Skocz do zawartości

Global Stable 8.5.3.0 NAAMIED


Diesel1987

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum Xiaomi pojawił się wątek o Globalu Stable 8.5.3.0 dla MI5. Pobralem plik z romem i zaktualizowałem przez Updater z softu 8.2.2.0. Wszystko jak narazie działa bez problemów. Oprócz kilku zmian w menu/systemie i zaktualizowanych zabezpieczeń, zmiany napisu 4G na LTE, dodali w końcu ikonę szybkiego ładowania na pasku i poprawili autokontrast ekranu. Link do softu z oficjalnego serwera Xiaomi: http://bigota.d.miui.com/V8.5.3.0.NAAMIED/miui_MI5Global_V8.5.3.0.NAAMIED_0e30ccdfcd_7.0.zip

074528olp88ffzpiptpltl.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tej wersji działa chociaż normalnie jasność ekranu, wcześniej z tą automatyczną jasnością nie bardzo było.

-gdzieś w menu jest jeden temat po angielsku zapomnieli przetłumaczyć,

-aparat ma głośniejszy dźwięk zrobienia fotki

Dnia 14.09.2017 o 10:43, Diesel1987 napisał:

Na forum Xiaomi pojawił się wątek o Globalu Stable 8.5.3.0 dla MI5. Pobralem plik z romem i zaktualizowałem przez Updater z softu 8.2.2.0. Wszystko jak narazie działa bez problemów. Oprócz kilku zmian w menu/systemie i zaktualizowanych zabezpieczeń, zmiany napisu 4G na LTE, dodali w końcu ikonę szybkiego ładowania na pasku i poprawili autokontrast ekranu. Link do softu z oficjalnego serwera Xiaomi: http://bigota.d.miui.com/V8.5.3.0.NAAMIED/miui_MI5Global_V8.5.3.0.NAAMIED_0e30ccdfcd_7.0.zip

W którym miejscu jest ta ikona szybkiego ładowania ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem Miui9 z strony Xiaomi i gdy chce aktualizować to wyskakuje ,że chce wrócić do starszej wersji i będzie kasować dane.

Posiadam Miui8 global.

Mogę bez problemu aktualizować?

 

PS.Nie to pobrałem :) Sprawy nie było :)

Edytowane przez Sznurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was testował tego Globala po wcześniejszym regularnym użytkowaniu ROM–ow "EU"/dev? Szczególnie mnie interesuje kwestia zarządzania RAM-em, ale nie mierzona ilością wolnego RAM-u, tylko szybkością otwierania/przywracania się apek z tła.
Jak dla mnie nie warto zawracać sobie głowy Globalem, dopoki nie wyjdzie wersja 9. Ostatnia wersja EU działa bardzo dobrze, żadnych bugów nie zauważyłem.

Wysłane z mojego Xiaomi Mi5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, adnage napisał:

Jak dla mnie nie warto zawracać sobie głowy Globalem, dopoki nie wyjdzie wersja 9. Ostatnia wersja EU działa bardzo dobrze, żadnych bugów nie zauważyłem.
 

W sumie pytałem o Global MIUI9, który jest dostępny jako "dev", bo jeśli przejdę na Globale, to oczywiście na "dev". Ale ok, to wątek o Stable w sumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...