Skocz do zawartości

Druga przestrzeń / SMSy i kontakty przechodzą do niej, dlaczego ?


lg4xhd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Znalazłem w MIUI fajną opcję o nazwie "Druga przestrzeń". Umożliwia ona utworzenie jakby drugiej przestrzeni (osobnego profilu/żytkownika) w jednym telefonie.
Czyli możemy mieć jakby dwa telefony w jednej cegiełce:)

Niestety po ustawieniu haseł, utworzeniu tego ustrojstwa - moim zdaniem nie działa to jak powinno. Nie wiem, może coś źle robię. Naprowadźcie mnie proszę.

Mianowicie, po przejściu na drugą przestrzeń, dane z pierwszej (kontakty, połączenia-historia, smsy) niestety są widoczne w niej. Dlaczego ?

W moim rozumieniu druga przestrzeń powinna być całkowicie czysta i drugi użytkownik by sobie ją gospodarował po swojemu.

Obecnie jest taki miszmasz, pomieszanie z poplątaniem...Jedne użytkownik może przeglądać SMSy drugiego itp.

Mało tego, to po restarcie telefonu z poziomu drugiej przestrzeni - uruchamia się on ponownie w pierwszej - dlaczego nie ma żadnego wyboru na starcie systemu do której przestrzeni ma się zalogować ?

Czy te Chińczyki już naprawdę nie potrafią zrobić czegoś porządnie do końca? Czy ja po prostu nie potrafię korzystać z tej funkcji - proszę o pomoc.

Funkcja by byłą naprawdę bardzo przydatna, gdyby....działała poprawnie.

Ktoś coś ... ?

Edytowane przez lg4xhd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...