Jump to content

Nowy Amazfit czy opaska od Xiaomi?

Tymcio

Recommended Posts

xiaomi-amazfit-teaser-poster-xiaomi-mi-band-3.thumb.jpg.80054588fdf88ebde2c1c9f7111c1c0c.jpg

Cytat

Mi Band 2 był niezaprzeczalnie ogromnym sukcesem. Wpływ na ten ogólny sukces miało wiele czynników. Głównym była oczywiście cena, która w momencie premiery, jak i teraz jest niska. W końcu kupienie inteligentnej opaski, posiadającej taki zestaw cech za około stówkę, było wcześniej niemalże niemożliwe. To właśnie Mi Band 2 wszystko odmienił. Ekran OLED, funkcje monitorujące naszą aktywność, czy też aplikacja zarówno na Androida, jak i na iOS, co umożliwiło wykorzystanie potencjału opaski niemalże wszystkim. Amazfit natomiast łączył z Mi Bandem 2 jedną bardzo ważną cechę. Oczywiście cenę. Jest oczywiście, w odróżnieniu do Mi Banda, zegarkiem. Posiadał większy ekran, więcej funkcji. Nie odstawał od innych tego typu gadżetów, natomiast oferował to wszystko w dużo atrakcyjniejszej cenie. Przedstawiłem wam krótko, urządzenia obecne już jakiś czas na rynku. Czas przejść do meritum sprawy! Mi Band 3, czy nowy Amazfit?

Więcej: https://gizchina.com.pl/2017/09/14/xiaomi-mi-band-3-lub-nowy-amazfit/

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...