Skocz do zawartości

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy


BarthezzVTi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy najnowsza wersja podawana teraz przez aktualizator to 9.0.1.0? Widzę, że jest wersja 0.2.0 ale u mnie tej wersji nie wykrywa. To normalne? Trochę wyżej ktoś pisał, że muszę zmienić region na Tajwan(lecz i tak mi nie wykrywa)
Spróbuj zmienić region na Wielką Brytanię.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie kusi mnie zakup MI6 ale pojawił się dylemat. Mam do kupienia MI5 albo MI6. Niby wybór oczywisty ale....oba są w idealnym stanie choć używane. Oba kupione w PL. Oba w na gwarancji po 1.5 roku realizowanej w PL. MI5 - 900zł a MI6-1500zł. Czy naprawdę warto dopłacać aż 600zł do MI6? Wiem, że jest dużo szybszy ale czy różnica jest aż tak bardzo odczuwalna? Jakie są jeszcze inne różnice? Wyświetlacz? na tym elemencie najbardziej mi zależy! Za 5 miesiący przedłużam umowę więc potrzebuje telefonu tylko na ten czas więc na którym modelu stracę mniej? Przypominam, że jest aż 600zł różnicy! Dziękuję za szybką odpowiedź i krótkie uzasadnienie. Dziękuję

Edytowane przez Johny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Johny napisał:

Strasznie kusi mnie zakup MI6 ale pojawił się dylemat. Mam do kupienia MI5 albo MI6. Niby wybór oczywisty ale....oba są w idealnym stanie choć używane. Oba kupione w PL. Oba w na gwarancji po 1.5 roku realizowanej w PL. MI5 - 900zł a MI6-1500zł. Czy naprawdę warto dopłacać aż 600zł do MI6? Wiem, że jest dużo szybszy ale czy różnica jest aż tak bardzo odczuwalna? Jakie są jeszcze różnice? Wyświetlacz? na tym elemencie najbardziej mi zależy! Za 5 miesiący przedłużam umowę więc potrzebuje telefonu tylko na ten czas więc na którym modelu stracę mniej? Przypominam, że jest aż 600zł różnicy! Dziękuję za szybką odpowiedź i krótkie uzasadnienie. Dziękuję

Powiem ci tak jestem użytkownikiem od 2 miesięcy. Miałem podobny dylemat ale zdecydowałem się na MI6 i jestem zadowolony szybkości , wyświetlacz i do tego bateria naprawdę dobrze trzyma u mnie rekord na wyświetlaczu 7h 20 min. Jedyne problemy to czasami zdjęcia kiepsko wychodzą ale myślę ze to wina softu. I miałem ofertę na przedłużenie umowy z telefonem ale przekonałem się do mi6 i przedłużyłem bez telefonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerń jest fajna, wyświetlacz ogólnie świetny :) Aparat - takie dobre 4 na auto, i ponad 5 tka w skali 6 stopniowej, w przypadku korzystania z manualnych ustawień - minus za autofocus. Bateria ? LTE + WIFI -> 40/60% czasu i 6,5h SOT, a samo WiFi bez oszczędzania energii 7h powtarzalne, a z oszczędzaniem energii 8h. Wady? Must have to etui i to tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam powie mi ktoś jak ustawić w telefonie Xiaomi MI6 żeby automatycznie wykrywał go Win 7 ? Bo teraz jak podłączam telefon do PC to na telefonie wyświetla mi się informacja ,,ładowanie urządzenia usb'' i dopiero po naciśnięciu w ten komunikat,komputer widzi  telefon,jest jakaś opcja w ustawieniach żeby to zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam powie mi ktoś jak ustawić w telefonie Xiaomi MI6 żeby automatycznie wykrywał go Win 7 ? Bo teraz jak podłączam telefon do PC to na telefonie wyświetla mi się informacja ,,ładowanie urządzenia usb'' i dopiero po naciśnięciu w ten komunikat,komputer widzi  telefon,jest jakaś opcja w ustawieniach żeby to zmienić?
Spróbuj włączyć w ustawieniach programistycznych debugowanie USB

Wysłane z MI 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory się zastanawiam czemu telefon przyszedł bez plomby na pudełku. Nawet nie zerwana, w ogóle nie było. Zobaczyłem to dopiero 2 tygodnie po fakcie. Czy może to przez to, że dokładają adapter? Ktoś też dostał bez plomby? Na internecie widziałem że raczej były.

Edytowane przez avira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adi1312 U mnie jest niestety to samo, na całej długości telefonu przy mocniejszym stuknięciu czuć lekką wibrację i słychać dziwny dźwięk jakby metalu. Nie wiem czemu. Na forach piszą o optyce aparatu ale to jest na całej części telefonu a nie tylko na górnej.

Edytowane przez avira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka mam pytanie co do mi6 .Znalazłem aukcje na allegro i już miałem kupić ale zauważyłem  ze ma 4 a nie 6 pamięci ram. i tu małe pytanie  czy duża jest różnica miedzy tymi modelami? sprzedawca jest pewny  a chodzi mi o kupno na raty  tu link do aukcji

http://allegro.pl/mi-6-blue-edition-miui-9-serwis-micenter-pl-i7097436076.html

ps . chyba ze polecacie  kogoś innego z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja 4GB byla pokazana jakis miesiac temu, bazowo jest tansza o ok 40$, wiec ok 150zl. Generalnie wydaje mi sie ze te 4GB i tak starczy, ale trzeba brac poprawke na to ze i przy odsprzedazy bedzie mniej warty taki telefon.
Na joybuy ostatnio byla blue za 305 i black za 315$ w promocji wiec cena kozak.

Wysłane z Le Pro 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Przyszedł dzisiaj mój mi6 128GB ceramic
Pudełko nie było zafoliowane i widać że było otwierane bo na ekranie jakiś brud był pozostawiony

Moje pytanie czy nie wgrano mi żadnego syf-romu? Chciałbym zwykły global posiadać.

Wersja MIUI:
MIUI Global 8.5 | Stabilna
8.5.1.0(NCAMIEG)

Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić MI6 6/64 w Media Expert , na ich stronie wyczytałem że to 7.1 Nougat. Czy ktoś miał to w "łapkach"? Chodzi mi o to co to za Miui , jak wyglądać będzie wgranie Miui Polska,chciałem pobawić się tym modelem w sklepie (EuroAGD) ale jakiś artysta coś namieszał i wystawowy model wisi na logo MI I du........a a za późno pojechałem do sklepu aby zobaczyć inny lub gdzie indziej.Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...