Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Air Notebook 13


Myder

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby sprawdzić czy wejdzie.

Potem może go zmienić.

 

Mi to wygląda tak jakby się chińska wersja nieaktywowała.

 

 

Edit

Jak pisaliśmy na FB to pisałem Ci i nawet Ci filmik wysłałem gdzie było pokazane iż musisz zrobić boot'owalnego pendrive'a i dopiero za jego pomocą wgrać system od nowa...

A ty jak zrozumiałem - pobrałaś jakieś uaktualnienie, które samo - bez pendrive - wygrało system ?

 

Jeśli tak to tu jest problem.

Zrób tak jak pisałem tzn użyj pendrive i tej aplikacji (windows creatoion tools czy jakoś tak).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mini21, nie pobrałam uaktualnienia tylko cały system operacyjny Windows 10. W  Media Creation Tool miałam do wyboru uaktualnienie systemu Windows lub stworzenie nośnika instalacyjnego - i tu wybrałam dysk flash USB. Może coś źle rozumiem, ale jak dla mnie postąpiłam prawidłowo i stworzyłam bootowanego pedrive'a. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.
Bo z kontekstu zrozumiałem że zrobiłaś uaktualnienie bez nośnika USB tylko takie na zasadzie "zainstaluj".

A jaką wersję Windowsa wybrałaś?
Do wyboru było kilka - pro, home, home single i education.

I czy usunąłaś partycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pendrive z Windowsem był przygotowany jeszcze zanim dojechał notebook. :) Wybrałam Windows 10 Home - dobrze, czy powinien być jednak Home Single?

Partycji nie usuwałam. Instalację próbowałam przeprowadzić z odpalonym systemem i to chyba był mój błąd. Po powrocie do domu spróbuję to zrobić przed rozruchem Windowsa. Mam nadzieję, że to o to chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dwa błędy jakie mi się nasuwają.

Pierwszy - instalacja z pendrive
Uruchamiasz kompa od nowa, wciskasz (nie pamiętam) del lub F2 i musisz wymusić uruchomienie z pendrive - dopiero wtedy instalujesz.

Druga - nie mam pewności czy to nie musi być home single language

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mini21 napisał:

Druga - nie mam pewności czy to nie musi być home single language

Podpowiesz mi gdzie mogę znaleźć instalkę, która stworzy mi flash drive do tej wersji? Na stronie Microsoftu jak klikam w pobieranie Windows 10 to nie mam różnych wersji do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Xiaomi Mi Air Notebook 13
  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...