Skocz do zawartości

Ikona z temperaturą w motywie limitless


otis

Rekomendowane odpowiedzi

Nie używam widgetu z zegarem i pogodą, więc ikona z temperaturą jest czymś, co uważam za wygodne rozwiązanie. W motywie Limitless, który bardzo przypadł mi do gustu, nie było takich ikon jak w miui 8, więc zrobiłem je sam. Ikony są wyciągnięte właśnie z zegara z pogodynką - musiałem lekko przerobić kolory, żeby biały tekst temperatury był na nich widoczny.
 

Testowałem tylko na Redmi 3s. Nie wiem do końca jak to będzie wyglądać na ekranach z wyższą rozdzielczością (zawsze można jeszcze przerobić i dopasować).

aS1fpv.jpg

1rodOT.jpg

LeHQV6.jpg

Więc teraz jak to wgrać u siebie? Pewnie jest kilka sposobów, ale napisze, co ja zrobiłem. 

Ustawiłem w telefonie motyw Limitless, potem wszedłem w TWRP i używając tamtejszego menadźera plików skopiowałem plik icons, który znajduje się w: data/system/theme, na kartę pamięci.
Potem przerzuciłem to na PC, otworzyłem winrarem i do folderu fancy_icons wkleiłem folder com.miui.weather2 (który załączam do tego posta).
Żeby nie popsuć sobie motywu, który jest domyślnie w telefonie ściągnąłem z sieci jakiś inny motyw, żeby mieć archiwum z roszerzeniem .mtz, usunąłem z niego wszystko i wkleiłem już zmodyfikowany plik icons. Przerobiłem jeszcze plik description.xml, żeby wyświetlał jakąś tam nazwę.
Potem ten zmodyfikowany już motyw przesłałem do telefonu, wczytałem w aplikacji Motywy i ustawiłem same ikony w sekcji Własne.

No i to w sumie tyle - może ktoś skorzysta.

Pozdrawiam

Edit: link do gotowego .mtz - http://www88.zippyshare.com/v/NjOxWeVR/file.html


 

 

com.miui.weather2.zip

Edytowane przez otis
formatowanie tekstu, dodanie screenów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...