SLiM

MIUI 7.9.7

Recommended Posts

13 minut temu, szymam napisał:

Od tej wersji wywala mi pilot

W twrp zamontuj partycję system, w zaawansowane masz menadżer plików i tam usuń apk z /system/app/XMRemote , zainstaluj nową z Google Play. Gotowe.

• Like 2

13 minut temu, skimar1992 napisał:

Redmi Note 3 MTK - po aktualizacji sklep Play ciągle oczekuje na sieć. Robiłem już wszystko, żeby sobie z tym poradzić. Klapa. Reszta działa jak marzenie.

Uruchom telefon ponownie.

@slimdick ale na v8 była. Pewnie zmieniła się nazwa procesu i teraz domyślna ikona z motywu nie jest stosowana. Hmm sprawdzę to w wolnej chwili.

Fajny ficzer z tym rozjasnianiem z przechodzeniem do galerii z aparatu. :)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

W Mi6 jest chyba coś nie tak, niecałe 3min włączony aparat, zjadło 11% baterii i strasznie nagrzał się procesor

MI6

3 minuty temu, Infans napisał:

W Mi6 jest chyba coś nie tak, niecałe 3min włączony aparat, zjadło 11% baterii i strasznie nagrzał się procesor

Czy możesz nagrać dłuższy (co najmniej 3 min) film 4K i sprawdzić FPS?

1 godzinę temu, acocieto napisał:

Czy jest możliwość wyłącznie animacji systemowych jak w MIUI8?

Tak, w opcjach programisty.

Screenshot_2017-09-10-18-46-56-311_com.android.settings.png

• Like 1

@latet dzięki za zainteresowanie, ale dokopałemsię się już do tych ustawień. Zzostaje jeszcze zmiana na ekranie blokady szybkiego dostępu przesuwając z lewej/prawej krawędzi, chyba, że są niezmienne?

2 godziny temu, _mARk_ napisał:

co do zmiany jasności ekranu w galerii po wejściu z aparatu,

w aplikacji miuisystem.apk jest skompilowany kod do boosting screen brightness in camera 

na jakich telefonach wystepuje problem czy tylko na wersjach kodowych land ?

Mi Max, hydrogen.

Wrzuciłem na Mi4 i śmiga że hej, tylko Mi Pilota wcieło, ale zainstalowałem że sklepu i Bangla. Jeszcze test GPS i jak będzie gid to zostaje na 9.

@mirecki czyli jednak rom z androidfilehost jest poprawny, nie wiem czemu z sourcefore został usunięty. Cieszę się, że wszystko działa :) 
@skimar1992 to proszę usunąć konto tutaj i przejsć na en.miui.com/forum.php i tam szukać pomocy. Nie pozdrawiam.

Edited by Heisenberg

1 godzinę temu, latet napisał:

Tak, w opcjach programisty.

Mam nagrany film, możesz na szybko podać apk do sprawdzenia fps

MI6

Edited by mrosi
Po co przewalasz cały cytowany post, łącznie z obrazkiem...

Potwierdzam to, co pisali poprzednicy. Mi4 śmiga jak burza. Póki co nie zauważyłam żadnych bugów. Dziękuję!

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Jeszcze jednej rzeczy mi brakuje.

Pisałem, kiedyś to w propozycjach ale napiszę tu. Chodzi mi i możliwość zmiany czcionki sms tak jak zmniejszamy i powiększamy dwoma palcami stronę internetową. Kiedyś tak miałem w Lenovo, Samsungi też tak mają, bardzo przydatne moim zdaniem.

2 minuty temu, mirecki napisał:

Jeszcze jednej rzeczy mi brakuje.

Pisałem, kiedyś to w propozycjach ale napiszę tu. Chodzi mi i możliwość zmiany czcionki sms tak jak zmniejszamy i powiększamy dwoma palcami stronę internetową. Kiedyś tak miałem w Lenovo, Samsungi też tak mają, bardzo przydatne moim zdaniem.

A spróbuj na jakieś wiadomości szybko nacisnąć dwa razy

• Like 1

13 minut temu, marcin19883 napisał:

A ja przez updater chciałem pobrać poprawkę klawiszy i mi cała appka się zacięła i nie chce pobierać :( 

Mi póki co dalej wyskakuje "Wersja MIUI jest aktualna" i czekam aż zadziała OTA bo jeszcze nie miałem okazji tego testować

OTA działa super. Wyświetliła się informacja, że jest nowa wersja, kliknąłem pobierz, samo się zainstalowało. Brawo

Tap RN4X

7 minut temu, Heisenberg napisał:

Mi póki co dalej wyskakuje "Wersja MIUI jest aktualna" i czekam aż zadziała OTA bo jeszcze nie miałem okazji tego testować

Ja właśnie po raz pierwszy testuje na MiMax-e, pojawiło się powiadomienie, że jest dostępna aktualizacja, dałem żeby się pobierało, doszło do 42% i się zatrzymało, za drugim razem doszło do 48% i też się zatrzymało, do trzech razy sztuka.

Też macie taki problem albo ustawienie, że jak wejdę w zdjęcia przez aparat to ekran rozjaśnia się do 100%, a jak przez galerię to jasność ekranu jest zachowana. Macie tak? Rn3p 

1 godzinę temu, mirecki napisał:

Wrzuciłem na Mi4 i śmiga że hej, tylko Mi Pilota wcieło, ale zainstalowałem że sklepu i Bangla. Jeszcze test GPS i jak będzie gid to zostaje na 9.

Daj znać jak to wszystko działa, czy działa gps i jak z baterią bo jestem ciekaw, a też chcę zaktualizować mojego mi4 :)

Coś gdzieś muszę zmienić, żeby mi wyskoczyła aktualizacja? Widzę, że Wam działa OTA a mi w dalszym ciągu wyskakuje informacja, że moje MIUI jest aktualne :/

Też macie taki problem albo ustawienie, że jak wejdę w zdjęcia przez aparat to ekran rozjaśnia się do 100%, a jak przez galerię to jasność ekranu jest zachowana. Macie tak? Rn3p 
Identycznie

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

34 minuty temu, Heisenberg napisał:

Mi wyszukała aktualizacje, tylko po wciśnięciu pobieraj, stanęło na 0% i nie dało się anulować. Cała appka się zacięła wtedy.

Guest
This topic is now closed to further replies.