SLiM

MIUI 7.9.7

Recommended Posts

Wgrałem na czysto tą aktualizację i muszę przyznać, że warto było na nią czekać. Telefon chodzi szybko, wszystko działa jak powinno i mam wrażenie, że zarządzanie ram poprawiło się, trzyma więcej aplikacji w tle. Ciekawe, jak będzie z baterią. :) RN3P

21 minut temu, danio_96 napisał:

Mimo, że mam najnowszą wersję 7.9.7 to nadal dostaje powiadomienia, to są jakieś poprawki? A i czy mogę aktualizować system poprzez tą apke "Aktualizacje"?

To napisałeś że nie działa aplikacja video, dostajesz poprawki to je zainstaluj przecież Ci wkleiłem screena z aplikacji aktualizacje to czego jeszcze nie rozumiesz ?

Edited by slimdick

7 minut temu, frenzy napisał:

Wgrałem na czysto tą aktualizację i muszę przyznać, że warto było na nią czekać. Telefon chodzi szybko, wszystko działa jak powinno i mam wrażenie, że zarządzanie ram poprawiło się, trzyma więcej aplikacji w tle. Ciekawe, jak będzie z baterią. :) RN3P

Zobacz jak możesz aplikację motywy, czy działa wszystko w niej i nie wywala fc. Będę wdzięczny.

2 minuty temu, kamiljuras1900 napisał:

W prawo można w lewo nie idzie dodać nowej strony

Jak się nie mylę na tej wersji powinno się dać to zrobić ;) 

1 godzinę temu, BOLOYOO napisał:

W końcu doczekałem się aktualizacji dla swojego Mi4, dziękuję :) Jednak, na pierwszy rzut oka, nie widać żadnych zmian. Natomiast wszystko działa płynniej. Nie będę narzekać :) 

Mi4 WDCMA już z MIUI9 .Niewielkie zmiany w interfejsie ustawień i wyglądzie. Brak opisów pod ikonami dolnej belki .Żadna z odpalanych aplikacji nie zrobiła FC. GPS fix ok , wifi ,3G również,komunikacja z pc ok , root działa.

Czy działa płynniej ? nie widzę różnicy , a na pewno potrzebuje więcej ram , po odpaleniu kilku apek wolny ram poniżej 1GB.

[mention=6562]danio_96[/mention] co mam Ci napisać były chyba z 2 reuploaded, jeśli ciągle masz problem to pobierz ręcznie zip i sprawdź.

Tylko, że ty masz inną wersję (v3).

Poczekam na następną aktualizacje. Chodziło mi o to, czy można instalować przez tą apke czy trzeba przez TWRP?

@Pawel978

U mnie nic nie wywala w apce motywy, wszystko działa poprawnie.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

@danio_96 tak, po to jest zrobione OTA żebyś miał łatwiej i przyjemniej ;) 

Ja nic nie mam ten screen jest nie z mojego modelu, jak zainstalujesz v3 też będzie taki changelog. Albo inny jest changelog jak masz ustawiony język systemu polski a inny jak angielski :) 

Edited by slimdick
  • Like 1

13 minut temu, danio_96 napisał:

Tylko, że ty masz inną wersję (v3).

Poczekam na następną aktualizacje. Chodziło mi o to, czy można instalować przez tą apke czy trzeba przez TWRP?

@Pawel978

U mnie nic nie wywala w apce motywy, wszystko działa poprawnie.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

U mnie wywalało jak próbowałem wejść w apkę motywy i na dole ostatnia zakładka.

1 godzinę temu, marcin19883 napisał:

Uruchom ponownie telefon. Czasami też tak mam, ale po resecie wraca do normy

Restart nie pomaga. Wgrałem Magisk 13.3 i to samo jest. Na MIUI v8 od czerwca nie było tego problemu, ale za to bez problemu idzie wgrać SuperSU 2.82 na Magiska bez niespodzianek i przywracania stockowego boot.img. Jednak nauka wymaga poświęceń i teraz muszę flashować system znowu...

Na Redmi Note 4X przy wejściu do aplikacji Pobrane pojawia się że aplikacja została zatrzymana 

Jak to naprawić ? Robiłem już wipe cache i davlik ale nic to nie dało 

Screenshot_2017-09-09-12-57-52-609_com.miui.bugreport.png

Restart nie pomaga. Wgrałem Magisk 13.3 i to samo jest. Na MIUI v8 od czerwca nie było tego problemu, ale za to bez problemu idzie wgrać SuperSU 2.82 na Magiska bez niespodzianek i przywracania stockowego boot.img. Jednak nauka wymaga poświęceń i teraz muszę flashować system znowu...
Chyba masz coś nie tak romem. Za dużo instalacji na brudno robisz. Lepiej wipuj wszystko i miflashem przez fastboot wgraj najnowszy soft, potem na czysto xiaomi.eu. Mi Magisk działa od wersji v13 i każdy wyżej idealnie.

23 minuty temu, marcin19883 napisał:
38 minut temu, Big00s napisał:

Chyba masz coś nie tak romem. Za dużo instalacji na brudno robisz. Lepiej wipuj wszystko i miflashem przez fastboot wgraj najnowszy soft, potem na czysto xiaomi.eu. Mi Magisk działa od wersji v13 i każdy wyżej idealnie.

No właśnie wgrałem 7.9.7 przez miflash na czysto, a potem xiaomi.eu. Restart, wstępna konfiguracja i dopiero później Magisk. Nigdy wszystko naraz i sypie błędami. No nic... Już się system stawia na nowo trzeci raz dzisiaj :) 

1 godzinę temu, Pawel978 napisał:

Zobacz jak możesz aplikację motywy, czy działa wszystko w niej i nie wywala fc. Będę wdzięczny.

Motywy normalnie się zmieniają, "własne" również działa jak należy.

25 minut temu, wolf45 napisał:

Czy ktoś jeszcze ma taki problem?

Spoiler

82070bfc69eb378132eb3b89254fe479.jpg

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Mi5 7.9.8 brak problemu. Tylko, że ja mam konto Designera zweryfikowane bo potrzebowałem na Globalu do motywów z zhuti/z forum, więc może temu u mnie brak błędu z autoryzacją.

Edited by srgn1
  • Like 1

Witam, po updacie nie dziala mi aplikcja mi pilot. Acid kazał mi ,, Usuń apkę z /system/app/XMRemote i zainstaluj z Google Play." moze ktoś mi napisac jak to zrobić? Zainstałowałem file explorer ale przy probie odisntalowania pisze acces was denied.

Więc czemu podgląd otwartych aplikacji nie mam jak dawniej pod klawiszem home jak się go długo przytrzyma tylko pod klawiszem menu? A pod menu mam właśnie ten podgląd aplikacji. Przecież klawisz menu jest do menu. Odpowie mi ktoś?

9 minut temu, bluepinkpanther napisał:

Jest możliwość wyłączenia podświetlenia przycisków fizycznych?

Tak

9 minut temu, bluepinkpanther napisał:

Jest możliwość wyłączenia podświetlenia przycisków fizycznych?

Tak, w diodach powiadomień.

Ale tam się nie da zrobić jak chcę. By krótko pod menu było menu.

5 minut temu, Darekkk napisał:

Panowie, a jak wyłączyć animacje ikon pod tą 9? 

Zaplanowanych zadań nadal widzę, że nie przywrócili.

Jak nie ma zaplanowanych zadań ? A co jest w panelu sterowania ?

Edited by lockerek

Guest
This topic is now closed to further replies.