Jump to content

MIUI 7.9.7

Recommended Posts

• Replies 566
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Podłączyć ładowarkę.

MIUI 7.9.7 7.9.8 – wydano romy dla mi5 i mi6 oraz dodano ustawienia zmiany klawiszy v3 (poprawki aplikacji wideo dla HM3S, HMNote3Pro, HM4Pro, HM4, HM4A v2 (poprawki FC aplikacji a

Posted Images

29 minut temu, rm_125 napisał:

Czyli co mając włączone 3 aplikacji nie mogę miedzy nimi sie poruszać?  

Niby dlaczego nie?

1 godzinę temu, kikan napisał:

oczywiście aplikacja na aplikacji kłódka i wyłączone ograniczenia działania w tle.

Uprawnienie "Autostart" też?

Niestety, ale tego typu problemy z urządzeniami łączącymi się po Bluetooth to chleb powszedni wielu użytkowników MIUI :(

Tyle już napisano o zmianach funkcji przycisków, ale wciąż nie napisano dla mnie najważniejszego. Czy jest możliwe takie ustawienie, że kilku krotne, szybkie naciśnięcie klawisza blokuje telefon i go wygasza? Zastanawiam się czy warto aktualizować Redmi Note 4x.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Cześć

zadam głupie pytanie ale mam nadzieję, że dostanę odpowiedź. Mam Redmi Note 3 MTK i ostatnią aktualizację jaka mam 7.5.25 i czy aby wgrać 7.9.7 muszę zrobić coś innego niż ostatnio czyli po prostu umieścić plik na telefonie i puścić aktualizację?

Pozdrawiam

Jak u Was z prędkością Internetu, gdy telefon (MI5S plus) przełącza się na LTE+? U mnie jest wtedy wolniej, niż na zwykłym LTE i to o połowę. Karta RBM, w tym samym miejscu przy LTE jest ponad 60 Mb/s, a gdy telefon przełącza się na LTE+ prędkość spada do 29-30 Mb/s.
Mi też się pojawia lte+ na redmi note 4x i prędkość jest nie wyższa a nawet niższa. Lte-a to pic na wodę. Operatorzy modernizują, chwalą się a nic z tego nie jest prawdą.

Witajcie. Da radę w jakiś sposób zrobić wymuszenie, aby ciągle łączyło się z PLAY LTE? Bo dajmy na to wyjade gdzieś poza miasto, łączy się z PLAY H+, pomimo tego, że automatyczne wyszukiwanie operatora jest wyłączone. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby na H+ był internet, alby gdyby wyszukiwanie operatora nie trwało minutę. Dodam, że gdy przełącza mi na H+, robię wyszukiwanie ręczne, wybieram LTE, to ładnie śmiga.

Preferowany typ sieci ustawiony jest na LTE.

Edited by Young horny
[mention=14171]XYZ[/mention] widocznie xiaomi sprawdziło że nie jesteś programistą i wyłączyli Ci te opcję.

A tak poważnie, to jaka może być przyczyna tego, że nie mają widocznych opcji programisty?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, Daniu napisał:

Cześć

zadam głupie pytanie ale mam nadzieję, że dostanę odpowiedź. Mam Redmi Note 3 MTK i ostatnią aktualizację jaka mam 7.5.25 i czy aby wgrać 7.9.7 muszę zrobić coś innego niż ostatnio czyli po prostu umieścić plik na telefonie i puścić aktualizację?

Pozdrawiam

umieścić plik na telefonie i puścić aktualizację

@XYZ

Coś źle robisz po prostu, bo musisz je mieć innej możliwosci nie ma

Edited by lockerek
  • Like 1
11 minut temu, Young horny napisał:

Witajcie. Da radę w jakiś sposób zrobić wymuszenie, aby ciągle łączyło się z PLAY LTE? Bo dajmy na to wyjade gdzieś poza miasto, łączy się z PLAY H+, pomimo tego, że automatyczne wyszukiwanie operatora jest wyłączone. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby na H+ był internet, alby gdyby wyszukiwanie operatora nie trwało minutę. Dodam, że gdy przełącza mi na H+, robię wyszukiwanie ręczne, wybieram LTE, to ładnie śmiga.

Preferowany typ sieci ustawiony jest na LTE.

Wbij w dialerze *#*#4636#*#* i ustaw na LTE only. Powinno pomóc

• Like 2

Błąd bt na mi note nadal jest nie poprawiony. Miałem nadzieję że go naprawią wraz z przejściem na 9. Reszta jak na razie wzorowo. Zobaczymy jak rotacja po kilku dniach.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

22 minuty temu, radier napisał:

U mnie w Play nigdy nie było problemów z LTE. Nie ważne MIUI 8 czy 9.

Kwestia gdzie mieszkasz, u mnie Play to porażka na każdym telefonie które posiadają domownicy to samo, ciągłe zmiany nadajnika, przeskakiwanie z 3G na 2G. Znajomy miał w firmie i zmienił bo klienci się nie mogli dodzwonić, ciągle poza zasięgiem. Teraz jest w T-Mobile i nie ma żadnych problemów. A z tego co sprawdzałem to mam u siebie 4 stacje Play i nie mieszkam na wsi tylko w mieście. Play to syf, sam nie wiem czemu jeszcze z tego korzystam, a już wiem bo jest tanio :D 

Jeśli ktoś to napisał to usuńcie mojego posta:
Nie wiem czy tylko mi to nie działa ale nie mogę zmienić czasu po jakim ekran ma się wygasić, domyślnie chyba jest na 1 minutę i nie mogę zmienić w ogóle tego ustawienia.

@Acid, dałoby radę poprawić jakoś kulejącą jakość rozmów przez skype, hangouts itd. na Redmi Note 4X? Rozmówca jest bardzo słabo słyszalny na maksymalnym poziomie głośności.. z kolei w normalnych rozmowach po włączeniu głośnika, rozmówcy mnie słabo słyszą.

Drugą sprawą o którą chcę zapytać jest wyłączenie automatycznego zamrażania aplikacji Dokumenty

Edited by dadi11
22 godziny temu, lingo1 napisał:

Daj znać jak to wszystko działa, czy działa gps i jak z baterią bo jestem ciekaw, a też chcę zaktualizować mojego mi4 :)

Wszystko działa, GPS też, za pierwszym razem długo szukał ale połączył się (może dlatego, że telefon miałem na drzwiach) i nie zrywał połączenia. Bateria mam wrażenie, że szybciej znika, ale zobaczę jak będzie po kilku ładowaniach.

Mam miui9 7.9.7 rn3p zasnąłem słuchając muzyki i z rana wstaję klikam power i nic.. Myślę sobie no dobra rozładował się przytrzymuję dłużej patrzę włączył się 30 ileś % baterii, wracałem ze szkoły i się bawiłem nowymi opcjami i włączyłem latarkę przez przytrzymanie menu na blokadzie, klikam sobie 2 razy patrzę nagle reset i tak myślę, czy Wam też wyłącza telefon czy to przypadkowe zdarzenia? Bo wolę używać romu który mi nie wyłączy fona w nocy, a potem nie obudzi do szkoły :P instalowany rom zawsze jest na czysto ;)

Edited by Bonzi
Dnia 9/10/2017 o 18:53, acocieto napisał:

@latet dzięki za zainteresowanie, ale dokopałemsię się już do tych ustawień. Zzostaje jeszcze zmiana na ekranie blokady szybkiego dostępu przesuwając z lewej/prawej krawędzi, chyba, że są niezmienne?

Są niezmienne na miui9 ;)

• Like 1
1 godzinę temu, latet napisał:

U mnie (mi5) jednak gorzej na tym wydaniu. Znaczny wzrost udziału % procesu "Telefon w gotowości".

A mnie z kolei wydaje się, że jest lepiej niż poprzednio. Uu mnie przez noc zeszło 2% - takiego wyniku już dawno nie miałem. "Telefon w gotowości" ma wysoki procent jak się mało używa, i tak jak ktoś już pisał, jest jakiś problem, że ten proces nie "idzie spać" jak się telefon ma wybudzony - u mnie czas działania  tego procesu pokazuje dokładnie czas od odpięcia od ładowarki - czyli nie zasypia ani na moment i to jest źle - może to w końcu poprawią - wtedy czasy SOT powinny być znacznie lepsze.

MI4 po update znacząco zwiększył responsywność. Jedynym problemem, jaki zaobserwowałem, było przerywanie odtwarzania muzyki po około 3 minutach od wyłączenia ekranu (słuchając zarówno przez apkę Spotify i PowerAmp). Problem rozwiązałem dodając te apki do wyjątków w planach oszczędzania energii.

• Numb locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...