Skocz do zawartości

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy


BarthezzVTi

Rekomendowane odpowiedzi

Próbował ktoś. Ogarnąć Dolby atmos oreo? https://r.tapatalk.com/shareLink?url=https%3A%2F%2Fforum%2Exda-developers%2Ecom%2Fshowthread%2Ephp%3Ft%3D3740508&share_tid=3740508&share_fid=3793&share_type=t

[PORT] [8.0+] Dolby Atmos for Oreo 20180212-1 [standard/Unity]

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 31.01.2018 at 7:18 PM, JohnyV3 said:

Czy ktoś używał może innej przejściówki do słuchawek poza tą dołączaną do telefonu?
Niedawno mi ta od Xiaomi padła więc kupiłem jakąś z allegro oraz ze sklepu internetowego i w obu tych przejściówkach kanały audio są na odwrót. W prawej słuchawce słyszę to co powinno być w lewej i na odwrót. Mam słuchawki dokanałowe więc nie mam problemu z tym żeby nosić je odwrotnie, no ale sam fakt tego jest trochę irytujący. :P Do tego telefon nie czyta mikrofonu/przycisku gdy włoży się przejściówkę złą stroną. :D Ktoś wie czym to wszystko może być spowodowane?

Sprawdzałem na trzech różnych parach słuchawek.

Niedawno kupiłem tą: https://www.aliexpress.com/item/Vention-USB-Type-C-to-3-5mm-Jack-Aux-Earphone-Adapter-USB-3-1-Type-C/32836883878.html

I zdecydowanie nie polecam. Nie była kompatybilna nawet ze sluchawkami bez mikrofonu (trzeba bylo lekko wyciagnac koncowke z mini jacka, wtedy dzialalo) + adapter padł po 2 tygodniach (uszkodziły się kable wewnątrz).

Dla porównania w podobny sposób padł mi oryginalny adapter, tyle że po 5 miesiacach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na xiaomi.eu da się jakoś zablokować możliwość wyłączenia danych mobilnych na zablokowanym ekranie?
Przecież jak mi ktoś gwizdnie telefon, to sobie wyłączy internet i nie będzie możliwości zdalnego wymazania czy namierzenia..

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się zapobiec włączaniu Google Now na zablokowanym telefonie, jeśli jest ustawione pod dłuższe przytrzymanie Home? Jak wyciągam telefon z kieszeni to na ogół tak łapię, że wciskam home i jak odblokuję to mam widoczne karty Google Now, tak jakby przyciski nie były blokowane. Tryb kieszonkowy oczywiście włączony, soft Global Dev 8.2.8, ale na stable 9.2.2 i 9.2.3 jest tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

Zastanawiam się jak w Mi6 z kolorem diody powiadomień LED.. Czy naprawdę jest tam biała dioda, czy może RGB zblokowana software'owo na białą? Dziwne, bo w poprzednich modelach montowano kolorowe, głupim rozwiązaniem według mnie byłoby zastosowanie białej, ale kto wie..

Czy macie może potwierdzone informacje, że w Mi6 siedzi biała dioda i nijak nie da się zmienić koloru dla poszczególnych aplikacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Szukam sobie drugiego telefonu i ostatnio naszło mnie na Xiaomi, bo nie widzieliśmy się od czasów znakomitego Mi2S :) 

Chcę kupić Mi 6, ale zastanawiam się nad wersją, bo kusi mnie Ceramic. Nie ze względu na pamięć, ale właśnie przez ceramiczną obudowę, bo nie znoszę wszelakich etui. Mam pytanie do osób użytkujących takową wersję. 

Czy nosicie telefon bez etui? Jak z rysowaniem się? Czy obudowa rzeczywiście nie łapie rys? Mówię o normalnym użytkowaniu, noszeniu w kieszeni, kładzeniu wszędzie bez obaw,  itd, bez żadnych ekstremalnych testów. Miałem onegdaj OnePlusa X w wersji Ceramic i sprawował się idealnie , dopóki nie wpadłem na pomysł jeżdżenia nim po brudnej podłodze gresowej (oczywiście po pijaku :P) 

Telefon mogę sobie kupić na firmę, więc różnica w cenie na czysto wynosi ok 300zł, więc nie majątek. Pytanie tylko czy warto... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie o możliwość zablokowania włączania lub wyłączania dostępu do WiFi/ mobilnych danych na zablokowanym telefonie. Ktoś tam wyżej pisał, że w ustawieniach. No geniusz normalnie, tyle że ja zupełnie tego nie widzę, a szukam tej opcji już od dłuższego czasu.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane mobilne:
Ustawienia > Bateria i wydajność > Zasilanie i użycie baterii > Ikona zębatki w prawym górnym rogu > Wyłącz dane mobilne gdy zablokowany

Wifi:
Ustawienia > Wi-Fi > Ustawienia zaawansowane (przewiń na sam dół) > Wi-Fi włączone w trybie uśpienia

O to chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane mobilne:
Ustawienia > Bateria i wydajność > Zasilanie i użycie baterii > Ikona zębatki w prawym górnym rogu > Wyłącz dane mobilne gdy zablokowany
Wifi:
Ustawienia > Wi-Fi > Ustawienia zaawansowane (przewiń na sam dół) > Wi-Fi włączone w trybie uśpienia
O to chodzi?
Chodzi o to, żeby osoba nieupoważniona nie była w stanie wyłączyć danych. Żebym miał możliwość zdalnego wyczyszczenia telefonu. Teraz, nawet jak jest zablokowany, to można wł/ wył dane czy też wifi.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, żeby osoba nieupoważniona nie była w stanie wyłączyć danych. Żebym miał możliwość zdalnego wyczyszczenia telefonu. Teraz, nawet jak jest zablokowany, to można wł/ wył dane czy też wifi.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Ustaw odcisk palca i po sprawie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mariusz.ur napisał:
10 minut temu, tekjow napisał:
Chodzi o to, żeby osoba nieupoważniona nie była w stanie wyłączyć danych. Żebym miał możliwość zdalnego wyczyszczenia telefonu. Teraz, nawet jak jest zablokowany, to można wł/ wył dane czy też wifi.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Ustaw odcisk palca i po sprawie .

do tego ustaw pasek powiadomień i status>pokaż na ekranie blokady ( odznacz) i tak już na zablokowanym fonie nic ci nic nie włączy lub wyłączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2018 o 15:35, Razr napisał:

Siemka,

Zastanawiam się jak w Mi6 z kolorem diody powiadomień LED.. Czy naprawdę jest tam biała dioda, czy może RGB zblokowana software'owo na białą? Dziwne, bo w poprzednich modelach montowano kolorowe, głupim rozwiązaniem według mnie byłoby zastosowanie białej, ale kto wie..

Czy macie może potwierdzone informacje, że w Mi6 siedzi biała dioda i nijak nie da się zmienić koloru dla poszczególnych aplikacji?

Podbijam. Jak wygląda sprawa z tą diodą - faktycznie tylko biała i nie da się zmodyfikować koloru powiadomień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie ostatnio zbiłem mi6 i myślałem by wymienić wyświetlacz samemu. Xiaomi nie sprzedaje oryginalnych lcd,więć co z tymi na aliexpress ? jak z jakością oraz czy wszystko działa jak na oryginale ? Mógłby się wypowiedzieć ktoś obeznany i podesłać jakiegoś linka do sprawdzonej aukcji
I czy da się sprawdzić bez rozkręcania jakie IC ma moje MI czy najlepiej od razu kupić z dużym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam do was pytanko odnosnie synchronizacji zdjec. Mialem wszytkie fotki synchronizowane w aplikacji zdjecia od googla i zrobilem wipe telefonu.

 

Teraz te zdjecia sa dostepne w tej aplikacji ale nie wiem jak zrobi zeby je wszytkie na raz pobrac do telefonu ?

 

Czy jest to mozliwe? dodam ze nie robilem synchro xiaomi a am bylo y to bezproblemowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...