Skocz do zawartości

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy


BarthezzVTi

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

Mam MI6 z globalem 8.1.18 developer rom i chce zainstalować miui  7.12.7 ! Czekam jeszcze słynne 72 h na odblokowanie bootloadera. Potem najnowsze TWRP 3.2 i wrzucać xiaomi.eu_multi_MI6_7.12.7_v9-7.1.zip ? Czy muszę wykonać kopie data w TWRP (bez internal storage) na Andku 8 przed instalacją 7.12.7 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałam problem, po prostu ta nakładka ma problemy z powiadomieniami dla niektórych apek. Ciekawe czy ustawiony motyw ma na to wpływ.

Generalnie jestem zadowolona z baterii jak na ten moment - 4h na ekranie (a dziś dość sporo instalowałam) a pozostało 55%. Wychodzi na to że telefon jest w stanie wytrzymać z trzy dni. Przez noc uciekło mi ledwo 1%. Pozdrawiam.

Edytowane przez majmaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę użytkownicy Mi6 czy w miejscach spasowania ekranu z ramka i tylnego panelu z ramka (chyba nie ma znaczenia czy szkła czy ceramiki) oraz w miejscu spasowania szkła z czytnika ze szkłem z ekranu zbiera się wam kurz jakoś specjalnie w tych szczelinach, a jeśli to czy macie jakieś sposoby jak to czyścić żeby nie wpychać jeszcze głębiej

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę użytkownicy Mi6 czy w miejscach spasowania ekranu z ramka i tylnego panelu z ramka (chyba nie ma znaczenia czy szkła czy ceramiki) oraz w miejscu spasowania szkła z czytnika ze szkłem z ekranu zbiera się wam kurz jakoś specjalnie w tych szczelinach, a jeśli to czy macie jakieś sposoby jak to czyścić żeby nie wpychać jeszcze głębiej
 
 
Nic z tych rzeczy. U mnie czysto. Nie zauważyłem nic niepokojącego.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problem z automatycznym przełączaniem sieci?
W domu mam zasięg H+ w roamingu Plusa (mam Play). W pracy LTE+ (w sieci macierzystej). Mimo zaznaczonej opcji przełączania na LTE.. Nie przełącza. Nawet nie loguje z Plusa do sieci macierzystej. Muszę ręcznie wybierać sieć. Na Mi4s nie było z tym problemu.
To telefon, czy jednak wina Play?
ROM to global wersja 9.2.2.0.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Miui global stable 8.5, backup aplikacji wykonywał się w całości. Teraz od pierwszego Miui 9 z każdym kolejnym jest coraz gorzej, teraz w aplikacja kopia zapasowa zamiast ok 3-5 GB kopii wszystkich aplikacji, wykonuje się np 900 MB. I przy co najmniej kilkunastu aplikacjach pokazuje 0 bajtów, nie robi po prostu kopii. Na 9.2.2.0 wcale nie jest lepiej.

Ma ktoś podobny problem? Jak z jego rozwiązaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...