Skocz do zawartości

Xiaomi Wireless Radio -- Stacje radiowe i prośby o dodanie


RYBA

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Serwer 'RYBA' zostanie wyłączony w celu naprawy i uaktualnienia. Czas przestoju do 7 dni.
Najpopularniejsze strumienie zostały przeniesione do RYBA2 (serwer działa).

Nowa platforma hostingowa jest obecnie montowana (powiązane koszty to 42 EUR rocznie).
Twoje darowizny są mile widziane (kontakt: Private Message)

Screen Shot 2017-11-02 at 11.35.25.png

29660.jpgc300.pnglogoradiozet.pngRMF-FM-logo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi pomóc, zrobiłem wszystko tak jak w poradniku jednak nie mam innych stacji niż chińskie, co jeszcze oprócz wpisania IP powinienem zrobić?

 

nieaktualne, za którymś razem usuwania i wpisywania od nowa wskoczyło ;)

Edytowane przez Gawronnek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli masz telefon Xiaomi, nie musisz instalować dodatkowej apki, zmieniasz DNS w ustawieniach sieci Wi-Fi. Przed chwilą sprawdzałem i dodatkowe stacje pojawiły się w pluginie Gatewaya. W pluginie Gatewaya zmień zakładkę z Ranking na Local lub inną. Wyszukiwarka nie działa.

Tapnięte z MI5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam, ale córka ma ;)
Udało się, stacje się pojawiły.
Po dodaniu do ulubionych są widoczne z innego telefonu/tabletu.
Natomiast dźwięk się z tych polskich (zawierajace Ryba w nazwie) się nie wydobywa. Inne np internationa coś tam sobie brzęczą.
To chwilowe problemy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proszę o dodanie do listy:

Radio Fantasy Augsburg

http://stream.fantasy.de/fantasy.mp3?rpempv=3.1.101

61a42000f55d.png

oraz

Radio Europa Plus Sankt Petersburg

http://emgspb.hostingradio.ru/europaplusspb128.mp3

18cf9506396e.png

Z tym linkiem w "firefox" bywały problemy ale każda inna przeglądarka jak i linux radzą sobie bez problemu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

logo.png

europaplus.png

Edytowane przez marexsc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej.

Nie wiem czy wątek jeszcze jest aktywny i czy Ryba tutaj zagląda (wydaje się, że niestety dawno nie był), ale chciałbym prosić o dodanie jednej stacji:

mianowicie: Radio Szczecin.

Ten podany na serwerze Ryba 'Radio Szczecin 94' wydaje się być drugą częstotliwością tego samego radia (dab), gdzie grana jest głównie muzyka, ale tak czy inaczej nie działa. Ten podany poniżej to stacja, gdzie dają nie tylko muzykę, jest to radio regionalne i głównie z wiadomościami. Wg tego co jest podane w FAQ na stronie projektu to radio powinno zostać zaakceptowane.

Namiar na plik aac: http://stream4.nadaje.com:11986/prs.aac

Logo radia: logo.svg

Byłoby super gdyby ktoś mógł wspomóc.

(niestety nie mam jak zgłosić oficjalnie na vk.com, bo nie mam tam konta i szczerze mówiąc nie chciałbym go tam zakładać. W końcu nawet fejsa nie mam to tym bardziej nie chciałbym mieć profilu na wschodnim odpowiedniku, gdzie dodatkowo nic nie zrozumiem, ba - nic nie odczytam przez nieznajomość bukwy).

pozdr.

K

-----------

update:

  • zgłosiłem request na vk.com, acz niestety na ten moment nie widzę reakcji...
  • uzupełniłem logo.
  • zmieniłem jedno zdanie wprowadzające w błąd - radio Szczecin na serwerze Ryba było rzekomo 94 - a tam grana jest tylko muza (przynajmniej wg tego co słyszałem). Stacja podana powyżej serwuje audycje kulturalne, wiadomości, transmisje z różnych wydarzeń oraz muzykę (akcenty przesunięte na wiadomości z regionu i kraju oraz świata)
Edytowane przez krzysmir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...