Skocz do zawartości

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy


BarthezzVTi

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam do was pytanko odnosnie synchronizacji zdjec. Mialem wszytkie fotki synchronizowane w aplikacji zdjecia od googla i zrobilem wipe telefonu.
 
Teraz te zdjecia sa dostepne w tej aplikacji ale nie wiem jak zrobi zeby je wszytkie na raz pobrac do telefonu ?
 
Czy jest to mozliwe? dodam ze nie robilem synchro xiaomi a am bylo y to bezproblemowe
Zsynchronizować z urządzeniem :)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3/7/2018 o 16:11, martin3z napisał:

Jaki jest teraz wg Was najlepszy z ostatnich ROMów xiaomi.eu jeszcze na 7-emce? 8.2.1?

Mam teraz 7.11.30 i coś bym zmienił, ale na pewno jeszcze nie na Oreo. 

 

8.2.1 jest na androidzie 8.0 i jest to pierwsza wersja z oreo nie robiaca problemow z glownymi funkcjonalnosciami (przynajmniej u mnie). W porownaniu do poprzedniej wersji dziala bardzo dobrze

 

@xLukasz - aktualizacje sa co tydzien prawie zawsze wersji dev, a globala to hgw

Edytowane przez Immortel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciekawi mnie taka kwestia.

Zamowilem mi6 i zastanawiam sie czy bede musial na nim zakladac nowe konto xiaomi, i uzyskiwac pozoolenie na odblokowanie boatlodera, czy bede mogl skorzystac z obecnego konta xioami na mi4s? Co w przypadku sprzedazy mi4s osoba kupujaca musiala by zlaozyc nowe konto na tamten tel czy juz sie nie da drugiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ThomaSS20 napisał:

Ej pytanko, da się zmienić żeby przycisk home wracał do pulpitu, a nie robił wstecz tak jak jeden z przycisków na dole ekranu?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

No a tak nie jest ? 

Wszystko da się zmienić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że chodzi o moment otwarcia apki będącej w folderze? Wtedy faktycznie wciśnięcie home działa jak wstecz, czyli wraca do folderu a nie na główny pulpit. Trochę upierdliwe ale sposobu nie znalazłem. Jedynie zmiana launchera.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam taki dylemat, kupując kilka dni temu Xiaomi Mi6 w bestcena.pl widnieje informacja że model ten posiada B20. W każdym innym miejscu jest informacja że model ten LTE B20 nie posiada wiec jak jest naprawdę i czy mogę to gdzieś w telefonie sprawdzić ?
Moja wersja to Android 7.1.1, wersja MIUI global 9.2 Stabilna 9.2.2.0

Link do strony:

https://bestcena.pl/telefony/xiaomi-mi-6-4g-64gb-dual-sim-czarny

Drugie pytanie, czy można zmienić funkcje przycisków cofania, chodzi mi o zamianę cofania z lewej na prawo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wynika z błędnego przekonania, że skoro jest wersja Global to musi mieć B20 (i tak faktycznie jest w wypadku niektórych innych modeli Xiaomi). Niestety nie jest to takie oczywiste. Mój teść też chciał kupić MI6, dostał info od jakiegoś Janusza z allegro, że ma B20 i nie ciężko mi było mu uargumentować, że to nieprawda. Podsumowując, nie istnieje MI6, które obsługuje LTE B20, ale nie stanowi to większego problemu (moim zdaniem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma problem z zasięgiem LTE na wioskach to niech przechodzi do plusa/plusa/a2 mobile. Plus od początku roku ostro montuje lte900 które u nich zastąpi do końca roku lte800.
A LTE900 (B8) ma już większość Chińczyków które nie ma B20( w tym mi6)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w plusie i faktycznie nie mam żadnych problemów, a jak zdarzyło się, że w trasie nie miałem zasięgu, to na telefonie żony (Samsung A5 2016) również nie było zasięgu (ta sama sieć). Nie ma się co bać braku B20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jeżdżę po Polsce i jedyna różnica jaką zauważyłem to na telefonie z B20 jest napis LTE, a na Mi6 H+, a prędkości internetu były zbliżone. Zresztą zdarzyło mi się to dosłownie kilka razy na całą Polskę. Natomiast często jestem w jednym miejscu, gdzie jest taka sytuacja, ale to B20 LTE akurat w tym miejscu chodzi gorzej, niż H+, więc raczej bym się tym nie przejmował.

Ale wiadomo, że jeżeli coś jest to lepiej mieć, niż nie mieć. Samopoczucie wtedy lepsze ;)

Edytowane przez Tartary
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w UK gdzie lte śmiga głównie na B20 (tak ten kraj jest sporo w tyle za Polska jeśli chodzi o takie sprawy) jedynie w dużych miastach jak Birmingham i Londyn pokazuje mi LTE,  ale tak naprawdę nie ma to znaczenia,  nie odczuwam żeby coś było wolniej itp.  Jak dla mnie to tylko głupi znaczek który przy moim użytkowaniu nic nie wnosi:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jeżdżę po Polsce i jedyna różnica jaką zauważyłem to na telefonie z B20 jest napis LTE, a na Mi6 H+, a prędkości internetu były zbliżone. Zresztą zdarzyło mi się to dosłownie kilka razy na całą Polskę. Natomiast często jestem w jednym miejscu, gdzie jest taka sytuacja, ale to B20 LTE akurat w tym miejscu chodzi gorzej, niż H+, więc raczej bym się tym nie przejmował.
Ale wiadomo, że jeżeli coś jest to lepiej mieć, niż nie mieć. Samopoczucie wtedy lepsze
Taki absurd właśnie teraz jest często. Większość sprzętów jest ustawione w automacie na LTE i zapycha tą technologię.
Mam jako domowy internet mobilny.
Po 4 latach pracy w 4g ustawiłem router na 3g.
Co z tego że rano mam po 70-80Mbps, jak w godzinach szczytu mam po 1-2Mbps.
A w 3g rano 20Mbps, w godzinach szczytu nie spada poniżej 10Mbps.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u was wyglądają ramki mi6? Nie macie przypadkiem odprysków? 

Moja mi6 która użytkuje od połowy października 2017, ma ramki w stanie 4/10 .. tragedia jakaś.. z każdej strony są jakieś odpryski lakieru, na rogach to samo... Tylko dolny lewy róg czysty.. a reszta wygląda tragicznie.. jedne mocniej widoczne, drugie lekko mniej.. co ciekawe szkło nie nosi śladów użytkowania.. 

Z czego są te ramki zrobione i czym pomalowane? Telefon z polskiej dystrybucji - sklep z x em w nazwie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u was wyglądają ramki mi6? Nie macie przypadkiem odprysków? 
Moja mi6 która użytkuje od połowy października 2017, ma ramki w stanie 4/10 .. tragedia jakaś.. z każdej strony są jakieś odpryski lakieru, na rogach to samo... Tylko dolny lewy róg czysty.. a reszta wygląda tragicznie.. jedne mocniej widoczne, drugie lekko mniej.. co ciekawe szkło nie nosi śladów użytkowania.. 
Z czego są te ramki zrobione i czym pomalowane? Telefon z polskiej dystrybucji - sklep z x em w nazwie..
Niestety zgadzam się z kolegą. Cały czas noszę w silikonowym etui a i tak jak zdjąłem są rysy na narożnikach i koło głośników

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...