Jump to content

Ikona z temperaturą w motywie limitless


otis
 Share

Recommended Posts

Nie używam widgetu z zegarem i pogodą, więc ikona z temperaturą jest czymś, co uważam za wygodne rozwiązanie. W motywie Limitless, który bardzo przypadł mi do gustu, nie było takich ikon jak w miui 8, więc zrobiłem je sam. Ikony są wyciągnięte właśnie z zegara z pogodynką - musiałem lekko przerobić kolory, żeby biały tekst temperatury był na nich widoczny.
 

Testowałem tylko na Redmi 3s. Nie wiem do końca jak to będzie wyglądać na ekranach z wyższą rozdzielczością (zawsze można jeszcze przerobić i dopasować).

aS1fpv.jpg

1rodOT.jpg

LeHQV6.jpg

Więc teraz jak to wgrać u siebie? Pewnie jest kilka sposobów, ale napisze, co ja zrobiłem. 

Ustawiłem w telefonie motyw Limitless, potem wszedłem w TWRP i używając tamtejszego menadźera plików skopiowałem plik icons, który znajduje się w: data/system/theme, na kartę pamięci.
Potem przerzuciłem to na PC, otworzyłem winrarem i do folderu fancy_icons wkleiłem folder com.miui.weather2 (który załączam do tego posta).
Żeby nie popsuć sobie motywu, który jest domyślnie w telefonie ściągnąłem z sieci jakiś inny motyw, żeby mieć archiwum z roszerzeniem .mtz, usunąłem z niego wszystko i wkleiłem już zmodyfikowany plik icons. Przerobiłem jeszcze plik description.xml, żeby wyświetlał jakąś tam nazwę.
Potem ten zmodyfikowany już motyw przesłałem do telefonu, wczytałem w aplikacji Motywy i ustawiłem same ikony w sekcji Własne.

No i to w sumie tyle - może ktoś skorzysta.

Pozdrawiam

Edit: link do gotowego .mtz - http://www88.zippyshare.com/v/NjOxWeVR/file.html


 

 

com.miui.weather2.zip

Edited by otis
formatowanie tekstu, dodanie screenów
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...