Jump to content

MIUI 7.9.7

Recommended Posts

• Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Podłączyć ładowarkę.

MIUI 7.9.7 7.9.8 – wydano romy dla mi5 i mi6 oraz dodano ustawienia zmiany klawiszy v3 (poprawki aplikacji wideo dla HM3S, HMNote3Pro, HM4Pro, HM4, HM4A v2 (poprawki FC aplikacji a

Posted Images

Chłopaki pewnie temat. Zainstalowałem na RN3P Miui 9 wszystko fajnie , pojawiały się komunikaty o aktualizacji OTA ściągam je, telefon ma się uruchomić w recovery i zainstalować ja a tu wyskakuje takie okno po chińsku ... Co zrobić ? 0e7cf948d82802e412f9c8ddc585482e.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

[mention=15973]talib1990[/mention] kliknij ten buton z prawej i tam zmień język  
Dzięki zmieniłem język , teraz ściągam raz jeszcze i sprawdzam czy działa wszystko bezproblemowo przez OTA

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

@piskor zależy jaki model, wejdź w katalog dzisiejszej aktualizacji i sobie zobacz w nazwach plików, na końcu jest wersja androida ;) 

@otis zapomniałeś że i 5.1 też :P 

@HansKlossto ja już nie pomogę wkleiłem co znalazłem bo podobno działa , ja nie używam xposed.

Edited by slimdick
  • Like 1

Po prostu klasa. 

ingbrzy na xiaomi.eu o poprawce - zamiana klawiszy do MI5 (7.9.8)

Spoiler

MIUI 7.9.8 for MI5 RELEASED
- Added buttons swap option

Rozumiem, że ten fix to jednak od strony MIUI co mnie mocno dziwi xD

Edited by srgn1

U mnie na najnowszym znika Nova Launcher, w ogóle nie ma ikony, choć jest wybrany jako domyślny, nie mogę wejść w opcje, a z poziomu launchera mogłem ustawić sobie przypisanie klawiszy. Niestety przywracam wersję z czerwca ponownie.

Teraz by się przydał jeszcze fix dla przycisków dla Mi Note 2 i pozostałych modeli gdzie można zmienić układ. W każdym razie na Mi Note 2 też opcję wcięło.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Szybkie pytanie 

Mam mi4. Global stable 8.1.6.0 na miui8.

Czy moge po prostu przez twrp/aktualizacjr wrzucic ta wersje czy musze robic cos innego, np root/wipe i inne cuda?

Odszedlrm od dev romow, glownjr z powody bugow i niestabilosci ost wersji.  

• Numb locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...