Skocz do zawartości

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy


BarthezzVTi

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam Wszystkich :-) Jestem tutaj nowy a styczność z Xiaomi będzie moim pierwszym doświadczeniem z tym producentem.

Mam kilka pytań do użytkowników tego telefonu. Specyfikację oraz wady i zalety mniej więcej znam.

Telefon dotrze do mnie za kilka dni z X-kom'u. Ktoś posiada go z tego sklepu? Chodzi mi dokładnie o to z jakim system przychodzi telefon z tego sklepu. Czy od razu trzeba się szykować na zmianę oprogramowania, bo na starcie będzie jakiś syf? Czytałem również, że odblokowanie BL oficjalną metoda nie pozbawia nas gwarancji. To prawda? I jak ogólnie wrażenia z użytkowania tego telefonu? :-)

Przesiadam się z Xperia Z2 i do 2K PLN nie znalazłem lepszej alternatywy. :-)

 

Z25: Wątek zbiorczy, dotyczący najnowszego urządzenia Xiaomi. Poruszamy tylko ogólnikowe kwestie, które nie wymagają osobnego tematu.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ZduneX25 przypiął/eła ten temat

Kupiłem mi6 pare dni temu po 2 dniach - jest dla mnie za mały - Dałem zonie- jej pasuje  z Xperia z2 na mi6 .,rozmiar ten sam prawie 

Ponad dwa lata używam 5.5 cała co prawda padake bo wszystkie serie redmi note 2,3,4..

stwierdziłem może się odnajdę w tym mi6 dużo osób zrobiło takie przesiadki ale u mnie to nie zadziałało .

Pracuje na telefonie zamiast kompa 

Wygodniej na większym 

Chciałem wsiąść LG g6 plus ( oficjalnie nie ma w pl) chociaż ma procek stary już ,to podoba mi się to urządzenie testowałem nawet 3 urządzenia tego modelu lgg6 ( bez plus )

Pasuje mi dual SIM pasuje mi duży ekran pasuje mi ta moc obliczeniowa fajnie że kartę pamięci można włożyć 

Aparat jest bdb 

Ale 

LG polska pewnie nie wprowadzi tego telefonu do pl, chyba że jak zwykle grubo po terminie....

V30 64 GB  za drogie będzie teraz i to grubo za drogie bo chyba jest za 3500 na allegro - tj  2x mi6 128gb

Ale pewnie cena szybko spadnie jak to LG 

I tak myślę czy mi6 wystąpi w większym rozmiarze bo już przebolalbym ten gorszy aparat niż w LG przebolalbym ten brak kart sd

Podoba mi się szybkość tego urządzenia i cena tylko ten rozmiar 

Myślicie że w grudniu Xiao coś zaprezentuje ?? 

Zostaje na razie przy redminote i s6 

Jeden do zdjęć drugi do roboty 

 

Orientuje się  po jakim czasie od premiery mi5 wyszło mi5 w wersji 5.7 "??

8 godzin temu, Mariuszes napisał:

 

 

Edytowane przez Mariuszes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem swojego mi6. Pierwsze wrażenia po przesiadce z Z2 są bardzo mocno pozytywne. Telefon zapiernicza aż miło. Jednak MIUI jest dość mocno skomplikowane dla takiego świeżaka jak ja. Ale z czasem wszystko się ogarnie
Mam tylko jedno pytanie. Jak ustawić animowana tapetę na ekranie głównym i blokady? Z menu wyboru tapet mam tylko systemowe.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie opcji automatycznego ustawiania jasności jak to u was działa,  mi się wydawało że dość ciemny ekran wieczorem mi dobiera,  w warunkach oświetlenia wydaje mi się ciemny ekran jak wyłączenie światło to ładnie przyciemniane jak jest dzień to też super ale jak siedzę w pokoju że światłem to dobiera zbyt ciemno,  porównanie z Redmi not em 4x mojego taty i u niego w tych samych warunkach oświetlenia dobiera dużo jaśniejszy ekran,  taki jak mi pasuje,  da się to ustawić,  skali rowach w mi6? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się żyje posiadaczom Mi6 bez jacka 3.5mm? Będę niedługo zmieniał telefon i chyba nie mam wyjścia, kupię Mi6. Telefon dla mnie idealny poza tym jednym, ale jakże ważnym brakiem... Czy w praktyce przejściówka nie sprawia zbyt wiele kłopotu?
Ja osobiście od kilku lat używam wyłącznie słuchawek na bt więc owy brak w zupełności mi nie przeszkadza

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2017 o 07:21, mario123m napisał:

Telefon dla mnie idealny poza tym jednym, ale jakże ważnym brakiem... Czy w praktyce przejściówka nie sprawia zbyt wiele kłopotu?

Dobrej jakości przejściówka kosztuje niecałe 1,5$. Można kupić 5 i się nie martwić brakiem jacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, mackoxdp1 said:

2 pytanko nie mogę płacić android pay. Karta normalnie dodana i aktywowane po przyłożenie do czytnika, wywala błąd. W opcjach mam przełączanie na hce portfel

Jaki bank, jaka wersja systemu? Generalnei wątek poruszany X razy na forum. W najnowszym globalu przełącz na SIM wallet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Chinach?
Chiny i/lub Polskie. Na allegro widziałem ok 2tys w Chinach 1,6. Tylko że w Chinach piszą najczęściej że global jest wgranych przez nich lub mogą wgrać global. Dlatego moje pytanie. A jaki sklep polecicie żeby był w rozsądnej cenie i pewne że global?

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...