Skocz do zawartości

Tools & mi band


Wojusek

Rekomendowane odpowiedzi

@matpol7

apka bardzo poprawia funkcjonalnosc opaski i wedlug mojej subiektywnej opini warta jest tych 12zl. jedyny minus to ze bateria w opasce wytrzymuje 9-12 dni gdzie wczesniej spokojnie bylo to ponad 20. ale tez nie ma co sie oszukiwac miband2 nie laduje sie godzinami wiec jak dla mnie czas pracy jest jak najbardziej do zaakceptowania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy. Musisz podłączyć pod ładowarkę pod różnymi urządzeniami. Dla przykładu kiedy dostałem opaskę ładując ją pod ładowarką z mi5 trzymała 2-3 dni! Byłem strasznie zdenerwowany kiedy to po tygodniu podłączyłem pod komputer i nagle przez noc 1% spadł i dostałem szoku. Wtedy trzymała mi ok 30dni na samym mi bandzie, z tetnem i wszystkim. Teraz używam band toolsa od 2 miesięcy i baterie trzyma ok. 20 dni zazwyczaj 20-23, cały czas bt włączony, 5 aplikacji z powiadomieniami, codziennie budzik z sleep as android, więc trzyma naprawdę ok, z tym że z tętna nie korzystam ostatnio (nie mam pod przyciskiem, bo sam się odpalał przypadkiem przez ruch o kołdrę czy coś) co może być skutkiem, że tyle trzyma. Widoczność, czy inne opcje w mifit również skracają czas baterii, także warto popatrzeć niektóre opcje ;)

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...