Skocz do zawartości

Gdzie lepiej kupić 1S...


badman

Rekomendowane odpowiedzi

Aliexpress: 

+nizsza cena

-dlugi czas oczekiwania

-brak gwarancji w PL

-ryzyko nalozenia VATu na przesylke

 

Allegro (np. u mnie są po 789zł: http://allegro.pl/xiaomi-1s-red-rice-redmi-nowe-z-pl-gratisy-fv23-i4352861029.html)

+gwarancja w PL

+dowód zakupu

+szybka dostawa

+program ochony kupujacych

-wyższa cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aliexpress:

- Singapur post - 2 tygodnie;

- Vat przy wysyłce Singapur post małe prawdopodobieństwo, sam kupiłem już kilka i ani razu nie zapłaciłem, ogólnie straszy się ludzi tym ale jest małe prawdopodobieństwo nałożenia Vatu. Ja tylko zapłaciłem w życiu raz kiedy zamawiałem laptopa, no ale paczka była wielka więc wzbudziła zainteresowanie.

- gwarancja - czy kupisz w Polsce czy w Chinach i tak jest realizowana w Chinach bo Xiaomi nie ma serwisu w Polsce czy Europie, może to się zmieni jak wejdą na Rosję bo tam wtedy będzie serwis

- jedyny minus dużo oszustów - musisz uważać od kogo kupujesz bo wysyłają podróbki, najlepiej jest kupować od sprawdzonych sprzedawców którzy nie mają prawie w ogóle negatywnych komentarzy i broń boże nie kupuj od osób które mają negatywne, że wysłały podróbki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam na Allegro u sprzedawcy sendmail.

 

Sam kupiłem u niego mojego 1s, cena z przesyłką 700 zł, w poniedziałek kupiłem a we wtorek już miałem telefon w ręku.

 

http://allegro.pl/show_user.php?uid=5231358

 

Tu masz link do aktualnej aukcji.

 

http://allegro.pl/xiaomi-hongmi-red-rice-1s-folia-x-2-z-polski-24h-i4366446440.html

Edytowane przez Bomirr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem tutaj http://www.aliexpress.com/item/In-Stock-Original-Xiaomi-Red-Rice-Hongmi-WCDMA-Version-Russian-Support-4-7-Inch-1280x720-Mtk6589T/1472716032.html , przesyłka darmowa poczta singapur, płatnośc kartą przez internet - z konta zeszlo 482zł, vatu nie naliczyli, czas oczekiwania 12 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pech, bo ja też zamawiałem jakoś po premierze i też singapur post i nic nie było.

 

Ale jedną ciekawą rzecz zauważyłem, wcześniej jak zamawiałem paczki to po około 5 godzin wychodziły z sortowni, teraz trwa to około 24 godzin, ostatnią trzymali około 28. Państwo nie ma pieniędzy więc szukają.

Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu bedac doswiadczonym, swiadomym uzytkownkiem nigdy nie kupilbym na Allegro - wszytko co tam oferuja zrobic potrafie we wlasnym zakresie, zastanawialem sie tez nad polecanym na forum serwisem ale rowniez cena zawyzona, wiec polecam Aliexpress :) oczywiscie jedynie od sprawdzonych sprzedawcow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.
Jako, że jestem nowy na forum chwiałbym wszystkich serdecznie powitać i pogratulować konkretnego forum. 
Dosyć miodu na dziś ;-) Ad rem.

Po miesiącu porównywania, czytania recenzji, oglądania wideo recenzji i wszelakich testów oraz nawet (sic!) pisania do producentów i ciułania skromnego budżetu wybrałem swojego przyszłego smartfona. Mimo pewnych braków (brak NFC) wybór padł na hongmi red rice 1s.
Wiem, że było wałkowane w różnych tematach ale chciałbym w miarę potwierdzone i aktualne informacje. Liczę na waszą pomoc i cierpliwość.

 

1.Rozpatruje 2 źródła kupna telefonu (z akcesoriami [kabel otg, case, mikey, folia])
-Ibuygou 

-aliexpres (konkretnie Hong Kong Goldway.)

Oczywiście chciałbym zminimalizować, a najlepiej uniknąć płacenia Vat Tuskolandii. 
Jak sprawa wygląda na chwilę obecną (w grę wchodzi kurier) ? Rozumiem, że na ali jest trochę taniej ale większe ryzyko? 
2. Jak wygląda sprawa zakupu. Na ali wiem jak płacić. Chodzi mi konkretnie czy na Ibuygou mogę płacić walutową karta kredytową czy tylko pay pal. Jeżeli Pay pal to czy mogę doładować konto pay pal dolarami z konta walutowego czy koniecznie muszę w złotówkach, aby mogli se zarobić po ich kursie przewalutowania środków finansowych?
3. Czy będzie aktualizacja na red rice 1s do kit kat 4.4?
4. Czy aktualizacje z Miui Polska  można przeprowadzać over the air czy tylko "ręcznie"?

Jeżeli palnąłem jakąś brednie to przepraszam, nie miałem do czynienia z androidem ale szybko opanuje:)

Pozdrawiam serdecznie.

Ps. Przydał by się jakiś sklepik na miuipolska ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...