ZduneX25

MIUI 7.9.14

Recommended Posts

To już ostatki, jednak przy próbie aktualizacji poprzez appkę w telefonie, w przypadku Mi Note Pro pobiera 99% pliku i wyrzuca błąd sum kontrolnych.

@ZduneX25, wiesz coś o tym?

@mrosiSerwer, na którym siedzi rom dla tego modelu strasznie dzisiaj muli.

Od dzisiejszej wersji będzie lepiej, bo jest opcja wznawiania pobierania.

• Like 2

Ja właśnie ucegliłem RN3P kate, startuje do loga MI i nic więcej... Przeskakiwałem z MIUI Polska 7.5.4.

Nie znam się na tym jakoś wybitnie, ale jeśli mogę wejść do TWRP to co, wracać do tego 7.5.4?

U mnie na Redmi 3 Pro po instalacji wywalało apkę Aktualizacje. Zrobiłam wipe'a, zainstalowałam ROM na czysto i teraz wywala zarówno Aktualizacje, jak i Sklep Play i całe Usługi Google Play...

U mnie na Redmi 3 Pro po instalacji wywalało apkę Aktualizacje. Zrobiłam wipe'a, zainstalowałam ROM na czysto i teraz wywala zarówno Aktualizacje, jak i Sklep Play i całe Usługi Google Play...

Tak to bywa z miui nie ma opcji by wszytko działało. Jedna naprawia drugie zepsuje. Mam nadzieję że się doczekam kiedyś romu w którym wszytko działa i nic nie drenuje bateri jak to było w miui 7

W Mi Mix 2, po wejściu w menedżer plików / panel sterowania od razu jest crash "Aplikacja czyszczenie..."

Oraz tłumaczenie "szukajki" w galerii (jak znajdę inne to też podrzucę)

Edited by Tymcio

Zainstalowałem przez twrp dodatki MIUI Polska i niestety reklamy wszędzie na każdym kroku, YouTube co każde video, na stronach wszędzie latają reklamy, w apkach reklamy... Kiedyś tak nie było z tego co kojarzę. O co chodzi?

RN4 4/64 

Na andku 7 blokada o ile pamiętam nie działa od maja jakoś - ale niech to potwierdzi ktoś bardziej kompetentny w temacie.

12 minut temu, energyypl napisał:

Siemanko, pytanie mam moze ktos pomoze. Idzie z dodatkow miui pl wyciagnac jakos skrypt czy cokolwiek co blokuje reklamy w chrome?

Wydaje mi się, że jak przeczytasz pierwszy post to znajdziesz plik razem z ścieżką i nazwą. Plik do podmiany, reboot i powinno śmigać. Ewentualnie sobie w google poczytaj jak podmienić plik hosts.

Edited by srgn1

Witam, co jakiś czas występuje problem z messengerem. Co kilka dni jakiś dziwny problem. Ostatnio nie mogłem wysyłać zdjęć - musiałem odinstalować aplikacje. Wczoraj natomiast nie ładowało wiadomości. Ciągle na pasku "łącznie - brak połączenia" i miganie paska co kilka sekund. Ponowne zainstalowanie i odinstalowanie aplikacji pomogło. Telefon Mi5. Czy wam też się zdarzają problemy z messengerem?

Problem ten występuje co jakiś czas w różnych aplikacjach, w dniu dzisiejszym zdarzyło się to na Skype. Raz na skype, raz na messengerze nie udaje się wysyłać zdjęć. Zdarza się to co kilka dni. Nie pomaga czyszczenie pamięci podręczenej. Dopiero trzeba odinstalować i zainstalować na nowo aplikacje by móc ponownie wysyłać fotkę. W czym tkwi problem ?

Edited by ziomeczek

Witam. Czy ktoś z Państwa ma problem z dźwiękiem na słuchawkach? Podpinając słuchawki włączając muzykę w aplikacji raz jest mega głośno a raz mega cichutko przy maksymalnie ustawionej głosności. Czasami muszę wpinać po 3, 4 razy słuchawki aby zaskoczyło i dźwięk był odpowiedni. Czy to problem softu, czy może jakiejś wady technicznej ?

Guest
This topic is now closed to further replies.