Jump to content

MIUI 7.9.7

Recommended Posts

Wejście w galerię zdjęć przez aplikację aparat (po uruchomieniu aparatu małe kółko po lewej stronie na dole) powoduje rozjaśnienie ekranu na maksa przy włączonej automatycznej jasności. 

Może ktoś to potwierdzić u siebie? 

Telefon Mi5

• Replies 566
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Podłączyć ładowarkę.

MIUI 7.9.7 7.9.8 – wydano romy dla mi5 i mi6 oraz dodano ustawienia zmiany klawiszy v3 (poprawki aplikacji wideo dla HM3S, HMNote3Pro, HM4Pro, HM4, HM4A v2 (poprawki FC aplikacji a

Posted Images

Wejście w galerię zdjęć przez aplikację aparat (po uruchomieniu aparatu małe kółko po lewej stronie na dole) powoduje rozjaśnienie ekranu na maksa przy włączonej automatycznej jasności. 
Telefon Mi5
U mnie na Mi5 jest ok, zachowuje wcześniejszą jasność.
Z kolei po wejściu w aplikację Wideo i po zaznaczeniu np. dwóch plików znikają opcje wyślij, ukryj, usuń itp

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Po zainstalowaniu dodatków miuipolska nie działa mi przekierowanie linków z Facebooka można to jakoś obejść? Dodam że dodatki miuipolska są mi potrzebne i nie mogę ich odinstalować.

Taki komunikat otrzymuję:

Ta witryna jest nieosiągalna

Serwer shareasale.com odrzucił połączenie.

Wyszukaj w Google: shareasale

ERR_CONNECTION_REFUSED

Telefon Mi5
U mnie to samo.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

• Like 1
2 minuty temu, Darekkk napisał:

Niekoniecznie, pod MIUI9 też jest ta informacja.

Zależy o którym modelu mowa, przecież teraz niektóre dostały pierwszą wersję MIUI9.

@zielonyBB widziałem wpisy na xiaomi.eu posiadaczy MI4 że są zachwyceni, tylko jakiś problem był z działaniem danych pakietowych, Hiszpański Orange, u nas w Plus, konieczny był reset APN lub edycja ustawień ;) Chodziło o MI4 i jeszcze jakieś modele.

Edited by slimdick
  • Like 1
37 minut temu, zielonyBB napisał:

Czy ktoś z Mi4 mógłby szczerze zeznać jak sie sprawuje najnowsze MIUI 9 ? Zastanawiam sie czy aktualizować telefonik żony.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

U mnie na mi4 wszystko działa dobrze. Aktualizowałem bezpośrednio na wersji 7.4.13 bez żadnych "wipe" i nie było żadnych problemów. Lte działa w Orange. 

• Like 1
3 godziny temu, Tartary napisał:

Telefon Mi5

Redmi 4A to samo. Przez galerię jest OK.

• Like 1
2 godziny temu, ricki napisał:

Po zainstalowaniu dodatków miuipolska nie działa mi przekierowanie linków z Facebooka można to jakoś obejść? Dodam że dodatki miuipolska są mi potrzebne i nie mogę ich odinstalować.

Taki komunikat otrzymuję:

Ta witryna jest nieosiągalna

Serwer shareasale.com odrzucił połączenie.

1. Pobierz świeżą wersję pliku hosts, bo ten w Dodatkach MIUI PL jest strasznie stary (z maja). Nowy pobrać można stąd: http://someonewhocares.org/hosts/hosts
  2. Usuń z niego linijki zawierajace "shareasale.com" (są dwie)
  3. Tak zmodyfikowany plik hosts wgraj do telefonu (do katalogu /system/etc/ )
  4. Upewnij się, że nowo wgrany plik ma takie same uprawnienia, jak miał stary, czyli: -rw-r--r--
  5. Restart telefonu.

A jak wgrać plik hosts do folderu /system/etc/ ? Masz trzy opcje:

• przez File Manager w TWRP
  • apką typu RootBrowser, jeśli masz roota
  • podmienić na pececie sam plik hosts w paczce .ZIP z Dodatkami MIUI Polska i zainstalować je ponownie (oczywiście pod TWRP)
  • Like 1
1 minutę temu, ash1970 napisał:

http://ustaw.plus.pl/konfiguruj-telefon sprawdź ustawienia
Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Cały czas mnie dręczy to pytanie – skąd w ogóle ten błąd? Czy to jest coś, co można raz na zawsze poprawić w ROM-ach "EU"? @Acid, powiedz proszę.

1 godzinę temu, KiESWY napisał:

Czy po "manualnej" instalacji 7.9.7 muszę jeszcze raz zainstalować dodatki MIUIPolska? Hosts jakby nie działa, na stronach mam reklamy od googla, których wczesniej nie było.

Tak, bo aktualizacje systemu "EU" nie zawierają tych dodatków, więc trzeba je wgrywać na nowo.

• Like 1

Nie wiem dlaczego, ale próbując zaktualizować mojego Mi4c z 6.12.22 na 7.8.31 podczas aktualizacji w TRWP wyskakuje błąd, 2 wersy na czerwono z unknown coś tam i tyle.

Po wszystkim muszę robić restore.

Aktualizacje do androida 7.0 muszę zrobić na wersje 7.2.9?

Edited by Dave J.
18 minut temu, Dave J. napisał:

Nie wiem dlaczego, ale próbując zaktualizować mojego Mi4c z 6.12.22 na 7.8.31 podczas aktualizacji w TRWP wyskakuje błąd, 2 wersy na czerwono z unknown coś tam i tyle.

Po wszystkim muszę robić restore.

Aktualizacje do androida 7.0 muszę zrobić na wersje 7.2.9?

Spróbuj wg tego: https://miuipolska.pl/forum/topic/6876-mi-4c-pytania-ogólne-wątek-zbiorczy/?do=findComment&comment=381142

W "instrukcjach" ogólnych na cotygodniowych stronach z aktualizacjami nie ma wzmianki o konieczności wgrania najpierw 7.2.9 dla Mi4c. @Acid może takie info powinno się tam znaleźć?

3 minuty temu, _mARk_ napisał:

... i to jest prawdopodobny problem, że ten wzór był ;) 

Możliwe, bo powinno się go usunąć przed tak dużą aktualizacją (choć wersja Andka się nie zmieniła dla R3s przy okazji zmiany MIUI 8-->9). Ale już jest wszystko OK, wystarczył  jeszcze jeden restart telefonu i wszystko działa znakomicie! Żadnych dalszych problemów nie zauważyliśmy.

Edited by latet
3 minuty temu, Heisenberg napisał:

Jeśli chodzi o błąd z podglądem fotografii w aplikacji Aparat i rozjaśnieniem to błąd został już zgłoszony.
Tutaj zgłoszenie: http://en.miui.com/thread-819567-1-1.html Klikajcie Confirm

Błąd jak błąd... może to celowe. Zdjęcia wyglądają lepiej / "właściwiej" przy pełnej jasności ekranu. Dlatego zrezygnowałem z "Galerii" i używam tylko QiuckPic, gdzie jest takie ustawienie, by zawsze gdy zdjęcie jest oglądane na pełnym ekranie jasność się zwiększała na maxa. W nocy to trochę przeszkadza, ale w dzień (a zwykle wtedy robię zdjęcia) jest super.

• Numb locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...