Skocz do zawartości

[7.1.2][FINAL] ViperOS 3.1.1


Daviteusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
12 godzin temu, SenseyNS napisał:

Mam pytanie, bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji. Czy ten rom wspiera OTG? Podpinam pendriva i nic się nie dzieje, ani nie pokazuje w eksplorerze.

http://chomikuj.pl/juji123/Apps/Microsoft+ExFAT-NTFS+for+USB+by+Paragon+Software-2.8.6-arm,6230234022.apk(executable)

Edytowane przez Kamil Kupiec
Link nie działał.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Kamil Kupiec napisał:

Niestety program nie jest problemem, bo sprawdziłem kilka, ale żaden nie wykrywa pendriva po podłączeniu.

 

4 godziny temu, Demon3 napisał:

Tak wspiera bez żadnych problemów :)

W takim razie gdzieś jest błąd, bo nie wykrywa pendriva, a na MIUI ten sam pendriv był czytany bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, SenseyNS napisał:

Niestety program nie jest problemem, bo sprawdziłem kilka, ale żaden nie wykrywa pendriva po podłączeniu.

 

W takim razie gdzieś jest błąd, bo nie wykrywa pendriva, a na MIUI ten sam pendriv był czytany bez problemu.

Podłączony pendrive 16gb sformatowany na ntfs. 

Screenshot_20180103-225415.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mial widze ze mial ktos problem z bateria, no cholera leci w oczach, w porownaniu do miui 8 z ktorego sie przesiadlem to dramat, o jakies 60-50% bateria trzyma krócej. Poleci ktos jakis kernel? Oszczedzanie energii wlaczone, radon kernel tez wgrany, nawet kupilem apke zmienilem opcje na battery save i praktycznie nic sie nie zmienilo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, domelix1997 napisał:

Mial widze ze mial ktos problem z bateria, no cholera leci w oczach, w porownaniu do miui 8 z ktorego sie przesiadlem to dramat, o jakies 60-50% bateria trzyma krócej. Poleci ktos jakis kernel? Oszczedzanie energii wlaczone, radon kernel tez wgrany, nawet kupilem apke zmienilem opcje na battery save i praktycznie nic sie nie zmienilo. 

mi trzyma średnio dwa dni i sot 6h, ale jeżeli używam bardzo intensywnie to jeden dzień i około 8/9h sot.

Akurat u mnie miui 8 nawet tyle nie trzymało i na nim czułem się jak bym miał baterie 2000mAh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.01.2018 o 22:32, SenseyNS napisał:

Niestety program nie jest problemem, bo sprawdziłem kilka, ale żaden nie wykrywa pendriva po podłączeniu.

 

W takim razie gdzieś jest błąd, bo nie wykrywa pendriva, a na MIUI ten sam pendriv był czytany bez problemu.

Zawsze wkładałem na zablokowanym telefonie i zawsze działało.

Włożyłem na odblokowanym i pendrive dostaje za małe napięcie i nie działa. Takie spostrzeżenia ;) z użytkowania, jak nie ma się miernika to widać po diodzie na penie ;) 

1 minutę temu, kajfux napisał:

U mnie też na tym romie bateria trzymała bardzo dobrze, tak jak Kolega napisał wyżej, a co do kernela, to też miałem Radona aktualizowanego na bieżąco.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

wiesz ja wyznaję zasadę jak działa to nie ruszać bo już nie raz się na tym przejechałem i to nie źle. Zwłaszcza jak mając najlepszą wersję miui 6.4.14(średnio 3 dni i sot 9h) przeszedłem na miui 8 które jest totalną padaką, testowałem wiele wersji rom i gdy zauważyłem że viper os działa super, prawie prawie jak miui 7 u mnie to go nie aktualizuje ijest git.

Także taka mała rada na przyszłość, działa nie ruszaj ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, domelix1997 napisał:

Bylem świadomy tego ze moga byc problemy, ale nie ze ja 15 minut temu odlaczylem telefon do ladowarki a tu 4% zeszlo xD. Serio nikt nic? Bo rom na prawde fajny, i nie chcial bym sie z nim żegnać xD

mi 4% schodzi po ponad 20 minutach gry xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
10 godzin temu, ziomal_1313 napisał:

U mnie zamyka 

Nie masz może ustawionej opcji "nie zachowuj działań" ?

Obecnie używam nitrogenos 8.1 i zauważyłem dzisiaj, że mam tak samo. Zamyka apke po szybkiej odpowiedzi. 

Edytowane przez Kamil Kupiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Daviteusz zmienił(a) tytuł na [7.1.2][FINAL] ViperOS 3.1.1
  • 9 miesięcy temu...
Dnia 15.01.2019 o 19:02, kjnm napisał:

Cześć!

Mam taki problem że telefon sam się wyłącza gdy jest poniżej 30% baterii. Macie podobne doświadczenia? Zastanawiam się czy to wina Vipera czy hardware.

mam przed ostatnią wersję Vipera, fakt bateria leci szybciej niż na miui 7 (android 5.1) ale spokojnie trzyma 2 dni (3 lata telefon ma) i nie zauważyłem jeszcze czegoś takiego jak ty masz. Może po prostu bateria ci pada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2019 o 20:27, Demon3 napisał:

mam przed ostatnią wersję Vipera, fakt bateria leci szybciej niż na miui 7 (android 5.1) ale spokojnie trzyma 2 dni (3 lata telefon ma) i nie zauważyłem jeszcze czegoś takiego jak ty masz. Może po prostu bateria ci pada ?

Dzięki za odpowiedz, podejrzewałem, że to może być  wina baterii.

Edit: Wymieniłem baterie i wszystko działa jak należy. 

Edytowane przez kjnm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
8 godzin temu, akszyn napisał:

na moim kenzo android 7 finalna wersja działa tylko po ładowarka jak odłączę ładowarkę to z automatu mam komunikat wyłączanie chociaż naładowałem telefon do 50 %

Spróbuj wgrać inny firmware. 

Może też być padnięta bateria. 

Mój się wyłącza niby przy 2% a jak podłącze do ładowarki to pokazuje 40+%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dopiero aktualizacja do wersji na android pie dopiero pomoglo ale nie działa tam dioda powiadomień oraz brak opcji ustawienia APN pod MMS lub internet pomijam fakt że telefon wyłączał się przy 30 a 40 % zaś na miui polska poniżej 20 

Edytowane przez akszyn
Uzupełnienie wypowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...