Jump to content

Romy do Kate luźna dyskusja.


kiltel

Recommended Posts

Aktualnie używam miui polska. Jestem zadowolony ale korci mnie spróbować LineageOs. Czy ktoś może go użytkuje na co dzień. Jak wypada aparat w porównaniu do miui chodzi jeśli chodzi o jakość zdjęć?

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj z ciekawości zainstalowałem ostatnie nightly Lineage OS 14.1. Używałem je może z godzinę i wróciłem do MIUI. Sam system chodził sprawnie ale miałem problem ze skaczącym zasięgiem. Poza tym tez jak to na czystym androidzie aby wysłać mmsa trzeba mieć włączona transmisje danych. Aparat też wydawał mi się gorszy wiec tak jak napisałem wróciłem do Miui Polska.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak ten z pierwszego linku. O baterii się nie wypowiem bo lineageos używałem bardzo krótko. Tak wystarczy full wipe TWRP. Podczas instalacji może pojawić się kilka błędów podczas wgrywania ale tym się nie przejmuj i normalnie uruchom telefon.

Edited by kiltel
Link to comment
Share on other sites

Jak chcecie Najnowszy modem to załóżcie temat na en.miui może ktoś z międzynarodowego forum wrzuci ZIP modemu bez niespodzianek. Albo poszukajcie tam być może już ktoś instrukcje zrobił.

Ja wcześniej używałem cyandelta updater bardzo fajny program pod linageos i parę innych Romów ściąga się raz rom potem w czasie aktualizacji zamiast pobierać 300mb pobiera ok 10 mb i ma funkcję dodawania pączki z modem

Edited by Snajper
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...