Sign in to follow this  
wiadro94

Xiaomi mi 4 uceglony po wgrywaniu windowsa

Recommended Posts

Witam mam taki problem że podczas instalacji windowsa przez moją nieuwagę wypiął się kabel zgasł telefon i nie da się go uruchomić 0 oznak życia jedynie jak podłączę pod pc to wykrywa go ale jako unknown device identyfikator : USB\UNKNOWN jedynie klucz sterownika : {36fc9e60-c465-11cf-8056-444553540000}\0039 chciałbym dodać że moja wersja xiaomi to mi 4 ale z 2gb ram i z 4g single sim 16gb bez slotu na karte na procku  MSM8974AC  . Za pomoc dziękuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Instalowałeś Windows na MI4?:-o

Pewnie o MIUI chodzi, więc spróbuj trzymać jednocześnie przycisk Głośność+ oraz Power - telefon powinien uruchomić się w twrp. Jeśli się uda, to spróbuj ponownie zainstalować pakiet MIUI i ewentualnie wyczyścić dalvik i cache, żeby jakieś śmieci nie zostały, a jeśli nie pomoże, to chyba pozostanie instalacja na czysto przez fastboot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, rzeczywiście, zapomniałem, że jest Win10.

Nie, nie chodziło mi o bootloop, tylko o to, czy masz możliwość wejść do TWRP.

A vol- i power, żeby dostać się do fastboot?

Share this post


Link to post
Share on other sites

no właśnie chodzi o to ze jak chce wejść w fastboot to nie mogę nie ważne jak podłącze go pod pc czy vol- i power czy inaczej zawsze wykrywa go jako nieznane urządzenie i sterowniki do ADB i Bootloadera oraz zainstalowany Minimal ADB and Fastboot

@Edit być może szukam sterów i wszystkiego nie na tą wersie co trzeba wyslę zdjęcie z pudła bo caly czas stawiam na to ze to MI4 bo wszystkie info mam po chińsku ale tel. oryginalny bo sprawdzałem.

@Edit2 Teraz telefon zostal rozpoznany jako Urządzenie Wejściowe USB poczym dźwiek odłączonego USB i po tym wykrywa go juz jako nieznane urządzenie, czy to może być padnięta płyta i juz nie da sie nic zrobić?

Edited by wiadro94

Share this post


Link to post
Share on other sites

dziękuję wszystkim za pomoc ale stwierdziłem że przejde się do Micenter akurat jest w moim mieście po wizycie napisze wszystko co i jak możne innym to pomoże :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this