SLiM

MIUI 7.9.7

Recommended Posts

Działa szybciej bo cache się usuwa... Po tygodniu będzie normalnie, wgrasz nową wersję i znowu będzie szybciej... A bateria trzyma 2 dni od wczoraj.

niby jest aktualizacja do Redmi Note 3 MTK ale w plikach download jej nie widzę HM_Note3 nie ma :( co jest grane ?

W miuiPRO dodali asystenta oczyszczonego z chińszczyzny, instalowałem, sprawdzałem, fajnie działa. Można się go spodziewać w niedalekiej przyszłości w xiaomi.eu ? @Acid ?

Edited by PRzepraszam_Cie

29 minut temu, galakty napisał:

Działa szybciej bo cache się usuwa... Po tygodniu będzie normalnie, wgrasz nową wersję i znowu będzie szybciej... A bateria trzyma 2 dni od wczoraj.

To po co w ogóle jest ten cache, skoro tylko spowalnia? :)

3 minuty temu, latet napisał:

To po co w ogóle jest ten cache, skoro tylko spowalnia? :)

A po co robisz format na PC/laptopie po kilku latach? Wszystko się z czasem zapycha.

5 minut temu, DarDo1 napisał:

Potwierdzam, że trzeba ustawić ręcznie APN'y w Plusie, żeby działało LTE.

O ile dobrze pamiętam, to ten błąd już był naprawiony w MIUI EU jakoś paręnaście tygodni temu. Najwyraźniej wrócił. Kto wie – gdzie leży istota tego błędu? Skąd się bierze to złe ustawienie, akurat dla tej jednej sieci, a wszystkie inne są OK? Czy to wina Chińczyków?

Edited by latet

Podobno nie da się już zamienić Lewego na Wstecz, a Prawego na Menu, to prawda?

Bardzo proszę, mógłby ktoś sprawdzić czy jednak da się to ustawić w tym nowym interfejsie skrótów?

Zależy mi na Lewy: Wstecz, Prawy: Menu. Aktualnie mam tak, że jak kliknę prawy to pokazuje Ostatnie aplikację, gdy kliknę szybko dwa razy to przeskakuje mi do drugiej otwartej aplikacji, jak przytrzymam to jest Menu podręczne. Dotykając środkowego powraca na ekran główny.

Rozumiem, że w 7.9.7 już tak nie ustawię guzików? 

Donoszę, że na Redmi 4A nie działa apka wideo - wywala FC. Screen niżej.

6b5cf5bb11174275e3ff3f45ecd63391.jpg

tapnięte z Redmi 4a

Edited by Orjon
  • Like 1

2 minuty temu, srgn1 napisał:

Rozumiem, że w 7.9.7 już tak nie ustawię guzików? 

Dobrze rozumiesz. Zobacz sobie na ostatnie zdjęcie w pierwszym poście (tylko dla tych opcji tam widocznych możesz przypisać skrót). Nie ma tam opcji wstecz, itp.

3 minuty temu, cincin27 napisał:

Nie ustawisz. Nawet nie da się zmienić żeby na kliknięcie było Menu a na przytrzymanie ostatnie aplikacje.

Przed chwilą, virusek90 napisał:

Dobrze rozumiesz. Zobacz sobie na ostatnie zdjęcie w pierwszym poście (tylko dla tych opcji tam widocznych możesz przypisać skrót). Nie ma tam opcji wstecz, itp.

Dziękuję.

Boże... Widzę, że devom z MIUI się nudzi i dowalają kolejne rzeczy którymi xiaomi.eu będzie mogło się pochwalić (bo liczę, że w kolejnym update xiaomi.eu doda to, co MIUI skasowało...). 

Logika MIUI - lipny GPS, OIS, niezapisujące się ustawienia 4K, brak 240fps, aaa skasujmy ustawienia przycisków do których jakaś część osób jest przyzwyczajona zamiast naprawić to co ważne.

Nie mam pojęcia kto akceptuje takie zmiany w tej firmie. Dział zajmujący się softem to chyba za cukierki pracuje. 

• Like 1

@Heisenberg Hej czy u ciebie też rozmówca słyszy echo podczas rozmowy? Myślałem, że to naprawili... jednak nie.Na Miui8 było i teraz na Miui9 jest. Nie interesował mnie ten bug, bo siedze zazwyczaj na innych romach, które mają to naprawione. Chciałem pozostać na Miui9, ale niestety się nie da.

Na Mi Note Apn w plusie nie musiałem zmieniać, tylko logo miui8 pojawia się przy włączeniu telefonu.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, Lejna napisał:

niby jest aktualizacja do Redmi Note 3 MTK ale w plikach download jej nie widzę HM_Note3 nie ma :( co jest grane ?

helio x10 ma update a x20/25 nie?? hmm

W głównym poście macie podany aktualny status aktualizacji z xiaomi.eu.

Cytat

Status: RELEASED (Android 5.x/6.x devices added)
(HMNote4, HMPro, HMNote3SE DELAYED)

Redmi Note4, Redmi Pro i Redmi Note 3 SE będą "w przyszłości".

Działa wam wszystko ok na redmi note 3 pro, mikrofon podczas rozmawiania też? Na globalu nie mogłem ustawić przycisków po swojemu, samo mi zmieniło i przy zmianie crashuje mi ustawienia. Robiłem wipe dalvik/cache. Na szczęście miałem backup zrobiony i wracam na miui 8 ostatni.

• Like 1

Motyw limitless jest motywem nie wspieranym jako iż jest ponoć ze źródeł trzecich

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

33 minuty temu, magik-thc napisał:

Moge wgrac ten rom na androida 6.0 czy cos musze jeszcze wgrac? na redmi 4 i mi 5 mam androida 6

Przeczytaj 1 post. Wszystko tam jest.

4 minuty temu, piotrplawecki napisał:

Co  teraz nie można wybrać własnego motywu zegar z pogodą? 

Ten błąd jest już od dłuższego czasu.. Niby w MIUI9 mieli to poprawić, ale jakoś tego nie widać...

5 minut temu, Nezumi napisał:

Ten błąd jest już od dłuższego czasu.. Niby w MIUI9 mieli to poprawić, ale jakoś tego nie widać...

It's not a bug, it's a feature ;) 

• Like 3

Przed chwilą, slimdick napisał:

It's not a bug, it's a feature ;) 

Nie no, samo Xiaomi przyznało, że to błąd i miał być naprawiony wraz z MIUI9... ale chyba coś nie pykło...

@Nezumi głupcy, nie wolno się przyznawać do błędu trzeba go obrócić w celowy zabieg :D Nie oglądali Silicon Valley i zagrywek Gavina Belsona :D 

• Like 1

Jak wygląda sprawa z wersją androida? Wiem że to tylko numerek ale większość xiaomi na snapie 625 ma 7.0/7.1.2 a Redmi4Pro dalej na 6.0. Czy jest możliwość aktualizacji w przyszłości?

Dobra instalacja poszła dobrze na Redmi 4 Pro/Prime lecz jest jeden póki co problem. Gdy chcę uruchomić tryb Cichy to zamiast niego uruchamiają się Godziny Ciszy. Żadne zabiegi czy to przez suwak czy przez górną belkę nic nie dają, za każdym razem widnieje ikonka księżyca i przez to mam albo dźwięki i wibracje albo nic. I nawet, gdy się naciśnie Cichy to żadnej reakcji nie ma, nie zmienia się kolor ikonki, ale za to pokazuje się ten księżyc. I teraz zostaje tylko wyciszenie paskiem głośności do zera i wtedy mam wyciszenie lecz zostają wibracje. Co nie zmienia faktu, że coś jest nie tak :( 

Guest
This topic is now closed to further replies.