Diesel1987

Global Stable 8.5.3.0 NAAMIED

Recommended Posts

Na forum Xiaomi pojawił się wątek o Globalu Stable 8.5.3.0 dla MI5. Pobralem plik z romem i zaktualizowałem przez Updater z softu 8.2.2.0. Wszystko jak narazie działa bez problemów. Oprócz kilku zmian w menu/systemie i zaktualizowanych zabezpieczeń, zmiany napisu 4G na LTE, dodali w końcu ikonę szybkiego ładowania na pasku i poprawili autokontrast ekranu. Link do softu z oficjalnego serwera Xiaomi: http://bigota.d.miui.com/V8.5.3.0.NAAMIED/miui_MI5Global_V8.5.3.0.NAAMIED_0e30ccdfcd_7.0.zip

074528olp88ffzpiptpltl.png

• Like 1

Guest tranzystor82

Działa całkiem ok nie widzę błędów

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dokładnie tak, wrzucasz do pamięci telefonu i w aplikacji Aktualizacje klikasz 3 kropki i wybierz paczkę aktualizacji. Wszystkie dane zostają.

U mnie w tej wersji działa chociaż normalnie jasność ekranu, wcześniej z tą automatyczną jasnością nie bardzo było.

-gdzieś w menu jest jeden temat po angielsku zapomnieli przetłumaczyć,

-aparat ma głośniejszy dźwięk zrobienia fotki

Dnia 14.09.2017 o 10:43, Diesel1987 napisał:

Na forum Xiaomi pojawił się wątek o Globalu Stable 8.5.3.0 dla MI5. Pobralem plik z romem i zaktualizowałem przez Updater z softu 8.2.2.0. Wszystko jak narazie działa bez problemów. Oprócz kilku zmian w menu/systemie i zaktualizowanych zabezpieczeń, zmiany napisu 4G na LTE, dodali w końcu ikonę szybkiego ładowania na pasku i poprawili autokontrast ekranu. Link do softu z oficjalnego serwera Xiaomi: http://bigota.d.miui.com/V8.5.3.0.NAAMIED/miui_MI5Global_V8.5.3.0.NAAMIED_0e30ccdfcd_7.0.zip

W którym miejscu jest ta ikona szybkiego ładowania ?

Lol w końcu ktoś ich pogonił. Update jest też dla PL regionu z 8.1?

Wysłane z MI6

Guest tranzystor82
Android Pay działa ?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Dziala

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

7 minut temu, Diesel1987 napisał:

Nadeszla chwila kiedy ten soft pojawil sie oficjalnie na stronie xiaomi i jest tez rozsylany przez OTA. 

Wiesz czy to dokładnie ta sama wersja do której dawałeś link?

Pobrałem Miui9 z strony Xiaomi i gdy chce aktualizować to wyskakuje ,że chce wrócić do starszej wersji i będzie kasować dane.

Posiadam Miui8 global.

Mogę bez problemu aktualizować?

PS.Nie to pobrałem :) Sprawy nie było :)

Edited by Sznurek

faktycznie, ten który miałem dodany po prostu przenieśli w inne miejsce :-)
A udało się komuś zrobić połączenie 8.5.3.0 + magisk, który przechodzi safetynet?

Edited by Kolimator

21 godzin temu, Kolimator napisał:

Panowie jak się ROM sprawdza po dłuższym użytkowaniu? Jakieś większe problemy? Pytam bo na forum miui wątek z tym ROMem zdjęli

Wszystko OK, u mnie działa znacznie lepiej niż poprzednia wersja. Jest płynniej i przede wszystkim działa GPS.

Czy ktoś z Was testował tego Globala po wcześniejszym regularnym użytkowaniu ROM–ow "EU"/dev? Szczególnie mnie interesuje kwestia zarządzania RAM-em, ale nie mierzona ilością wolnego RAM-u, tylko szybkością otwierania/przywracania się apek z tła.

Czy ktoś z Was testował tego Globala po wcześniejszym regularnym użytkowaniu ROM–ow "EU"/dev? Szczególnie mnie interesuje kwestia zarządzania RAM-em, ale nie mierzona ilością wolnego RAM-u, tylko szybkością otwierania/przywracania się apek z tła.
Jak dla mnie nie warto zawracać sobie głowy Globalem, dopoki nie wyjdzie wersja 9. Ostatnia wersja EU działa bardzo dobrze, żadnych bugów nie zauważyłem.

Wysłane z mojego Xiaomi Mi5 przy użyciu Tapatalka

39 minut temu, adnage napisał:

Jak dla mnie nie warto zawracać sobie głowy Globalem, dopoki nie wyjdzie wersja 9. Ostatnia wersja EU działa bardzo dobrze, żadnych bugów nie zauważyłem.

W sumie pytałem o Global MIUI9, który jest dostępny jako "dev", bo jeśli przejdę na Globale, to oczywiście na "dev". Ale ok, to wątek o Stable w sumie.

U mnie na tym romie bateria trzyma dłużej. Kiedy ta 9 będzie....

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

W tym roku raczej bym jej nie oczekiwał, pewnie pod koniec pierwszego kwartału 2018.

Wysłane z mojego Xiaomi Mi5 przy użyciu Tapatalka

Dnia 27.09.2017 o 16:10, gregors napisał:

U mnie na tym romie bateria trzyma dłużej. Kiedy ta 9 będzie....

Skoro się niecierpliwisz, to czemu nie zainstalujesz Global dev z MIUI9?

U mnie teraz długo ładuje baterię, przed tą instalacją było to około 1,5 h od 10 %.

Po drugie problem z GPS na Yanosiku zniknął, to znaczy nie zanika sygnał GPS jak było wcześniej

Edited by kubica

Guest
This topic is now closed to further replies.