Jump to content

Kupno Xiaomi Air 13

dan-tom
 Share

Recommended Posts

Witam, 

czy orientuje się ktoś, czy jest możliwość zakupu notebooka z tematu w jakimś sklepie z ominięciem VAT, czy też taka opcja nie istnieje?

Sprzęt wygląda świetnie, jego specyfikacja też, nawet fajne promocje można znaleźć w różnych sklepach, ale VAT odstrasza :)

Dnia 10.09.2017 o 20:31, dan-tom napisał:

Witam, 

czy orientuje się ktoś, czy jest możliwość zakupu notebooka z tematu w jakimś sklepie z ominięciem VAT, czy też taka opcja nie istnieje?

Sprzęt wygląda świetnie, jego specyfikacja też, nawet fajne promocje można znaleźć w różnych sklepach, ale VAT odstrasza :)

Bierz z gearbesta (https://www.gearbest.com/laptops/pp_421980.html?lkid=11366092) i wysylka priority line. Zamawialem tak wlasnie 13 i przyszla bez VATU, drony i telefony rowniez dotarly bez vatu. Polecam priority line jak najbardziej!  Teraz czekam az wejdzie notebook PRO i tez zamowie.

Dzięki za info :) a tak poza tematem, przeglądając oferty różnych sklepów chińskich, natknąłem się na masę innych producentów laptopów które są mi zupełnie obce. Czy wśród nich jest jakaś wyróżniająca marka godna polecenia, chodzi o wykonanie i zastosowane elementy i podzespoły.

Sprawdziłem na IBG, w przypadku Xiaomi Air nie widzę możliwości 5%, na poczet ubezpieczenia od vatu, przy telefonach jest.

Edited by dan-tom
Dodatkowa informacja

Dnia 14.09.2017 o 11:55, dan-tom napisał:

Dzięki za info :) a tak poza tematem, przeglądając oferty różnych sklepów chińskich, natknąłem się na masę innych producentów laptopów które są mi zupełnie obce. Czy wśród nich jest jakaś wyróżniająca marka godna polecenia, chodzi o wykonanie i zastosowane elementy i podzespoły.

Sprawdziłem na IBG, w przypadku Xiaomi Air nie widzę możliwości 5%, na poczet ubezpieczenia od vatu, przy telefonach jest.

Nie kojarzę żadnych innych wyróżniających się marek. 

Mogę sprzedać swoją 13, jak już 15 PRO będą dostępne :D 

• 2 weeks later...
Dnia 20.09.2017 o 11:18, dan-tom napisał:

Będę zainteresowany, prześlij na PW sugerowaną cenę emoji6.png

Wysłane z mojego ONEPLUS A3010 przy użyciu Tapatalka

22 godziny temu, Myder napisał:

Jeśli cały czas aktualne, to też proszę o wiadomość w tej sprawie ;)

Póki co nie pali mi się ze sprzedażą, w sprzedaży jedynie 15 w najsłabszej konfiguracji.

Edited by Mielcar