla czego warto zrobić tą aktualizację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam obecnie na moim Mi 6 global 9.2.2.0 i korzysta mi się z niego bardzo dobrze, nie mam żadnych zastrzeżeń, czas pracy baterii też świetny, 9h SOT to dla niego nie wyzwanie
Już od kilku tygodni było info o update do oreo ale po prostu kasowałem powiadomienia bo nie potrzebowałem zmieniać skoro działa dobrze.
Z tym że dzisiaj po rano dostałem znowu powiadomienie, "aktualizacje są gotowe do zainstalowania" a po wejściu w aktualizacje pokazuje że zainstaluja się dziś w nocy.
Dlaczego same się pobrały? Czy w nocy zaaktualizuje się do Oreo?

Jak się sprawuje 9.2.3.0 oreo? Coś nie działa, coś działa gorzej względem 9.2.2.0 nougat? Jak z baterią? Czy jest coś dla czego warto zrobić tą aktualizację?
Moim zdaniem jest gorszy :)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak samo jak pies, nie miałem opcji wyłączenia aktualizacji i telefon samoczynnie w nocy z piątku na sobotę zaktualizował się. Co gorsze przez motyw który miałem, telefon zapętlił się na ekranie startowym i dopiero wipe data przywróciło tel. do życia. Z 9.2.3.0 jestem zadowolony, nie mam żadnych problemów a bateria lepiej trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Został ktoś na 9.2.2.0? Jak sobie radzicie z powiadomieniami o aktualizacji, bo ten aktualizator nie dość, że cały czas mnie o tym informuje to jeszcze cały czas pobiera ten rom do folderu. Ja usuwam a aktualizator i tak swoje. Da się go jakoś wyłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Został ktoś na 9.2.2.0? Jak sobie radzicie z powiadomieniami o aktualizacji, bo ten aktualizator nie dość, że cały czas mnie o tym informuje to jeszcze cały czas pobiera ten rom do folderu. Ja usuwam a aktualizator i tak swoje. Da się go jakoś wyłączyć?
W ustawieniach aplikacji usunąć dane podręczne :)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś która wersja miui polska działa teraz najlepiej? Od wyjścia aktualizacji z Androidem 8 nie interesowałem się tym tematem i siedzę cały czas na 7.12.7 która wtedy działała bardzo dobrze i wielu na nią wracało po słabej pierwszej wersji na Androidzie 8. Czy któraś wersja działa już lepiej lub tak samo jak 7.12.7?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.04.2018 o 20:55, michals19s napisał:

Też wam się pojawiają co trochę te komunikaty i uruchamiają wyświetlacz? Czy mogę gdzieś to wyłączyć??

 

Screenshot_2018-04-01-10-55-52-040_lockscreen.png

A masz odznaczoną opcję wybudzania?

Screenshot_2018-04-04-09-02-14-749_com.android.settings.png

17 godzin temu, Krzychu_rdn napisał:

Powie mi ktoś która wersja miui polska działa teraz najlepiej? Od wyjścia aktualizacji z Androidem 8 nie interesowałem się tym tematem i siedzę cały czas na 7.12.7 która wtedy działała bardzo dobrze i wielu na nią wracało po słabej pierwszej wersji na Androidzie 8. Czy któraś wersja działa już lepiej lub tak samo jak 7.12.7?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Ja mam 9.2.3 global stabilną z oreo 8.0.0. Nie polecam. Aktualizacja wyszła kilka dni po tym jak kupiłam telefon, więc nie miałam możliwości sprawdzić wszystkich jego możliwości. Poprzednio miałam nugata 7.1. Po aktualizacji wysypały się płatności telefonem, dla którym wybrałam mi6 zamiast a1. Nie mam pomysłu czy i jak to naprawić bez czekania na kolejną wersję miui.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Martu2 napisał:

 Po aktualizacji wysypały się płatności telefonem, dla którym wybrałam mi6 zamiast a1. Nie mam pomysłu czy i jak to naprawić bez czekania na kolejną wersję miui.

zmien w opcjach platnosci tryb na drugi i z powrotem (z hce na sim i z sim na hce) - to sposob ktory pomogl uzytkownikom na 9.2.3.0 (z forum miui) i u znajomego tez płatności NFC ruszyły po takim przestawieniu opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, skrzyppodlogi napisał:

Możesz ręcznie zainstalować wersję 9.5.3.0 i zobaczyć, czy wtedy będzie OK. W wątku dot. oprogramowania global jest link.

Poszukałam trochę o tej wyższej wersji i ...chcesie a bojesie:

Nie wiem jaka jest szansa u mnie na takie błędy, ale trochę strach.

Na razie zrobiłam tak jak radził Brokulis, po pracy przetestuję to w jakimś spożywczaku ;)

Edytowane przez Martu2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Został ktoś na 9.2.2.0? Jak sobie radzicie z powiadomieniami o aktualizacji, bo ten aktualizator nie dość, że cały czas mnie o tym informuje to jeszcze cały czas pobiera ten rom do folderu. Ja usuwam a aktualizator i tak swoje. Da się go jakoś wyłączyć?
Jak znaleźć folder z tym nowo pobranym Romem
Pobrał mi I chciał sam zainstalować ale go powstrzymałem i chcę usunąć teraz ta nowa aktualizacje żeby miejsca nie zajmowała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/30/2017 at 5:54 PM, rojeqq said:

A czy moze mi ktos powiedziec czy jest mozliwosc 'oddalenia' ekranu (zwiekszenia rozdzielczosci). Po przesiadce z rn3pro wszystko jest duze i rozlazłe. Nie moge sie przestawic, czy to w msngrze czy face .. 

adb shell wm density 400

(400 przykladowo wpisz jakie chcesz)

 

Dzis kupilem ceramika na gearbest moze mi ktos powiedziec z jakim androidem przychodza mi6 z tego sklepu? Czy jest to oreo z tymi bledami o ktorych piszecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio niechcacy usunąłem z listy miejsc w aplikacji systemowej pogody miejsce z lokalizacji. Niestety teraz nie wiem jak je znów dodać, normalnie mogę dodawać miasta ale nie wiem jak zrobić żeby znów paka pokazywała mi automatycznie pogodę z miejsca w którym przebywam. Może ktoś z was wie jak to sportem dodać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...