Jump to content

Xiaomi Mi Air Notebook 13

Recommended Posts

• Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Proszę: i7 laptop

Ja korzystam z tego sprzętu od połowy października i jednym słowem - rewelacja Jestem w pełni zadowolony. Przy normalnym codziennym użytkowaniu (internet, Word, filmy, itp.) wentylatory pracują b

Mam Xiaomi Air 13 (bez czytnika linii papilarnych) już miesiąc, wysyłka była priority line - dotarł DPD bez Vatu w ciągu 2 tyg. Sprzęt dobry, dla większości osób w zupełności wystarczy. Jak dla mnie t

Żeby sprawdzić czy wejdzie.

Potem może go zmienić.

Mi to wygląda tak jakby się chińska wersja nieaktywowała.

Edit

Jak pisaliśmy na FB to pisałem Ci i nawet Ci filmik wysłałem gdzie było pokazane iż musisz zrobić boot'owalnego pendrive'a i dopiero za jego pomocą wgrać system od nowa...

A ty jak zrozumiałem - pobrałaś jakieś uaktualnienie, które samo - bez pendrive - wygrało system ?

Jeśli tak to tu jest problem.

Zrób tak jak pisałem tzn użyj pendrive i tej aplikacji (windows creatoion tools czy jakoś tak).

mini21, nie pobrałam uaktualnienia tylko cały system operacyjny Windows 10. W  Media Creation Tool miałam do wyboru uaktualnienie systemu Windows lub stworzenie nośnika instalacyjnego - i tu wybrałam dysk flash USB. Może coś źle rozumiem, ale jak dla mnie postąpiłam prawidłowo i stworzyłam bootowanego pedrive'a. :)

Ok.
Bo z kontekstu zrozumiałem że zrobiłaś uaktualnienie bez nośnika USB tylko takie na zasadzie "zainstaluj".

A jaką wersję Windowsa wybrałaś?
Do wyboru było kilka - pro, home, home single i education.

I czy usunąłaś partycje?

Pendrive z Windowsem był przygotowany jeszcze zanim dojechał notebook. :) Wybrałam Windows 10 Home - dobrze, czy powinien być jednak Home Single?

Partycji nie usuwałam. Instalację próbowałam przeprowadzić z odpalonym systemem i to chyba był mój błąd. Po powrocie do domu spróbuję to zrobić przed rozruchem Windowsa. Mam nadzieję, że to o to chodziło.

No to dwa błędy jakie mi się nasuwają.

Pierwszy - instalacja z pendrive
Uruchamiasz kompa od nowa, wciskasz (nie pamiętam) del lub F2 i musisz wymusić uruchomienie z pendrive - dopiero wtedy instalujesz.

Druga - nie mam pewności czy to nie musi być home single language

14 minut temu, mini21 napisał:

Druga - nie mam pewności czy to nie musi być home single language

Podpowiesz mi gdzie mogę znaleźć instalkę, która stworzy mi flash drive do tej wersji? Na stronie Microsoftu jak klikam w pobieranie Windows 10 to nie mam różnych wersji do wyboru.

• mrosi changed the title to Xiaomi Mi Air Notebook 13
  • 8 months later...