Skocz do zawartości

Romy do Kate luźna dyskusja.


kiltel

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj z ciekawości zainstalowałem ostatnie nightly Lineage OS 14.1. Używałem je może z godzinę i wróciłem do MIUI. Sam system chodził sprawnie ale miałem problem ze skaczącym zasięgiem. Poza tym tez jak to na czystym androidzie aby wysłać mmsa trzeba mieć włączona transmisje danych. Aparat też wydawał mi się gorszy wiec tak jak napisałem wróciłem do Miui Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@kiltel rom do Kate to https://download.lineageos.org/kenzo ? Instalacja przez TWRP po fullwipe? Nic więcej nie trzeba robić?

Czy stąd https://androidfilehost.com/?w=files&flid=157326&sort_by=date&sort_dir=DESC ?

Bateria chyba lepiej się sprawuje na Lineage?

Edytowane przez acocieto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ten z pierwszego linku. O baterii się nie wypowiem bo lineageos używałem bardzo krótko. Tak wystarczy full wipe TWRP. Podczas instalacji może pojawić się kilka błędów podczas wgrywania ale tym się nie przejmuj i normalnie uruchom telefon.

Edytowane przez kiltel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie Najnowszy modem to załóżcie temat na en.miui może ktoś z międzynarodowego forum wrzuci ZIP modemu bez niespodzianek. Albo poszukajcie tam być może już ktoś instrukcje zrobił.

Ja wcześniej używałem cyandelta updater bardzo fajny program pod linageos i parę innych Romów ściąga się raz rom potem w czasie aktualizacji zamiast pobierać 300mb pobiera ok 10 mb i ma funkcję dodawania pączki z modem

Edytowane przez Snajper
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...