Jump to content

Problem z połączeniem USB Redmi 4x - PC


kosmit

Recommended Posts

Kiedy podłączam Redmi 4x przez usb do PC to komputer go nie wykrywa, telefon sie tylko ładuje. To nie wina kabla bo tym samym kablem bez problemu podłączyłem redmi 4a, to nie jest także wina komputera, bo po podłączeniu do laptopa też nic nie wyskakuje. Mam włączone debugowanie usb i mtp w opcjach programistycznych. Ktoś wie jak temu zaradzić?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, kosmit napisał:

Wyłączyłem i dalej nic

Po połączeniu kliknij w powiadomienie o połączeniu usb i zmień na MTP. Domyślnie jest Tylko ładowanie, niezależnie czy debugowanie włączone czy nie. Do widoczności debugowanie nie jest potrzebne. 

Link to comment
Share on other sites

@kosmit zauważyłem że od jakiegoś czasu właśnie jest problem ze sterownikiem w windows. U mnie wyłączenie debugowania usb to instalował się inny sterownik i mogłem przeglądać telefon, jak włączyłem debugowani to nie mogłem. Ale zawsze miałem na belce powiadomienie o podłączeniu, że jest ładowany i mogłem po kliknięciu zmienić na MTP.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, kosmit napisał:

jak podłączam telefon do zwyklej ładowarki to telefon traktuje to ładowanie jako ładowanie z komputera, przez to bardzo wolno sie ładuje

To masz najprawdopodobniej problem z portem USB w telefonie. Raczej wątpię żeby to był problem romu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...