Jump to content

Redmi Note 4 długo się wzbudza po naciśnięciu dotyku czy klawisza


makj1
 Share

Recommended Posts

Witam. Mam taki problem z telefonem( Xiaomi Redmi Note 4), że jak chcę coś sprawdzić i uruchamiam go poprzez dotyk na czytniku linii papilarnych, czy też poprzez naciśnięcie klawisza bocznego długo czekam na wyświetlenie się ekranu do 8 sek. Dzieje się to prawie za każdym razem. Telefon jest nowy po aktualizacji wersja MIUI Global 8.5 stabilna, Android 7.0 NRD90M. Reszta śmiga bez zarzutu. Co może być przyczyną takiego działania? Próbowałem w ustawieniach - bez rezultatu.

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi changed the title to Redmi Note 4 długo się wzbudza po naciśnięciu dotyku czy klawisza

Nie chcę wprowadzać w blad ale wydaje mi się że @acid w jakimś temacie przy podobnym problemie wskazywał na możliwe uszkodzenie płyty głównej. Niestety nie mogę teraz odnaleźć tego tematu. Może spróbuj napisać na priw.

 

Pozdro

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, mariusz.ur napisał:

@majki1 podwójne kliknięcie też długo wybudza ?

Też nie działa.

Wysłałem do servisu zobaczymy co powiedzą.

1 godzinę temu, XiaoRén napisał:

Global oryginalny?

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
 

Tak

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Wiem, że od czasu założenia tematu minęło sporo czasu ale miałem podobne objawy w Redmi 4 Pro. Może przyda się komuś w przyszłości. 

W moim przypadku pomogło wyjęcie karty SD z czytnika w telefonie. Nie było z nią nigdy problemu. W innym telefonie działała poprawnie a tu powodowała opóźnienia. Nie było na niej nic specjalnego. Trochę zdjęć i kilka nagranych telefonem filmów.

A co powiedzieli w serwisie?

Link to comment
Share on other sites

Temat kart był poruszany już kilka razy i nikt nie znalazł rozwiązania.U mnie dopiero po wymianie trzeciej z kolei karty telefon chodzi tak samo płynnie jak bez niej.Dodam że miałem wszystkie karty firmowe, kupowane w sklepie stacjonarnym i wszystkie klasy 10.Dwie były samsunga 32gb i ostatnia Kingstona też 32gb.Dopiero ta ostatnia nie powodowała zamulania telefonu.

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...