Skocz do zawartości

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy


BarthezzVTi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Żona ma mi 6 z romem 7.12.7 czyli już dość wiekowym. Mam zamiar zainstalować dzisiaj aktualną wersje xiaomi.eu. Oczywiście zmienię wpierw twrp na najnowsze flashując je w recovery. Potem zamierzam normalnie wgrać w twrp aktualne xiaomi.eu.

Pytanie na co zwrócić mam uwagę żeby nie uwalic telefonu?

 

W twrp.me napisane jest że najnowsze recovery należy wgrywać na wersję co najmniej 2.8.4. Sprawdzę jakie mam. Ale co wtedy jak będzie starsze?

Dobra recovery mam już najnowsze.

Dawać od razu nowy rom?

 

Zrobione. Gdyby nie to, że to telefon żony i każda pomyłka byłaby odpowiednio przez nią skomentowana bym nawet się nie pytał.

Jakby co to:

Aktualizacja twrp przez recovery i wgranie obrazu img. Następnie wrzucenie nowego romu. Wyczyszczenie cash i dalvik. Wszystko działa.

 

 

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam mam pytanie, czy mi6 na dole ma 2 głośniki przez które słychać np muzykę? Czy jeden jest głośnik a drugi micro do rozmów?? Bo osttanio zauwazylem że zatykając jedną stronę otworów muzyka przyciąga się , a w drugiej nie ma żadnej różnicy. Nie wiem czy jeden z głośników mi padł czy tam jest micro??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przez przypadek zresetowałem ustawienia aplikacji. Teraz, gdy próbuję uruchomić jakąś sklonowaną aplikację, to wyskakuje komunikat "Nie można uruchomić menadżera pulpitu". Da się coś z tym zrobić? Restarowałem telefon i klonowałem od nowa aplikacje, nadal to samo 

Screenshot_2019-10-01-20-23-43-664_com.miui.securitycenter.png

Edit: Gdyby ktoś się zastanawiał, to jedyne rozwiązanie jakie udało mi się znaleźć, to "usuń konta sklonowanych aplikacji". Nie pomogło restartowanie, klonowanie, przywracanie ustawień fabrycznych system launchera ani aktualizacja go

Edytowane przez poziomek90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Thomas_AndersonJasne, że można. Jeżeli samemu to baterie bierz z dragon.tt,(zresztą sam będę za niedługo tam zamawiał) z tego co widzę to są dostępne nówki, na 100% oryginał, nie ryzykowałbym z baterią z allegro. Jeżeli odeślesz do serwisu np. Micenter to oni też chyba też mają oryginały ale musiałbyś dopytać.

Edytowane przez avira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ostatniego globala 10.4.2 i oczywiście jest problem z aktualizacją pogody na widgecie, ale co ciekawe czasami pogoda się zaktualizuje. Nie ma w tym żadnej reguły częstotliwości, po prostu czasami w ciągu dnia z 2-3 razy się samo zaktualizuje (bez uruchamiania apki pogody), a czasami potrafi trzymać przez cały dzień stan pogody z poranka kiedy to sam sprawdzam w apce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.10.2019 o 14:41, poziomek90 napisał:

Czy to normalne by dwie baterie miały identyczne oznaczenia i numery? 

IMG_20191003_142805.jpg

Nie, to podróbki z takim samym nadrukiem

 

Co do baterii to polecam NOHON, dobre zamienniki.

Wymiana bardzo prosta, dużo poradników. Wystarczy podgrzać plecki i przyssawką ściągnąć, później na paskach dwustronnych skleić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ma ktoś problem na miui 11 , że nie można wysłać SMS? Stock aplikacja SMS crashuje przy włączaniu, wiadomości od Googla informują, że ni można rozpocząć wątku.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka


Nie wszystko działa normalnie

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...