Skocz do zawartości

Mibox i problem z YouTube


Gruchi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Od aktualizacji apki YouTube straciłem filmy z biblioteki i subskrypcje, na komputerze bez problemu mogę zmienić konto z którego chce korzystać a na MiBoxie jedynie zalogować albo wylogować konto, brak wyboru po zalogowaniu z którego konta chce korzystać (są 3). Jest jakiś patent na rozwiązanie tego problemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam od 2 dni urządzenie i tez mam problem z odtwarzaniem filmów na Youtube. (niczego więcej jeszcze nie zdążyłem spróbować)

Jeden film pójdzie bez problemu, a następny już buforuje i nic się nie ładuje.

Czasem nawet zmniejszenie jakości do 480p nie pomaga.

Nie wiem czy to nie problem z połączeniem wifi, bo na telefonie (Galaxy S6) przy 5G wyciągam 230 Mb, a Mi box tylko pomiędzy 30-50 Mb i nic więcej. Box leży 1 metr od routera.

Próbowałem zmieniać nr kanału i szerokość, ale nic się nie poprawia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Dnia 16.09.2017 o 19:51, zuku1786 napisał:

Mam od 2 dni urządzenie i tez mam problem z odtwarzaniem filmów na Youtube. (niczego więcej jeszcze nie zdążyłem spróbować)

Jeden film pójdzie bez problemu, a następny już buforuje i nic się nie ładuje.

Czasem nawet zmniejszenie jakości do 480p nie pomaga.

Nie wiem czy to nie problem z połączeniem wifi, bo na telefonie (Galaxy S6) przy 5G wyciągam 230 Mb, a Mi box tylko pomiędzy 30-50 Mb i nic więcej. Box leży 1 metr od routera.

Próbowałem zmieniać nr kanału i szerokość, ale nic się nie poprawia.

 

Witaj rozwiazales jakoś ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

 

Dołączam z takim samym problemem. Mi boxa mam jakieś 2 miesiące. Od początku na youtube pewne filmy miały problem z odtworzeniem się, ale teraz albo problem się nasilił, albo po prostu więcej youtube ogladam. Włączam jakiś film i mam czarny ekran, czasem kręci się ładowanie, czasem w trakcie przerywa. Jak już coś przeleci do końca to następny film na bank się nie otwiera. Wycofanie i ponowne otworzenie czasem działa, a czasem dopiero za 10 razem. Próbowałam odinstalowywania aktualizacji, ponowne instalowanie, całkowitego resetu mi boxa. Cały czas to samo.

 

Bardzo rzadko na youtubie włączają mi się reklamy, i zastanawiam się czy to może nie to, czy może ma problem z odtworzeniem reklam, i wtedy się zacina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie założyłem konto, żeby odpisać. Wczoraj przyszedł mi mibox z gearbesta i youtube to jakaś porażka. Włączam aplikację - pusty ekran z logiem youtube i lupą która nie działa. Filmy włączają się losowo, raz działa raz nie. Kolejne filmy się nie włączają tylko jak skończy się jeden to wyskakuje błąd i tyle. Jest jakiś sposób, żeby to naprawić czy pisać do Chińczyków o zwrot pieniędzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Od wczoraj na moim Mi Box co chwilę pojawia się komunikat, że aplikacja YouTube została zatrzymana. Apka niby działa normalnie, ale komunikat wraca. Wyczyściłem dane aplikacji i to pomogło na kilkadziesiąt minut, po czym znów komunikat zaczął się pojawiać.

 

e4bb94447d3d5b45c916e4b112f38ac4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej aktualizacji oprogramowania Mi Boxa, która miała naprawić problemy z Youtube, u mnie nadal bez zmian.

Jeden filmik się uruchomi, kolejny już nie, próbuje następny tez nic i tak kilka filmów, aż któryś się włączy.

Nie mam pojęcia od czego zależy, że jeden się włączy, a inny nie. Czasem ten sam filmik, który nie chciał się włączyć, po kilku próbach z innymi już się włącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zainstalowałem ręcznie google Play serwis wersja dla tv najnowsze nie beta... Chodź beta pewnie też będzie dobrze z APK...... I wszystko zaczęło działać... Logowanie ... subskrybcje...problem chyba leży że przystawka aktualizuje aplikację które wymagają nowszej wersji a tego już mi box nie widzi do aktualizjacji

Edytowane przez QraQ
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...