Jump to content

Xiaomi Amazfit - brak dostępu do fastboot


baku1991

Recommended Posts

Cześć, mam ogromny problem z moim zegarkiem, nacieszyłem się nic cały tydzień, może zacznę od początku.

Kupiłem w TomTop Angielską wersją Amazfit, po dwóch dniach postanowiłem wgrać PaceFied. Odblokowałem bootloader, zainstalowałem nowy rom, wszystko wyglądało OK. Po tygodniu chciałem sformatować telefon by mu ulżyć. No i do ponownego parowania zegarka potrzebowałem QR code więc spróbowałem przywrócić do ustawień fabrycznych. Niestety każda taka próba kończy się zwykłym ponownym uruchomieniem. Podobnie gdy przytrzymam klawisz funkcyjny i potwierdzę wyłączenie to również uruchamia się ponownie. Do tego momentu miałem root i dostęp do fastboot. Wtedy popełniłem chyba największy błąd bo pomyślałem, że powrót do oryginalnego romu może naprawić zegarek. wróciłem do angielskiego 1.3.0n. Po uruchomieniu nadal występowały wszystkie wcześniejsze problemy, dodatkowo aplikacja Sports sypie FC i nie da się uruchomić żadnej aktywności na zegarku.

Od tego momentu pojawił się największy problem, a mianowicie nie potrafię wejść w fastboot. Ani tradycyjną metodą, ani z wiersza poleceń. Nie mam bladego pojęcia co się wydarzyło. A, że aktualnie posiadam oryginalny rom, to nie mam roota, a jedyny znany mi sposób na su wiedzie przez fastboot...

... którego nie ma.

Przekopałem już pół internetu, bezskutecznie, aktualnie szukam oficjalnego serwisu, jako, że Amazfit pojawił się w Polsce. Idzie topornie, także jedyna nadzieja w Was, a widzę, że ostatnio tęgie głowy w temacie softów tutaj siedzą ;-)

Będę wdzięczny za jakiekolwiek rady, próbować warto wszystkiego.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Niestety nie. Chyba z zegarka kupa. Zwróciłem się do supportu TomTop, szybko dostałem odpowiedź bym nagrał filmik co się dzieje, nagrałem, dostałem odpowiedź, że przekazują do działu technicznego i od tego czasu cisza. Muszę się przypomnieć. Trochę mam głupio nadzieję, że Chińczycy mają jakiś patent na to i jeśli wyślę to się uda zrobić, ale to chyba dość naiwne.
U Ciebie też ten problem?

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...