Skocz do zawartości

[7.1.2][FINAL] ViperOS 3.1.1


Daviteusz

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, gordonn napisał:

Chciałbym przetestować ten rom że względu na aparat 7 mam pytanie czy żeby wrócić na Miui Polska instaluje je normalnie przez recovery czy potrzebne są inne zabiegi?

Wysłane z Redmi Note 3 Pro
 

Zrób sobie pełna kopie zapasowa w twrp. W razie czego przywrócisz sobie poprzedni soft. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Daviteusz zmienił(a) tytuł na [7.1.2][OFICJALNY] ViperOS 3.0 [Wstrzymany]
  • 2 tygodnie później...

@us3r Wyczytałem na xda że kolejnej aktualizacji nie będzie i wyjdzie dopiero na 8.0, być może zdanie twórca zmienił i stąd aktualizacja.

Widzę że cały projekt upadł, po czym przejął go ktoś inny i wyszła finalna wersja na 7.1 więc w sumie nic się nie zmieniło, kolejna aktualizacja na 8.0/8.1 :D

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Edytowane przez Daviteusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kamil Kupiec napisał:

Siedzę na romie parę tygodni i jestem mega zadowolony. Czekam na viper oreo:-D

Ja siedzę na nim ponad 3 miesiące :) testowałem wiele romów i wg mnie nadal jest on najlepszy chodź jeśli chodzi o baterie jest takie 7/10 w porównaniu do miui 7. Wiadomo telefon mam już ponad rok to i bateryjka mogła osłabnąć w jakimś stopniu :) 

Ogólnie oceniam 10/10

Aktualizował ktoś ROM do tej ostatniej wersji? Jakieś zmiany?

Ciekawe kiedy wypuszczą Oreo i jak długo nasz telefonik będzie wspierany :?

Edytowane przez Demon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Daviteusz zmienił(a) tytuł na [7.1.2][OFICJALNY] ViperOS 3.1.1 - FINAL
4 godziny temu, rzadzu napisał:

Mam wrażenie, że MIUI lepiej sobie radziło z powiadomieniami (po zablokowaniu apek, wyłączeniu oszczędzania itp.). Na tym romie wyświetla mi czasami powiadomienia dopiero po odblokowaniu ekranu. Kłódki też się nie da założyć, bo po jakimś czasie się zdejmuje sama.

Mi też się sama zdejmuje po jakimś tam czasie, ten rom miał tak od początku i niestety nie znalazłem jak to naprawić. Natomiast z powiadomieniami nie mam żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam takie pytanie w związku z instalacją tego romu, na XDA w kilku poradnikach instalacji tego jak i innych romów, jest punkt "zainstaluj firmware, lub najnowszy firmware", czy to chodzi o rom, czy trzeba instalować coś dodatkowo, jeśli tak to gdzie tego szukać?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie w związku z instalacją tego romu, na XDA w kilku poradnikach instalacji tego jak i innych romów, jest punkt "zainstaluj firmware, lub najnowszy firmware", czy to chodzi o rom, czy trzeba instalować coś dodatkowo, jeśli tak to gdzie tego szukać?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Ja tam tego nigdy nie instaluję i problemów nie mam. Czasem wrzucam najnowsze xiaomi.eu dla testów, to firmware przy okazji się aktualizuje.

Firmware to nie ROM. W firmware zawarty jest (nowszy lub nie) modem, bootloader itd. Nie ma sensu go aktualizować gdy wszystko działa jak należy. Instalujesz tylko gdy widzisz, że coś nie działa faktycznie (np. problemy z siecią, zasięgiem, etc.), to wtedy aktualizacja fw może problem rozwiązać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...