Skocz do zawartości

Redmi 4 Pro, wysyłanie przez BT


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nim admini usuną ten post wyjaśnię powód stworzenia go.

Ponieważ sam mam problem z wysyłaniem czegokolwiek przez BT z karty pamięci w Redmi 4 Pro, chciałem się zapytać użytkowników tego telefonu czy mają podobnie czy jestem z tym sam.

Jedna osoba już odpisała mi w dziale aktualizacji że problem ten jest jej obcy. Może więcej osób ma ten telefon i mogło by mi to potwierdzić.

Otóż, miałem MIUI 7.6.8 i już wtedy problem wyglądał następująco:

zdjęcie zrobione stockowym aparatem zapisane na karcie pamięci --> wchodzę do galerii --> zaznaczam i wybieram wyślij przez BT --> otrzymuję komunikat:

Screenshot_2017-07-18-10-33-15-278_com.android.bluetooth.thumb.png.3a782441831a3655b310536c4d36d856.png

Zaktualizowałem do MIUI 9 w wersji 7.9.7 ale problem pozostał.

Z ciekawości wgrałem MIUI 9 China Dev i równiez problem pozostał.

Wróciłem więc do MIUI 8 Global Stable i problemu nie ma, nie pomaga zmiana karty pamięci na inną. Podejrzewam jeżeli mam rację że jest to jakiś błąd w samym androidzie bo ten ze zmianą MIUI nie zmienił się.

Czy ktoś może to potwierdzić?

http://en.miui.com/thread-829322-1-1.html

 

 

 

Edytowane przez Vergiliusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Mam ten sam problem na Redmi 4X, wersja MIUI global 8.5 stabilna.

Taki sam komunikat wywala, jeśli chcę wysłać cokolwiek, co jest przechowywane na karcie pamięci.

Jeśli plik znajduje się w pamięci telefonu - problemu nie ma.

Nikt, jak do tej pory, nie potrafił podpowiedzieć co należy zrobić. Już nawet odblokowałem telefon po to, żeby ewentualnie zmienić ROM na inny, ale na razie się powstrzymuję.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2017 o 16:34, gabitata napisał:

Witam.

Mam ten sam problem na Redmi 4X, wersja MIUI global 8.5 stabilna.

Taki sam komunikat wywala, jeśli chcę wysłać cokolwiek, co jest przechowywane na karcie pamięci.

Jeśli plik znajduje się w pamięci telefonu - problemu nie ma.

Nikt, jak do tej pory, nie potrafił podpowiedzieć co należy zrobić. Już nawet odblokowałem telefon po to, żeby ewentualnie zmienić ROM na inny, ale na razie się powstrzymuję.

Zmiana ROMu nic Ci nie da, to błąd w samym Androidzie. Żółci się popisali i to na maksa. Xiaomi.eu bazuje na China Dev i jeszcze jakoś to działa, ale jak wgrałem ostatnią stabilną wersję dla mojego modelu to BT padło po całości. Nie wysyła ani z karty pamięci ani pamięci telefonu.

No cóż pomocy nie uzyskasz bo nawet tu guru forum napisał: jak działa na Global Stable to używaj tego ROMU.

Niestety, teraz i Global nie działa. Musiałem wrócić na to xiaomi.eu

Tak więc albo żółci problemu nie widzą albo nie widzą co popsuło się

Edytowane przez Vergiliusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...