Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Mix 2, MiNote 3 oraz nowy laptop - podsumowanie


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

rura_the_best laptop '' ciekawostka'' sadze tylko maniacy go kupia i to jeszcze jak bedzie dostepny w PL, te prametey hmm nic szczegolnego skoro mam asusa 12ramu i core7 od 3lat, i do twgo mialem gware, znam takich co specjalnie uszkadzaja lapki przed uplywem gwary oddaja i biora nowe modele (margines kupujacych) ja bym tego nie kupil bo szkoda potem kasy i uzerania sie, lepiej wziasc w polsce nawet za te 3 tys i miec spokoj

Послано из Mi5s плюс

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mix 2, to jeszcze jakoś ujdzie, ale to, co odwalili z Mi Note 3, to zupełna fuszera. To powinien być raczej model z serii Redmi, a nie następca Mi Note 2. W zasadzie, to mogliby go sobie darować, bo przy cenie jak za Mi6, to nikt rozsądny im tego nie kupi...

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy produkt znajdzie swojego kupca, o gustach się nie dyskutuje dla was to są nie trafione modele ale na pewno się sprzedadzą , wystarczy dobra kampania reklamowa  
Taaa, Zobacz specyfikację Mi Note 2 i Mi Note 3. Przecież 2 miażdży tą 3. Jak można wypuścić nowy model i jest on gorszy od poprzedniego. Dwójka to nawet był edge.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem chcą po prostu uśmiercić serię Note, w jego miejsce wpadnie MiMix, a do tego ew. dojdzie dodatkowa wersja np Mi7+ z większym ekranem. Ot, zrobiło im się po prostu tłoczno w serii "Mi" i muszą się pozbyć niektórych modeli... mają MiMix, mają MiMax, mają Mi6, MiNote... za dużo tego "flagowego"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tpawel napisał:


 

 


Tradycyjnie w sumie. Mi max-mi max 2
Redmi note 3 pro-redmi note 4x

 

Akurat przy RN3 Pro ich rozumiem. Wypuścili za dobry telefon w zbyt niskiej cenie, nikt tego nie wymieni na nowszego bo jest za dobry. Teraz RN4 jest normalny (czytaj słabszy od poprzednika) więc będzie sens do zmiany.

Samsung podobnie robi. S8 nie różni się aparatem od S7, więc w S9 dokopią aparat z 2 oczkami, ale okroją z innej funkcji, żeby był sens kupić S10.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od sensowności wypuszczania takiego Mi Note 3, czy od bezsensowności jego kupowania, to nie za bardzo się zgadzam, że jest gorszy od poprzednika. Sorry, ale Mi Note 2 to było największe rozczarowanie, jakie przeżyłem ze strony Xiaomi (szczególnie aparat). Mi Note 3 przynajmniej pod tym względem poprzednika powinien łatwo przewyższyć. Poza tym jest moim zdaniem całkiem ładny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od sensowności wypuszczania takiego Mi Note 3, czy od bezsensowności jego kupowania, to nie za bardzo się zgadzam, że jest gorszy od poprzednika. Sorry, ale Mi Note 2 to było największe rozczarowanie, jakie przeżyłem ze strony Xiaomi (szczególnie aparat). Mi Note 3 przynajmniej pod tym względem poprzednika powinien łatwo przewyższyć. Poza tym jest moim zdaniem całkiem ładny.
Ja z oceną aparatu to bym poczekał do pierwszych recenzji. W Mi5x i A1 miała to być największa zaleta telefonu, okazuje się największą wadą a sam aparat na pewno nie jest taki sam jak w Mi6 co potwierdzają testerzy tego telefonu. Na ali Mi Note 3 już jest i cena jest wyższa od Mi6.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tosshi2 napisał:

Ja z oceną aparatu to bym poczekał do pierwszych recenzji. W Mi5x i A1 miała to być największa zaleta telefonu, okazuje się największą wadą a sam aparat na pewno nie jest taki sam jak w Mi6 co potwierdzają testerzy tego telefonu.

To prawda, ale nie wyobrażam sobie, że może być gorzej niż w Mi Note 2 ;-)

Spójrz:

http://www.gsmarena.com/vidcmp.php3?idType=5&idCamera1=300340&idCamera2=300332&idCamera3=300398

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ziomeczek napisał:

Wg chińskich źródeł Mi mix 2 w najtańszej wersji u nich kosztuje 3299 juanów co w przeliczeniu daje 1780zł. Ibuygou wywaliło cene 646$ to jest prawie 2300zł. Trochę sporo tej marży. W tej cenie to na razie podziękuję ;)

tzw. "Podatek od nowości" ludzie kupiliby nawet jakby wystawili za 700$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to źle roskminili. Takie bebechy w mi note 3 itp bardziej by pasowały do redmi pro 2. Mi note 3 zrobić z ekranem zakrzywionym i bebechy flagowe. Dodatkowo jeśli chcieli większego brata mi 6-trzeba było zrobić 5-5-6 cali z większą baterią i nazwać plus czy jakoś. Teraz wyszło że flagowiec mi 6 jest mały, ciut większy mi note 3 ma słabsze bebechy, a redmi pro 2 brak hmm.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Mix 2 to powinien być Mi Note 3, a Mi Note 3 powinien być Redmi Note 5. No ale że teraz w Xiaomi telefony projektują księgowi to drugiej takiej wpadki jak z Redmi Note 3 Pro już nie będzie. RN3P na dzień dzisiejszy jest jak W124 dla Mercedesa.
Ciekawe czy dalej będą dawali takie informacje że oni na telefonach nie zarabiają. Przy redmi note 3 pro to jak najbardziej tak było, ale przy Mi5x, Mi5c, A1, Mi Note 3, Redmi Note 5A to już nie możliwe.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że chociaż Mi6 to Mi z dobrymi parametrami za rozsądną cenę A tak na poważnie, jeśli chodzi o wydajność to teraz już nie ma kolosalnej różnicy między telefonami, i ten snapdragon 660 w note 3 pewnie spokojnie uciagnie go i pewnie 95% nabywców nie zauważy różnicy między nim a Mi6 w dodatku pewnie zużywa mniej prądu co przy większym wyświetlaczu oznacza że można dać mniejszą baterie i zrobić telefon bardziej kompaktowy. I w końcu xiaomi ma 5,5 cala które ładnie wygląda tak więc wg. mnie to telefon dla tych którzy kupują "oczami" i chcą ładnie opakowane 5,5 cala ze stajni xiaomi

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, skay77 napisał:

Zapomniał wspomnieć o jakości rozmów w telefonie bez głośniczka usznego. Dla mnie to masakra, ale co kto lubi. Może jestem dziwny, ale uważam serię "Mix" za ciekawostkę, dziwaczny, zbyt drogi model do szpanowania, z beznadziejnym aparatem. Dobrze autor podsumował - pierwsze wrażenie na pewno robi dobre....

Edytowane przez latet
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem załamany tymi premierami xiaomi :-( spodziewałem się czegoś innego po mi mix 2 mianowicie ekranu na całym przednim panelu lub co najmniej belki z aparatem do selfi od góry a nie od d*py strony no i znowu ten aparat, jedyne co mi się podoba w tym telefonie to jakość wykonania ale to było do przewidzenia natomiast jeśli chodzi o Mi Note 3 to wolę zostawić to bez komentarza 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...