Skocz do zawartości

Xiaomi Wireless Radio -- Stacje radiowe i prośby o dodanie


RYBA

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 13.09.2017 o 09:33, kumpel_ napisał:

@homman ok dzięki za info, niby tak, ale mimo wszystko dolny zakres jest bardzo wąski. Choć spokojnie da się radia słuchać, więc nie jest to jakiś duży problem.

Z tego co ja słuchałem to wiele zależy również od danej stacji, większość nastawionych jest żeby działały, ale znaleźć można też te przyzwoite :) Jest w czym przebierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, EBE97400 said:

Żadne radio od rana nie działa... u Was też?

@kumpel_ @EBE97400 Serwer miał problemy z siecią. Dziś ustalono to około 10:00. Wszystko powinno działać normalnie.

P.S. 
będę patrząc na problem z logami, ale widzę je wszystkie dobrze. Jakiej wersji używasz MiHome?

Edytowane przez RYBA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, EBE97400 said:

Są tam 2 pliki do pobrania. Który należy pobrać? Jakie nowości w tej wersji? 

com.xiaomi.smarthome.apk
 
to tylko nowsza wersja.
Lubię to jak najświeższe, nie może powiedzieć tego, co jest dokładnie nowe
Edytowane przez RYBA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, homman said:

Nie działa wciąż radio wawa. Reszta jak dla mnie jest ok.

Oryginalny strumień WAWA jest teraz zepsuty i nie będzie odtwarzany. Wiem o tym problemie.

 

2 hours ago, abc00 said:

Ja dzisiaj odpaliłem Blue Marlin (ryba), a tam jakieś chińczyki gadają, coś się popsuło, sprawdziłem stream na telefonie i tam ok. Polskie stacje bez zarzutu...

zobaczę co mogę zrobić
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RYBA napisał:

Test OK - działa.  Jakie są Twoje ustawienia i czy udało się to wcześniej?

Radia miałem ustawione zanim pojawił się Twój wpis na tym forum, w sumie chyba jako pierwszy pisałem tu o Twoim/Waszym projekcie.

Wysyłałem nawet pierwsze propozycje dodania stacji, działało wszystko ale jakiś czas nie korzystałem, wczoraj włączyłem, stacje dodane były ale w głośniku cisza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RYBA napisał:

Dodałem drugi serwer - RYBA2 - ma teraz tylko dwie stacje: Jazz24 + Radio Swiss Jazz
@EBE97400 @kicekpicek Proszę sprawdzić, czy można zobaczyć logo teraz na RYBA2 i zamieść swoje komentarze tutaj.

Dzięki

 

Usunąłem stacje, dodałem od nowa i cisza nadal. Może to wina którejś aktualizacji Mi Home.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Shadow2k3 said:

Witam
Radio RMF FM mi gra jakieś 20 s i przestaje, z tym że ciągle ten sam kawałek muzyki leci. Inne radia grają.
 

RMF FM Zrestartowałem - teraz grają OK.
radio Gdańsk dodałem.

RMF FM Depeche Mod nie gra... :-(

Edytowane przez RYBA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, EBE97400 said:

Działa, dzięki :)

Dlaczego ciągle coś jest nie tak z tymi radiami? jaki jest tego powód? serwer pada ?

Oryginalny strumień z nadawców czasem się zatrzymuje. W takim przypadku serwer natychmiast próbuje ponownie nawiązać połączenie. Przez większość czasu słychać krótką przerwę, a potem grę ponownie.

Gdy z jakiegoś powodu serwer nie może odnowić połączenia od pierwszej próby - przestaje działać. W tych przypadkach ostatni fragment, który trwa 7 sekund, może być zapętlony.

Dzieje się tak z nadawcami, którzy są niestabilni.

Serwer działa dobrze i kontynuuje strumieniowanie innych stacji.
Obecnie w RYBA znajduje się ponad 40 stacji i 5 stacji w RYBA2.

Jedyny problem, którego nie mogę rozwiązać, to logotypy - przepraszam za kłopot...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...