Skocz do zawartości

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy


BarthezzVTi

Rekomendowane odpowiedzi

Ale:
1* Z tego co sprawdzałam, to trzeba mieć Windowsa, bo oprogramowanie na komputerze działa pod tym systemem.
2* Trzeba mieć specjalną przejściówkę (chyba)
3* Jak się zepsuje w trakcie to może się zepsuć na amen :D.

 

 

Edit:

A wcześniej miałam Samsunga S4 Mini i pewnie miałabym go do tej pory, gdyby mój mąż nie stwierdził, że najwyższy czas na wymianę :P Jestem raczej z tych osób, które nie podążają za nowinkami i przywiązują się do używanych rzeczy. W zasadzie nic mi w tamtym telefonie nie przeszkadzało, oprócz tego, że był potwornie wolny, a wszelkie aktualizacje wykluczały go całkowicie z użycia. Ćwiczyłam swoją cierpliwość :D

Edytowane przez mleszko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj pryszedl do mnie telefon ale nie mam tej przejsciowki na polskie gniazdo. Mam ladowarke od samsung ktora posiada szybkie ładowanie , ale teraz pytanie pierwsze ładowanie telefonu taka ładowarka nie wpłynie na zywotnosc bateri ??
Nie wpłynie ponieważ oryginalna to też szybko ładująca

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam. Nie jest to jakaś rażąca żółć, jednak po przesiadce z redmi note 4x (ku mojemu zdziwieniu) tutaj biel wygląda dużo gorzej.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Widać to szczególnie przy niższej jasności. Oglądam teraz różne recenzje, przyglądam się ekranowi i chyba jednak jest to normalne..

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sp4ubw napisał:
Nie ma takiej opcji.

Dzięki za odpowiedź, więc nie dla mnie ten model :s

 

1 godzinę temu, Milomi6 napisał:
W specjalnych rękawiczkach działa dobrze

Tak to wiesz, z każdym modele będzie tak samo. No nic, muszę za czymś innym popatrzeć.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mrosi
Dodaj jeszcze pół strony wątku pustych wierszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Czy przejściówka z USB-C na Jack+gniazdo do ładowania działa jak powinna? Tj. nie ma żadnych zakłóceń na słuchawkach a telefon ładuje się z normalną prędkością? I tak przy okazji, ktoś wie, czy lte B20 jest zablokowane softwarowo czy to coś w podzespołach? widziałem, że próbowali to odblokować więc się zastanawiam.

Edytowane przez avira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do starszych użytkowników. Jak gniazdo USB znosi noszenie w kieszeni i słuchanie muzyki? To jest moja główna obawa, że to gniazdo w kieszeni się szybko wyrobi i zniszczy, bo wtyczka jest dość długa, więc łatwo ją ruszyć. A innej opcji niż noszenie telefonu w kieszeni nie przewiduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do starszych użytkowników. Jak gniazdo USB znosi noszenie w kieszeni i słuchanie muzyki? To jest moja główna obawa, że to gniazdo w kieszeni się szybko wyrobi i zniszczy, bo wtyczka jest dość długa, więc łatwo ją ruszyć. A innej opcji niż noszenie telefonu w kieszeni nie przewiduję.
Mam mi6 od sierpnia, nie zauważyłem żadnych zmian w gnieździe, a praktycznie codziennie słucham muzyki przez przejściówkę i noszę telefon w kieszeni, kabel cały czas tak samo sztywno siedzi w gnieździe.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na gearbest mam do wyboru z "warehouse options"- china lub hk-4.Co jest lepsze wedlug was? 

I jeszcze jedno kupowal ktos juz przez expedited Shipping? Naliczyli wam dodatkowo przy odbiorze lub cos w tym rodzaju? Bo wole doplacic tyle ile pisze i majac pewnosc ze dotrze do mnie szybko,tylko nie wiem czy to prawda ze mozliwa jest jeszcze jakas dodatkowa oplata  na samym koncu 

Edytowane przez sebsfr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No innej opcji nie ma, bo Mi6 nie ma wbudowanej cewki.

Plusem takiego rozwiązania jest to, że do gniazda nie dostanie się żaden syf. Ale koszt jest spory. Był kiedyś na allegro taki zestaw z ładowarką qi Nillkina za około 190 PLN.

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2017 o 18:52, sebsfr napisał:

mozliwa jest jeszcze jakas dodatkowa oplata  na samym koncu 

Ta opłata nazywa się podatek VAT i doliczana jest obecnie w większości przesyłek. Opcją aby zmniejszyć ryzyko zapłaty podatku jest w GB wysyłka "Priority Line", ale czy zadziała sprawdzam właśnie na własnej skórze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...