Sign in to follow this  
otis

Ikona z temperaturą w motywie limitless

Recommended Posts

Nie używam widgetu z zegarem i pogodą, więc ikona z temperaturą jest czymś, co uważam za wygodne rozwiązanie. W motywie Limitless, który bardzo przypadł mi do gustu, nie było takich ikon jak w miui 8, więc zrobiłem je sam. Ikony są wyciągnięte właśnie z zegara z pogodynką - musiałem lekko przerobić kolory, żeby biały tekst temperatury był na nich widoczny.
 

Testowałem tylko na Redmi 3s. Nie wiem do końca jak to będzie wyglądać na ekranach z wyższą rozdzielczością (zawsze można jeszcze przerobić i dopasować).

aS1fpv.jpg

1rodOT.jpg

LeHQV6.jpg

Więc teraz jak to wgrać u siebie? Pewnie jest kilka sposobów, ale napisze, co ja zrobiłem. 

Ustawiłem w telefonie motyw Limitless, potem wszedłem w TWRP i używając tamtejszego menadźera plików skopiowałem plik icons, który znajduje się w: data/system/theme, na kartę pamięci.
Potem przerzuciłem to na PC, otworzyłem winrarem i do folderu fancy_icons wkleiłem folder com.miui.weather2 (który załączam do tego posta).
Żeby nie popsuć sobie motywu, który jest domyślnie w telefonie ściągnąłem z sieci jakiś inny motyw, żeby mieć archiwum z roszerzeniem .mtz, usunąłem z niego wszystko i wkleiłem już zmodyfikowany plik icons. Przerobiłem jeszcze plik description.xml, żeby wyświetlał jakąś tam nazwę.
Potem ten zmodyfikowany już motyw przesłałem do telefonu, wczytałem w aplikacji Motywy i ustawiłem same ikony w sekcji Własne.

No i to w sumie tyle - może ktoś skorzysta.

Pozdrawiam

Edit: link do gotowego .mtz - http://www88.zippyshare.com/v/NjOxWeVR/file.html


 

 

com.miui.weather2.zip

Edited by otis
formatowanie tekstu, dodanie screenów

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this