SLiM

MIUI 7.9.7

Recommended Posts

42 minuty temu, kamiljuras1900 napisał:

Głupie pytanie jak dodać nowa stronę pulpitu teraz?

Musisz coś wsadzić na stronę w lewo albo w prawo i się utworzy, nie może być pustej.

15 godzin temu, unifilek napisał:

4 podejscia na RedMi Note 2 z roznymi opcjami lacznie z full wipe za kazdym razem paczka sciagana ponownie i za kazdym razem bootloop.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

15 godzin temu, slimdick napisał:

@unifilek jaka nazwa tej paczki co instalujesz ?? Ja nie widzę aktualizacji dla Redmi Note 2 ;) 

@slimdick @unifilek To w końcu jest aktualizacja dla Redmi Note 2 czy nie? Bo ja już zgłupiałem...

Bez tytułu.png

Czy mi się wydaje czy usunęli możliwość edycji zachowania się klawiszy dotykowych po naciśnięciu lub dłuższym przytrzymaniu? Nigdzie nie mogę tego znaleźć, a jestem przyzwyczajony do nieco innej konfiguracji i lekko mnie już to drażni... 

Próbowałem instalacji 7.9.7 na RN3SE kate metodą instaluj z zip w ota. Rozpakował instalkę do końca później restart i mam dalej ten sam 7.5.25 jak wcześniej. Uruchom w recovery też powoduje tylko restart.

Próbowałem instalacji 7.9.7 na RN3SE kate metodą instaluj z zip w ota. Rozpakował instalkę do końca później restart i mam dalej ten sam 7.5.25 jak wcześniej. Uruchom w recovery też powoduje tylko restart.

Uruchom z ręki recovery i wyszukaj tego zipa który zassał przez OTA. Też tak miałem że z automatu nie zainstalował .

Pozatym było napisane .ee141d2df821d7001bbb92e057f3ded2.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

O co chodzi w tym bugu z klawiszami? Rozwiązuje to problem o którym pisałem? Czy pojawi się wersja hm3 do redmi 3?

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

W sumie zawsze się zastanawiam. Czemu nigdy w poście od aktualizacji nie ma linku do downloadu? To takie troszkę niewygodne :(

• Like 1

@Przemysław cytujesz mój wpis który już dawno jest nie aktualny. Paczka dla Redmi Note 2 była usunięta bo powodowała bootloopa, teraz jak sam zauważyłeś jest już poprawiona i można instalować ;) 

6 godzin temu, talib1990 napisał:
Uruchom z ręki recovery i wyszukaj tego zipa który zassał przez OTA. Też tak miałem że z automatu nie zainstalował .Pozatym było napisane .

Tak zrobiłem ale pod twrp nie widzę pliku zip z systemem, mam zrobić wcześniej wipe? Po uruchomieniu twrp pyta o hasło-może to?

Edited by mrosi
Po co przewalasz cały cytowany post, łącznie z obrazkiem...

Mi Pilot w ogóle się nie uruchamia, w info o aplikacji rozmiar apki 0. Usunąć nie mogę, zainstalować w GP również nie, bo widzi tą w systemie. Jakieś rady? 079a6d29bab8e07a9cdfeb28fd8e6e65.jpg

Wystukane na Mi6

@krzygaj czemu takie zdziwienie, jak telefon nie używany leży bez połączeń wifi ani gps to tak właśnie jest ;) 

@VOytaZ to w twrp sobie to zrób, zamontuj partycje system i ręcznie usuń aplikację w menadżerze plików.

@SperQu chyba tak jak piszesz, na xiaomi.eu też taki problem opisany ale inne modle niż MI4 i operator jakiś Spanish Orange.

[mention=22917]junker_abra[/mention] a może zaszyfrowałeś dane w telefonie.
Umyślnie nic takiego nie robiłem, twrp pokazuje mi internal storage 0 MB, na forum MIUI piszą żeby zrobić wipe ale to oznacza że usunę system?

Na redmi note 3 pro motywy mi wywala. Jak wejdę w motywy i jak wejdę w ostatnią zakładkę na dole to wywala mi fc. Robiłem full wipe przed instalacją. Z kolei na global wywala mi fc jak próbuję zmienić funkcje niektórych przycisków. Wróciłem na miui 8. Czy mogę coś z tym zrobić czy czekać na kolejne wydanie?

Ma ktoś jeszcze problem z Magisk v14? Ja na RN3P mam. Znika mi root i aplikacja sypie błędami. Nie wiem czy to problem tego ROM'u czy samego Magiska v14? Może na 13.3 nie będzie problemu... Ktoś ma podobnie?

12 godzin temu, asffaf napisał:
13 godzin temu, Luki_wawa2 napisał:
Witam, u mnie po aktualizacji na MI 4 LTE, zniknęło .....LTE. Słaby zasięg, skacze z 3g na H+. Co robić??

Mam to samo. Jaki operator?

Co ciekawe, jak byłem wczoraj w Wawie to działało mi LTE na moim MI4, za to nie działało i nadal nie działa kompletnie wifi. Aktualizowałem z MIUI 8 z czerwca (które zainstalowałem na czysto dzień wcześniej, więc teraz nie robiłem zadnych wipe). Nju Mobile (Orange).

Edited by Zenderable

2 minuty temu, Zenderable napisał:

Co ciekawe, jak byłem wczoraj w Wawie to działało mi LTE na moim MI4, za to nie działało i nadal nie działa kompletnie wifi. Aktualizowałem z MIUI 8 z czerwca (które zainstalowałem na czysto dzień wcześniej, więc teraz nie robiłem zadnych wipe). Nju Mobile (Orange).

Co do Orange: https://www.tabletowo.pl/2017/09/08/orange-problemy-z-siecia/

3 minuty temu, Big00s napisał:

nie zauważyłem nawet tej awarii, wyświetlało mi się czasami "tylko połączenia alarmowe", ale po prostu myślałem, że znowu mój mi4 nie ogarnia w niektórych miejscach zasięgu (często tak mam), jednak problemów z rozmowami/sms'ami nie miałem.

Zaraz zrobię clean install tego miui 9, wyszedł też global 7.9.7, zobaczę czy jest jakaś różnica ;)

Ma ktoś jeszcze problem z Magisk v14? Ja na RN3P mam. Znika mi root i aplikacja sypie błędami. Nie wiem czy to problem tego ROM'u czy samego Magiska v14? Może na 13.3 nie będzie problemu... Ktoś ma podobnie?

Uruchom ponownie telefon. Czasami też tak mam, ale po resecie wraca do normy

Czy na R note 2 tez ktos tak ma ze nie mozna uruchomic widzetow? Wywala blad bynajmniej u mnie. Ewentualnie moze ktos ma poprzednia wersje miui8 albo gdzie mozna pobrac

Edited by domell

Wczoraj zaktualizowałem swoje Kenzo z 7.6.10 Przed aktualizacja miałem 1,2 GB wolnego, a po 2,5 GB więc coś tam sobie poczyścił.

Wstaje dziś rano i mam komunikat o małej ilości miejsca, a wolne jest 500 MB. Nic nie było instalowane, ściągane itp. Jedyne co to zaktualizowało się kilka aplikacji.

Moje pytanie co zeżarło mi ok 2GB? Czyszczeniem dało się zejść do ok 1GB.

Jak dla mnie aplikacja na wielki +. Na RN3P wszystko chodzi wyraźnie szybciej, mimo że dodali sporo nowych animacji w interfejsie.

Mam jednak pytanie, czy znowu jakiś proces po naładowaniu żre baterie? Konieczny jest restart. Na poprzedniej wersji zauważyłem, że wyłączenie po naładowaniu wydłuża czas pracy na baterii. Ktoś miał/ma podobnie?

Co do tej aktualizacji, u mnie także wywala aplikacje Wideo.

Edit:

Mimo, że mam najnowszą wersję 7.9.7 to nadal dostaje powiadomienia, to są jakieś poprawki? A i czy mogę aktualizować system poprzez tą apke "Aktualizacje"?

Zawsze aktualizowałem przez TWRP.

Guest
This topic is now closed to further replies.