Skocz do zawartości

GPS - nie działa.


Rejden

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku aktualizacji nie działa mi w ogóle GPS. Czy jest to pogoda, fb, kompas czy mapy nie wykrywa mi pozycji. Włączam go normalnie, bez błędów, jednak nie miga ta ikonka na pasku, tak jakby się nie uruchamial. Żaden program nie jest w stanie wykryć pozycji. Ktoś może pomóc mi rozwiązać problem, bo drażni mnie to już. Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od kilku aktualizacji nie działa mi w ogóle GPS. Czy jest to pogoda, fb, kompas czy mapy nie wykrywa mi pozycji. Włączam go normalnie, bez błędów, jednak nie miga ta ikonka na pasku, tak jakby się nie uruchamial. Żaden program nie jest w stanie wykryć pozycji. Ktoś może pomóc mi rozwiązać problem, bo drażni mnie to już. Z góry dzięki!

Mam ten sam problem... Jeśli ktoś znajdzie rozwiązanie to bardzo proszę o zapostowanie go na forum.

EDIT:

Rom stable faktycznie rozwiązuje problem, czas chyba przerzucić się na te wersje zamiast wersji rozwojowych.

Edytowane przez daardevil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z gpsem wiec podepne sie.

Przy wlaczonej nawigacji telefon podpialem przez ladowarke samochodowa. Niby bateria podswitlona na zielono i niby sie laduje ale jadac i korzystajac z nawigacji oraz 3g procenty baterii spadaly. Ladowarka jakas bylejaka ale bez wlaczonej nawigacji telefon sie ladowal. Ogolnie tak jakby ladowarka nie dawala rady

Rom to ostatni stabilny dla mi2s 4.3.6. Ladowarka ma na naklejce: output dc 5.0V +-5% max 150mA

ladowac. Czy ktos mial podobny problem? Czy to wina kiepskiej ladowarki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie parametry powinna miec ladowarka? Mozliwe ze ta moja to ladowarka od badziwiastego epapieroas. Teraz mi sie przypomnialo. Znalazlem ja w domu i myslalem ze bedzie ok

ja mam taki wynalazek:

http://www.komputronik.pl/product/156509/Akcesoria/Akcesoria_do_telefonow_i_smartphonow/Uniwersalna_ladowarka_samochodowa_2x_USB_LogiLink_2_1A.html?gclid=CIn3m5O_8L8CFWT4wgod1R8AgA&gclsrc=aw.ds

i problemy z rozładowującym się telefonem w trakcie pracy navi i 3G ustąpiły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wyszedłem na spacer zbadać sprawę bliżej i uściślę - problem zbliżony do opisanego mam często (nie tylko przy z wyłączonym wifi, ale przede wszystkim wtedy), ale dotyczy on tylko Mapy Google, która twierdzi, że "trwa oczekiwanie na lokalizację" (czy coś w tym sensie). W tym samym czasie programy do testowania GPS czy też np. Yanosik działają OK, widać, że GPS działa OK.

A, no i na pewno takie rzeczy dzieją mi się od dawna, a nie tylko na najnowszym ROM-ie.

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze ja cos podpowiem... ;p

ustawienia/lokalizacja/lokalizacja w sieci

ustawienia/konta-google/ustawienia lokalizacji/zezwalaj aplikacjom google na dostep do lokalizacji

mapy/ustawienia/ustawienia lokalizacji/dane o lokalizacji

no i w sumie... panel sterowania/uprawnienia/uprawnienia aplikacji/lokalizacja/mapy

wszystko co powyzej jest wlaczone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak w ustawienia/lokalizacja wylaczylem wszystko oprocz gps to po wejsciu w mapy nic, jak zaznaczylem lokalizacje w sieci to sie pojawila ikonka ze szuka gps... wszelki dostep do internetu wylaczylem, po dluzszej chwili sie polaczyl

ooo ciekawe... w pasku mam

"Wyszukiwanie GPS

Synchronizacja zakładek google"

czyli mapy uzyskuja lokalizacje przez ta synchronizacje, moze w tym lezy problem?

Edytowane przez Ari93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...