Jump to content

MIUI 7.9.7

Recommended Posts

@SperQu moim skromnym zdaniem to jakby mała być zmiana wersji Androida na wyższą to zrobili by to już dawno przed MIUI9, zgaduję że nic się nie zmieni w tym temacie chyba że jest tu jakiś pracownik xiaomi na naszym forum który wie lepiej :P Z mojej strony koniec OT ;) 

• Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Podłączyć ładowarkę.

MIUI 7.9.7 7.9.8 – wydano romy dla mi5 i mi6 oraz dodano ustawienia zmiany klawiszy v3 (poprawki aplikacji wideo dla HM3S, HMNote3Pro, HM4Pro, HM4, HM4A v2 (poprawki FC aplikacji a

Posted Images

43 minuty temu, SperQu napisał:

Jak wygląda sprawa z wersją androida? Wiem że to tylko numerek ale większość xiaomi na snapie 625 ma 7.0/7.1.2 a Redmi4Pro dalej na 6.0. Czy jest możliwość aktualizacji w przyszłości?

o 7.0/7.1 zapomnij, ale kto wie, może 8.0? Xiaomi lubi zaskakiwać, nie raz przeskakiwał o kilka numerków... np. Mi4 z 4.4.4 na 6.0.

Po 1 dniu nowego ROM-u na Mi5: ogólnie jest jak było. Choć mam subiektywne wrażenie, że zarządzanie RAM-em się trochę pogorszyło. Wolnego RAM-u widzę więcej, ale apki z tła otwierają się jakby wolniej.

• GPS - bez zmian (jest ok)
  • Ręczna kalibracja OIS - bez zmian (działa ok)
  • Niepamiętanie ustawienia rozdzielczości filmów na 4K - bez zmian :-[
  • Jakość rozmów – bez zmian (raz lepiej raz gorzej)
  • Działanie Wi-Fi i internetu mobilnego – bez zmian (ok)

Edited by latet
1 godzinę temu, talib1990 napisał:

Dokładnie to samo mam

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, otis napisał:

Wrzuciłem 7.9.7 no i po uruchomieniu mam powiadomienie o dostępnej aktualizacji do 7.9.7. Olać, zaktualizować?

Były małe poprawki, możecie instalować. Poprawki związane z aplikacją wideo.

BTW: na mi4 rozpoznaje Wam telefon po podłączeniu do usb?

• Like 1

Guzik 3 kreski pod wyświetlaczem. Jak nacisnąłem raz miałem menu a teraz mam wejscie w aktywne aplikacje i możliwość czyszczenia ram, a to miałem jak przytrzymalem guzik home. Jak to przywrócić?

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

@slimdick To znaczy? Po prostu klikam na ikonę Cichy i nie zmienia z czarnego na biały kolor tak jakby była nie aktywna lecz wtedy pojawia się ikona księżyca czyli DND ( Godziny Ciszy)
Zaraz podeśle video o co chodzi.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X

Edited by Heisenberg

@Grzesiuso raczej w tym wątku powinien się znaleźć Twój wpis 

@magik-thc podałem w tym wątku wcześniej link do tego xposed, w kwestii aplikacji video dla kilku modeli był reuploaded , dla twojego nie było ?

@eryk9o9 to samo, błąd aplikacji wideo był reuploaded dla kilku modeli sprawdzałeś czy dla twojego też , jak nie to pewnie będzie.

OT. Koleś na xiaomi.eu mnie rozbawił :D 

Cytat
F**k you Xiaomi. 5.1 android MIUI9....just f** you.

Edited by slimdick
1 godzinę temu, Orjon napisał:

Kolejny znaleziony błąd - nie mogę ustawić własnych ustawień oszczędzania w wybranych aplikacjach w Oszczędzaniu baterii. Lista apek wyświetla się, ale jest ona zacieniona - nie da się niczego tam ustawić, na dotknięcia zero reakcji.

Tak to wygląda, jak "Oszczędzanie w aplikacjach" jest całkowicie wyłączone. Pod trzykropkowym skrótem w prawym górnym rogu znajdziesz włącznik główny tej funkcji. Fakt, mogli go aż tak nie chować.

Edited by latet
  • Like 2

@slimdick Zerknij sobie. Taki mam problem. Jak się przyjrzysz to pokazuje się ikona księżyca na pasku powiadomień. Pewno widziałeś screen z aplikacją Mi Band Tools, tutaj widzisz MiFit bo tamto było zrobione na moim Note 4X. Tutaj jest nagranie z Redmi 4 Pro/Prime

https://www.youtube.com/watch?v=ie61oVN4hHw

Edited by Heisenberg

Działa wam mi pilot? Mi wywala fc :(

java.lang.UnsatisfiedLinkError: dalvik.system.PathClassLoader[DexPathList[[zip file "/system/app/XMRemoteController/XMRemoteController.apk"],nativeLibraryDirectories=[/system/app/XMRemoteController/lib/arm64, /system/lib64, /vendor/lib64, /system/lib64, /vendor/lib64]]] couldn't find "libNative.so"
    at java.lang.Runtime.loadLibrary0(Runtime.java:984)
    at java.lang.System.loadLibrary(System.java:1530)
    at com.xiaomi.mishopsdk.ShopApp.onInit(Unknown Source)
    at com.xiaomi.mitv.phone.remotecontroller.q.b(Unknown Source)
    at com.xiaomi.mitv.phone.remotecontroller.global.HomeActivity.onCreate(Unknown Source)
    at android.app.Activity.performCreate(Activity.java)
    at android.app.Instrumentation.callActivityOnCreate(Instrumentation.java)
    at android.app.ActivityThread.performLaunchActivity(ActivityThread.java)
    at android.app.ActivityThread.handleLaunchActivity(ActivityThread.java)
    at android.app.ActivityThread.-wrap12(ActivityThread.java)
    at android.app.ActivityThread$H.handleMessage(ActivityThread.java)
    at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java)
    at android.os.Looper.loop(Looper.java)
    at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java)
    at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method)
    at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java)
    at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java)

@Heisenberg wiesz zgaduje że panowie z xiaomi.eu nie mają wszystkich modeli na które lecą aktualizacje to nawet nie mają jak tego sprawdzić, w końcu Ty się zgodziłeś być beta testerem i dzięki tobie może w następnym build tego błędu nie będzie :P 

@slimdick pewno jakby to był mój telefon, a nie brata to bym to przemilczał i poczekał na przyszły tydzień choć w sumie nie wiem jakbym się zachował :P Ale że to telefon brata i ja jestem adminem jego szaomi to wypadało by, żeby błędów było jak najmniej lub mniej znaczących :D Pożyjemy, zobaczymy bo... zauważyłem, że zniknął z serwerów ROM dla tego modelu :) 

• Like 1
  • Numb locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...