Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Air Notebook 13


Myder

Rekomendowane odpowiedzi

Ja korzystam z tego sprzętu od połowy października i jednym słowem - rewelacja :)

Jestem w pełni zadowolony. Przy normalnym codziennym użytkowaniu (internet, Word, filmy, itp.) wentylatory pracują bezgłośnie. Lekki hałas i nagrzewanie się owszem pojawia się, ale jedynie przy graniu w gry. A pograć w gry można i to w najnowsze tytuły na przyzwoitych ustawieniach ;)

Z wad mogę wymienić niepowalające czasy pracy na baterii, wspomniane nagrzewanie się, błyszczący ekran, ale widziały cały co brały :P.

Przesyłka szła mi około 2-3 tygodnie z tego co pamiętam, ale wiem że mi się z tym poszczęściło i innym przesyłki szły dłużej. Obyło się bez VATu na szczęście.

Jak masz pytania, to śmiały pytaj. Dopiero teraz zauważyłem, że dyskusja się tutaj rozwinęła i dlatego wcześniej nie pisałem ;)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.01.2018 o 22:42, Myder napisał:

Ja korzystam z tego sprzętu od połowy października i jednym słowem - rewelacja :)

Jestem w pełni zadowolony. Przy normalnym codziennym użytkowaniu (internet, Word, filmy, itp.) wentylatory pracują bezgłośnie. Lekki hałas i nagrzewanie się owszem pojawia się, ale jedynie przy graniu w gry. A pograć w gry można i to w najnowsze tytuły na przyzwoitych ustawieniach ;)

Z wad mogę wymienić niepowalające czasy pracy na baterii, wspomniane nagrzewanie się, błyszczący ekran, ale widziały cały co brały :P.

Przesyłka szła mi około 2-3 tygodnie z tego co pamiętam, ale wiem że mi się z tym poszczęściło i innym przesyłki szły dłużej. Obyło się bez VATu na szczęście.

Jak masz pytania, to śmiały pytaj. Dopiero teraz zauważyłem, że dyskusja się tutaj rozwinęła i dlatego wcześniej nie pisałem ;)

 

Dzięki za info.

Najbardziej boję się świecącej matrycy... choć raczej w plenerze go używać nie będę :)

A jak sobie poradziłeś ze zmianą języka?

Zainstalowałeś system od nowa z Winowsem w wersji PL, czy może aktualizowałeś do wersji PRO?

 

A tak z innej beczki...

Pewnie każdy słyszał o akcji z Intelem...

Teraz zaczynam się zastanawiać - jak to się ma do tych laptopów...

Jeszcze do mnie nie doszedł, a zaczynam się zastanawiać, co robić, bo problem wydaje się dość spory.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie trawię błyszczących matryc, moje oczy również. Druga kwestia ma się tak, że Windows pobierze i zaaplikuje łatkę, a z samą wydajnością to się dopiero okaże.

Ogólnie problem jest dość złożony i jeszcze może mieć swój dalszy ciąg, tu masz wątek na forum: https://miuipolska.pl/forum/topic/31528-krytyczne-podatności-w-procesorach-intel-i-arm/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, abc00 napisał:

Ja nie trawię błyszczących matryc, moje oczy również. Druga kwestia ma się tak, że Windows pobierze i zaaplikuje łatkę, a z samą wydajnością to się dopiero okaże.

Ogólnie problem jest dość złożony i jeszcze może mieć swój dalszy ciąg, tu masz wątek na forum: https://miuipolska.pl/forum/topic/31528-krytyczne-podatności-w-procesorach-intel-i-arm/

 

Błyszcząca matryca to nie jest to co lubię najbardziej, ale nie było wyboru, a że i tak używam go w pomieszczeniu, to uznałem że ujdzie.

Czytałem wątek tu i w kilku różnych miejscach i mówiąc szczerze, czuje się troch zagubiony w tym całym żargonie.

Dla mnie - laika - zrozumiałe było "albo bezpieczeństwo, albo -50% wydajności".

I teraz myśląc prostolinijnie - kupiłem laptopa, którego zasadniczo wykorzystam tylko w pewnym % .

Dlatego mnie to tak męczy, ale już go zwrócić nie mogę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Windowsem poradziłem sobie tak, jak wyczytałem: Przeszedłem chińską instalację Windowsa po pierwszym włączeniu laptopa (całe szczęście istnieje możliwość tłumaczenia tekstu ze zdjęć google translate - polecam!). Wszystkie sterowniki pobrały i zainstalowały się same. Na chińskiej wersji zalogowałem się na swoje konto MS. Następnie korzystając z narzędzia ze strony MS pobrałem i wrzuciłem na pendrive'a polskiego Windowsa 10 w wersji Home. Zainstalowałem i zalogowałem się na to samo konto. Windows odnalazł licencję cyfrową na moim koncie i przypisał do świeżo zainstalowanego Windowsa.

Przez około miesiąc wszystko co związane z licencją działało jak należy. Później na ekranie pojawił się znak wodny "Aktywuj swoją wersję Windows (czy coś w tym rodzaju)". Generalnie Windows wykrył, że moja licencja nie odpowiada zainstalowanej wersji Windowsa (licencja na Air 13 jest tylko na wersję chińską). Zadzwoniłem do oddziału MS, nic nie pomogli. Pogodziłem się z koniecznością wrzucenia innej wersji Windowsa (miałem pod ręką studencką).

Wtedy nie miałem na to czasu i co tydzień odkładałem to na następny weekend, aż któregoś dnia ku memu zaskoczeniu znak wodny zniknął, a w informacjach o licencji w ustawieniach systemowych pojawiła się informacja "Aktywowana". Po którejś aktualizacji musiało się coś "naprawić" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no to dość zagadkowo...

Ja na razie myślę o zakupie klucza do Windows 10 Pro, bo wówczas można zmienić język.

Ciekawe tylko, czy zadziała, bo te "tanie" klucze z allegro też nie są do końca legalne.

Jak nie, spróbuje Twojego sposobu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i dotarł.

Trząsłem się przez ten miesiąc, ale już jest.

Fajnie się prezentuje, wygląda bardzo okazale.

próbuje teraz przebrnąć przez "pierwszą konfigurację" - oczywiście w j.chińskim

Jedyne do czego się mogę przyczepić to ładowarka, a raczej adapter.

Nie wiem czy to normalne, ale u mnie zasilacz włożony w tą przejścówkę po prostu "lata" - do przodu, do tyłu, tak jakby jego ciężar przeważał.

Czy to norma?

Też tak macie?

Zamawiałem z Gearbest'a (zamówiłem też folię ochronną na ekran i górną klapę, ale tego coś zabrakło, już pisałem do Gearbest'a).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, system w wersji PL postawiony.

Wszystko w zasadzie działa.

Pytanie - w menadżerze urządzeń mam jedno nieznane urządzenie.

Automatyczne wyszukiwanie sterowników nie znajduje nic - mieliście coś takiego?

I druga sprawa - ile Wam trzyma bateria w tym laptopie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze trzecia rzecz - polecicie jakiś sprawdzony pokrowiec pasujący na niego?

O takie dedykowane trochę ciężko (wiem, że Xiaomi wydał takowe, ale mówiąc szczerze są dość drogie i jakoś nie specjalnie chronią urządzenie) a potrzebuje coś zakupić, bo muszę zabrać lapka na sesję (ku mojemu zdziwieniu - tethering do LR działa bez zarzutu :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam :)

rowniez jestem posiadaczem air 13.3 z mx150 + fingerprint

ale srednio zadowolony jestem :/

sa problemy z matryca (jakies nierownomierne podswietlenia, na forum mi.com coraz wiecej ludzi przybywa z tym problemem, o ile u mnie nie ma tragedii to innym z czasem efekt sie poglebia i wyglada to okropnie i kozystanie z lapka to tortury)

mam dziwny efekt migotania ekranu :/ widac to szczegolnie na szarym tle, az oczy bolą

klawiatura podswietlana ale jakos tez nierownomiernie.. wogole mam wrazenie ze jedne przyciski sa nizej niz pozostale, ciezko to wyjasnic

wentylator burczy jak sie trzyma lapka pod złym kątem

windows nie chce mi przyjac sterownika do czytnika lini papilarnych z oficjalnej strony przez co jest bezuzyteczny.

mimo takiej specyfikacji i szybkiego dysku m.2 to moj stary Acer Ultrabook S3 z core-i3 + SSD ładuje windowsa kilka sekund szybciej przy tych samych ustawieniach systemu

lapek ma dosc ostre kanty przez co jest niewygodny w przenoszeniu, trzymaniu

to tyle po 2 dniach uzywania... co dalej sie okaze... bylo brac della xps13 albo asusa zenbook 3

EDIT

dodam tylko ze po instalacji windowsa 8.1 migotanie ekranu mocno ustalo, jest niemal niewidoczne.. wiec pewnie kwestia sterownikow pod windows 10.
no i w koncu normalny system hehe ;)

Edytowane przez doktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiem Ci że jestem zaskoczony.
Nie zauważyłem żadnych z tych problemów w swoim egzemplarzu (może tylko wiatrak słychać ale tego byłem świadomy).
Migotanie - może zmienić odświeżanie?
Za to dziwne że nie działa ci czytnik linii papilarnych.
Robiłeś wszystkie uaktualnienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety migotanie dalej wystepuje, jest widoczne tylko na szarym tle,

ustawienia odswiezania nic nie daje, i tak 60hz to max

czytnik lini papilarnych i tak mi nie potrzebny, nie uzywam ale nie zmienia to faktu ze nie działal na windowsie 10, na 8.1 sterowniki przyjal i wszystko zainstalowane - nie sprawdzalem tylko czy smiga.

najbardziej wkurzaja mnie plamy na wyswietlaczu - mam tylko nadzieje ze efekt sie nie poglebi tak jak u innych ze ekran sie nadaje jedynie do wymiany :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety migotanie dalej wystepuje, jest widoczne tylko na szarym tle,
ustawienia odswiezania nic nie daje, i tak 60hz to max
czytnik lini papilarnych i tak mi nie potrzebny, nie uzywam ale nie zmienia to faktu ze nie działal na windowsie 10, na 8.1 sterowniki przyjal i wszystko zainstalowane - nie sprawdzalem tylko czy smiga.
najbardziej wkurzaja mnie plamy na wyswietlaczu - mam tylko nadzieje ze efekt sie nie poglebi tak jak u innych ze ekran sie nadaje jedynie do wymiany :/
A gdzie kupiłeś? Jak płaciłeś? Może gwarancja którą daje PayPal coś pomoże...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupowalem w polsce na allegro

niestety serwis xiaomi olewa temat, na krzaczastym forum cala masa ludzi z takimi problemami :/ a ja tez nie mam czasu ani ochoty wysylac sprzet i czekac po 2-3 miesiace bo zwyczajnie mi do pracy potrzebny.

Problem tyczy sie modeli 2017 z mx150 i matrycami sharpa, podono dobrze wiedzieli o problemie bo te same problemy mialy matryce w produktach aple.

wyglada to mniej wiecej tak:

IMG_20180301_193654_zpsxsoyjxyt.jpg

IMG_20180301_193649_zpsegqsx4er.jpg

 

u mnie (na razie) efekt sie nie powieksza, inni nie mieli tyle szczescia i plamy rosną
a co do migotania to film nie odda tego.
ja nie wiem jak sprzety przechodza kontrole jakosci, niestety na takim przykladzie widac jakiej klasy jest sprzet tej firmy.
ostatni zakup od xiaomi :) 

Edytowane przez doktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem bardzo zadowolony, wszystko działa (jedynie bateria by mogła trochę dłużej działać).

To co kolega wyżej opisuje to nierównomierne podświetlenie matrycy, które występuję w 90% sprzętu tej klasy.

W moim lenovo z50-70 jest o wiele gorzej :) Co do czytnika linii to miałem podobny problem bo na początku pobrałem sterowniki do modelu 2016

Po ściągnięciu odpowiednich sterowników: http://cdn.fds.api.xiaomi.com/b2c-webfile/service/download/r13-finger.zip wszystko się pięknie zainstalowało i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2018 o 18:33, doktor napisał:

ja kupowalem w polsce na allegro

niestety serwis xiaomi olewa temat, na krzaczastym forum cala masa ludzi z takimi problemami :/ a ja tez nie mam czasu ani ochoty wysylac sprzet i czekac po 2-3 miesiace bo zwyczajnie mi do pracy potrzebny.

Problem tyczy sie modeli 2017 z mx150 i matrycami sharpa, podono dobrze wiedzieli o problemie bo te same problemy mialy matryce w produktach aple.

wyglada to mniej wiecej tak:

 

 

jeśli kupiłeś w PL to czemu go nie reklamujesz u sprzedawcy?

Obowiązuje Cię w tym wypadku 2 letni okres ochrony (rękojmia czy jak to tam).

 

Co do samego urządzenia...

Ja też jestem zadowolony i (dzięki bogu) tego problemu nie mam.

Bateria... no fakt, nie jest ona może idealna, ale cóż... mały rozmiar, małą bateria :D

Świetnie spisuje się w tym, do czego został kupiony - czyli do przesyłania zdjęć i podglądu podczas sesji w studiu :)

A z takich dziwnych pytań - macie jakiś patent na ten zasilacz?

Dostałem razem z nim adapter, ale zasilacz jest za ciężki i "przewraca się" na tym adapterze, przez co mam wrażenie, jak boć miało się popsuć...

Chodzi mi po głowie listwa Xiaomi która by rozwiązała (chyba) problem, ale trochę szkoda mi kasy :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowalem od prywatnej osoby, co on mi poradzi ? odesle do chin... co tylko wydluzy proces jakbym sam mial wyslac

a co do ekranu.... dzisiaj stalo sie to co stalo sie innym :/ plamy sie powiekszają z dnia na dzien :/

IMG_20180315_233712_zpsuxakbwn5.jpg

 

mozecie sprawdzic np programem AIDA jakie macie matryce ?

u mnie jest BOEhydis NV133FHM-N52

Edytowane przez doktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam tego laptopa z mx'em 150 od stycznia, dzisiaj w koncu mialem czas żeby wymienić wiatraki, zakupiłem zamienniki na aliexpress firmy delta bodajze(ktora zreszta dostarcza je oryginalnie podobno). W końcu nastała cisza, wcześniej nie mogłem za bardzo korzystać z laptopa do pracy i na uniwerku, bo nawet przy przeglądaniu internetu na chromie wentylatory wpadały w wibracje i buczały jak helikopter. Dźwiek jakby coś było poluzowane i uderzało co chwilę. Dzisiaj wrzuciłem trochę stress testów, zmieniałem pozycję lapka również i w każdej dzwięku juz nie ma. Wizualnie porównałem oba zestawy i wyglądaja praktycznie identycznie. Nie mam pojęcia co powodowało ten hałas w starym, ale wyraźnie była to wada produkcyjna, bo pełno osób pisze o tym. Jesli wiec ktos ma problem z wiatrakami to potwierdzam, ze wymiana zmienia dzialanie calkowicie. Sama wymiana tez jest dosc prosta(trzeba tylko uwazac i ostroznie klapke sciagac, bo jedna śruba jest ukryta pod srodkowa gumka podstawki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zakupił ktoś z was wersję z 2018 z prockiem 8550u? Ja ogólnie zamówiłem jakieś 2 miesiące temu, ale z gearbestu się pomylili i przysłali mi inną rzecz - musiałem odesłać i dopiero teraz zwrócili mi kasę. Zastanawiam się czy w międzyczasie ktoś nie ma już jakiejś swojej opinii o tym lapku. Ja póki co nie zamawiam, bo czekam aż znów pojawi się na niego jakaś sensowna promocja (parę dni temu można było zamówić za jakieś 915$ ale jeszcze nie miałem wtedy zwrotu więc nie wziąłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko - dokładał ktoś dysk któregoś tych notebooków?

Przy sesjach trochę mi braknie miejsca i myślę o drugim dysku, tylko nie bardzo wiem jaki to ma być dokładnie dysk (pcie, nvme....).

I jak jest z jego montażem?

Trzeba mieć jakieś specjalne śrubokręty żeby dostać się do środka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

To już wiem czego szukać...

A czy jest jakaś max. pojemność drugiego dysku?

W sumie 250 GB w zupełności wystarczy (pewnie i 120 GB by starczyło, ale jak już kupować to wolę coś większego).

Z tego co rozumiem - dysk "stockowy" jest raczej dość wolny?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
10 godzin temu, doktor napisał:

panowie mam takie pytanie czy tez wam sie jasnosc ekranu dostosowuje sama ??

ktos wie jak to wyłączyc bo mnie do szalu to doprowadza :/

Wejdź w Panel Sterowania -> Opcje Zasilania -> Zmień Ustawienia Planu -> Zmień zaawansowane ustawienia zasilania -> Ekran -> Włącz funkcję jasności adaptacyjnej zmień na WYŁĄCZ.

Może pomoże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam :)

Mam problem z przeinstalowaniem systemu Windows na ten w naszym rodzimym języku. Czytałam kilka instrukcji i niestety niewiele mi to dało.

Mam aktywowaną chińską wersję systemu, po ichniemu wszystko śmiga. Pobrałam ze strony Microsoftu polską instalkę, dla pewności sprawdziłam też klucz do mojego Windowsa. Większość osób, których wypowiedzi czytałam twierdziła, że przy reinstalacji systemu nie trzeba wpisywać klucza - system sam go odczyta. U mnie niestety o niego woła i żeby było zabawniej - nie przyjmuje tego, który wyciągnęłam z systemu - wyskakuje komunikat, że ten klucz nie działa z tą wersją systemu Windows.

Macie może jakiś sposób by to obejść, czy mogę już żegnać się z kasą i kupować Windowsa?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem z przeinstalowaniem systemu Windows na ten w naszym rodzimym języku. Czytałam kilka instrukcji i niestety niewiele mi to dało.
Mam aktywowaną chińską wersję systemu, po ichniemu wszystko śmiga. Pobrałam ze strony Microsoftu polską instalkę, dla pewności sprawdziłam też klucz do mojego Windowsa. Większość osób, których wypowiedzi czytałam twierdziła, że przy reinstalacji systemu nie trzeba wpisywać klucza - system sam go odczyta. U mnie niestety o niego woła i żeby było zabawniej - nie przyjmuje tego, który wyciągnęłam z systemu - wyskakuje komunikat, że ten klucz nie działa z tą wersją systemu Windows.
Macie może jakiś sposób by to obejść, czy mogę już żegnać się z kasą i kupować Windowsa?
 
 
 
Zależy jak przeinstalowałeś system. Jak pobrałeś że strony Microsoftu sprawdzając wersje systemu to potem sam powinien pobrać. Jeszcze, przy instalacji pomijasz wpisywanie klucza. Ja tak zrobiłem i normalnie pobrał i aktywował klucz.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem z przeinstalowaniem systemu Windows na ten w naszym rodzimym języku. Czytałam kilka instrukcji i niestety niewiele mi to dało.
Mam aktywowaną chińską wersję systemu, po ichniemu wszystko śmiga. Pobrałam ze strony Microsoftu polską instalkę, dla pewności sprawdziłam też klucz do mojego Windowsa. Większość osób, których wypowiedzi czytałam twierdziła, że przy reinstalacji systemu nie trzeba wpisywać klucza - system sam go odczyta. U mnie niestety o niego woła i żeby było zabawniej - nie przyjmuje tego, który wyciągnęłam z systemu - wyskakuje komunikat, że ten klucz nie działa z tą wersją systemu Windows.
Macie może jakiś sposób by to obejść, czy mogę już żegnać się z kasą i kupować Windowsa?
 
 
 
Cześć.
Chyba z Tobą rozmawiałem na FB wczoraj :) ?
Z tego co widzę - nic nie pomogło?
A może spróbuj zadzwonić do supportu ms...
Kiedyś były coś takiego jak aktywacja telefoniczna.

A gdy wchodzisz w ustawienia (już po reinstalacji) i sprawdzasz licencję to co się pokazuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System pobrałam ze strony MS. Tyle, że nie ma opcji pominięcia klucza - bez niego nie mogę przejść dalej. Z kolei gdy go wpiszę, wyskakuje komunikat, że nie działa z tą wersją systemu Windows. 

mini21, tak - to byłam ja. :) I niestety nic nie pomogło. A w ustawienia po reinstalacji nie mogę wejść, bo jeszcze nie udało mi się jej odpalić z uwagi na niepasujący klucz. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem wersję Home, wypaliłem Rufusem i sformatowałem czyli skasowałem całkowicie partycję z systemem chińskim. Przy instalacji pominąłem wpisanie klucza i system sam pobrał klucz nie trzeba było nic robić. Może pobierz jeszcze raz system wersję jednojęzykową Home. Może masz złą wersję i jakim programem ściągałaś W10

 

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze zastanawiam się, piszesz że masz aktywowaną wersję chińską i tam wszystko działa. Klucz został wykorzystany na tą wersję i już nie zadziała na PL. Ja nic nie odpalałem od razu zainstalowałem wersję PL. Ale nie jestem pewien, może ktoś podpowie a jak nie to zadzwoń do Microsoftu i zapytaj

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie możesz pominąć wpisywania klucza to pewnie odpalasz instalkę z poziomu systemu. Przygotuj sobie pendriva z systemem np. przy pomocy Rufusa (jeśli masz już pobrany system), albo przy użyciu microsoftowego toola (LINK). Polecam drugą opcję, sam pobierze i przygotuje pendriva. Przy uruchamianiu (zanim załaduje się system) odpalasz bootowanie z tego pendriva i przeklikujesz się przez instalację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, forehead napisał:

Skoro nie możesz pominąć wpisywania klucza to pewnie odpalasz instalkę z poziomu systemu. Przygotuj sobie pendriva z systemem np. przy pomocy Rufusa (jeśli masz już pobrany system), albo przy użyciu microsoftowego toola (LINK). Polecam drugą opcję, sam pobierze i przygotuje pendriva. Przy uruchamianiu (zanim załaduje się system) odpalasz bootowanie z tego pendriva i przeklikujesz się przez instalację. 

Windowsa 10 ściągałam ze strony Microsoft tworząc  dysk flash USB

Co do aktywacji systemu  - czytałam gdzieś, że system po polsku nie ruszy dopóki nie aktywuje się chińskiej wersji. Teraz okazuje się, że może to jednak działać odwrotnie... No ale trudno, zobaczymy.

I zgadza się, próbowałam odpalić instalację z poziomu systemu. Może faktycznie dlatego woła o klucz, nie wiem. Dziś spróbuję włączyć przed załadowaniem windowsa. Oby pojawiła się opcja pominięcia klucza. :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...