Jump to content

[NIEAKTUALNE] Sprzedam Xiaomi M4C - 250zł

Recommended Posts

Nazwa przedmiotu: Xiaomi Mi4C, 2/16, ciemnoszary

Opis:do sprzedania telefon Mi4C, pamięć 2/16, kupiony u Goldway'a.

Telefon działa bez żadnych problemów, bateria przy moim wykorzystaniu ( niezbyt intensywnym ) trzyma ok 3 dni. Aktualnie soft xiaomi.eu 7.8.31

Stan wizualny 5-, był używany cały czas w etui ( flip case ). Przy głośniku widać maleńką kropkę, jakby odprysk czarnego lakieru od spodu ( z góry idealnie gładkie ). Przyznam że zauważyłem to dopiero robiąc zdjęcia do sprzedaży, na co dzień w ogóle nie widoczne.

Był wymieniany ekran. Nowy świeci bardzo ładnie, nie zauważyłem żadnych zmian w jakości obrazu, barwa, jasność i odcień takie same jak oryginalny. Jednak uwidoczniły się dwie wady:

- po czasie zaczął odrobinę słabiej przylegać w dolnej części obudowy, lekko ugina się pod naciskiem, w ciemności widać poświatę światła między szkłem a obudową. Myślę że wystarczy rozebrać i jeszcze raz porządnie podkleić.

- podświetlenie przycisków szwankuje, tzn one świecą ale słabiej, a jeden ma taki zielonkawy odcień - widać na ostatnim zdjęciu. One nie zawsze tak wyglądają, widać na zdjęciu z systemem że przy włączonym podświetleniu tego efektu nie ma

Sprzedaję cały komplet: telefon, ładowarka ( z przejściówką ), oryginalne opakowanie, do tego dokładam gratisy: etui silikonowe ( otwarte opakowanie, ale nie używane ), ipaky case ze srebrną ramką ( też otwarte ale nie używane, przymierzone tylko ), osłonka sztywna na plecki czarna i flip case - trochę zużyty, ale pozwoli ocenić czy pasuje i ewentualnie podjąć decyzję o kupnie nowego.

Cena: 250zł za komplet + ew. koszty wysyłki

Dostawa: Najlepiej odbiór osobisty, Warszawa Bielany ( ew. północno-zachodnia część Warszawy ), Grodzisk Maz i okolice. Wysyłkę preferuję paczkomatem, ale na upartego może być kurier.

Aukcja allegro/olx:brak

Kontakt: pw

Zdjęcia:

Ifwkqef.jpg

UB2yHes.jpg

UQWeTDt.jpg?1

rrG8Xyy.jpg

o9IHH20.jpg

Edited by zygzak
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...