Skocz do zawartości

Redmi Note 4 długo się wzbudza po naciśnięciu dotyku czy klawisza


makj1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem z telefonem( Xiaomi Redmi Note 4), że jak chcę coś sprawdzić i uruchamiam go poprzez dotyk na czytniku linii papilarnych, czy też poprzez naciśnięcie klawisza bocznego długo czekam na wyświetlenie się ekranu do 8 sek. Dzieje się to prawie za każdym razem. Telefon jest nowy po aktualizacji wersja MIUI Global 8.5 stabilna, Android 7.0 NRD90M. Reszta śmiga bez zarzutu. Co może być przyczyną takiego działania? Próbowałem w ustawieniach - bez rezultatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Redmi Note 4 długo się wzbudza po naciśnięciu dotyku czy klawisza
  • 5 miesięcy temu...

Wiem, że od czasu założenia tematu minęło sporo czasu ale miałem podobne objawy w Redmi 4 Pro. Może przyda się komuś w przyszłości. 

W moim przypadku pomogło wyjęcie karty SD z czytnika w telefonie. Nie było z nią nigdy problemu. W innym telefonie działała poprawnie a tu powodowała opóźnienia. Nie było na niej nic specjalnego. Trochę zdjęć i kilka nagranych telefonem filmów.

A co powiedzieli w serwisie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat kart był poruszany już kilka razy i nikt nie znalazł rozwiązania.U mnie dopiero po wymianie trzeciej z kolei karty telefon chodzi tak samo płynnie jak bez niej.Dodam że miałem wszystkie karty firmowe, kupowane w sklepie stacjonarnym i wszystkie klasy 10.Dwie były samsunga 32gb i ostatnia Kingstona też 32gb.Dopiero ta ostatnia nie powodowała zamulania telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...