Skocz do zawartości

Xiaomi mi6 sam się podgłasza na słuchawkach i przycisza


Grzesiek717

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Po ostatniej aktualizacji mój xiaomi mi6 zaczął wariowac podczas słuchania muzyki na słuchawkach  gdy uspie telefon potrafi sam się podglosic czy też przyciszyć.  A nawet muzyka sama się wyłącza.  Z początku nie było tego problemu tylko po ostatniej aktualizacji... Czy ktoś ma ten sam problem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod temat. Mam dokładnie to samo na wersji 7.8.24  dev. Całe szczęście juz jutro bedę mógł zainstalować Miui Polska. Mam nadzieję, że w najnowszej wersji nie ma tego problemu bo dosyć często słucham muzyki z telefonu.

Edytowane przez DonKocurro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, DonKocurro napisał:

Podpinam się pod temat. Mam dokładnie to samo na wersji 7.8.24  dev. Całe szczęście juz jutro bedę mógł zainstalować Miui Polska. Mam nadzieję, że w najnowszej wersji nie ma tego problemu bo dosyć często słucham muzyki z telefonu.

Jak zmienisz daj znać czy też tak głośno gra na słuchawkach gdy samo się podgłosi bo wzmocnienie jest mega mocne tylko co piosenkę tak jakby się przyciszało przy powiadomieniach i po chwili znowu 2x głośniej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzesiek717 napisał:

Jak zmienisz daj znać czy też tak głośno gra na słuchawkach gdy samo się podgłosi bo wzmocnienie jest mega mocne tylko co piosenkę tak jakby się przyciszało przy powiadomieniach i po chwili znowu 2x głośniej 

Dziś wrzuciłem wersję miui Polska 7.8.24 i problem ten nie występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grzesiek717 napisał:

Z tego co wynalazlem trzeba pisać do producenta by odblokowali soft?

Trzeba zlozyc wniosek do xiaomi, zeby przyznali zgode na odblokowanie bootladera nie softu.

4 godziny temu, Grzesiek717 napisał:

Czyli nie da się tego zrobić od razu w ciągu dnia?

Mozesz nawet i w ciagu nocy.

Dzial tutorial i tematy tam zawarte sa obowiazkowe dla Ciebie do przeczytania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podpinam się jest jakaś inna możliwość bez instalacji miui pl Eu nie znam się na tym podczas słuchania muzyki przycisza się gdy wejdę w dźwięki przycisze dźwięk  dzwonka i podglosze na full mp3 po  3s podglaasza się na full ale gdy zmieni się mp3 trzeba to robić za każdym razem bo wycisza???? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Backswat napisał:

Podpinam się jest jakaś inna możliwość bez instalacji miui pl Eu nie znam się na tym podczas słuchania muzyki przycisza się gdy wejdę w dźwięki przycisze dźwięk  dzwonka i podglosze na full mp3 po  3s podglaasza się na full ale gdy zmieni się mp3 trzeba to robić za każdym razem bo wycisza???? 

Niestety nie da się bez wgrania polskiego mui.  Jednak ja się wytrzymałem ze względu na brak aktualizacji automatycznych w mui polska wygranym ręcznie po odblokowaniu bootloadera.  

 

Czekam na aktualizację gloobala może coś się poprawi pomimo tego jednego problemu telefon śmiga super dlatego lepiej nie ruszać. 

Czy ktoś wie kiedy pojawi się na gloobala mui9 z automatu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2017 o 05:25, tekjow napisał:

muiupolska nie rozwiązuje problemu, ponieważ mam zainstalowany i mam podobnie, przynajmniej kiedy słuchałem muzyki ze spotify

Morał taki że nie ma co przerabiać jeśli telefon poza tym chodzi dobrze..  Może kiedyś to poprawią.  Ale według mnie to wina tego iż słuchawki po USB..  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.10.2017 o 05:37, BarthezzVTi napisał:

Ja używam słuchawek po bl i owego problemu jeszcze nie uświadczyłem. Global w najnowszej wersji.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Jak po Bluetooth masz mieć problem jak pomijasz wzmacniacz..  Global ma tylko miu8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Miui 9 beta global nadal to samo 

19 godzin temu, Vonki napisał:

Nie przychodzą wam powiadomienia w czasie tych przyciszeń? 

Nic nie przychodzi leci MP3 przełącz na następną i jest znowu połowa głośności jak wejdziesz w tym czasie w aparat zrobisz foto to sam się podglosi lub w dźwiękach przycisz dzwonek i podglos na full po 3 s jeb**e na fulla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.11.2017 o 22:59, Vonki napisał:

Też mam bete miui 9, ale u mnie jedynie się przycisza kiedy przychodzi powiadomienie, ale po odebraniu dźwięku powiadomienia głos wraca do normy. 

Masz ta orginalna od xiaomi przejściówkę (biała) ?

Może po zmianie przejściówki pomoże ?

Bo dziwne żeby kitajce jeszcze tego nie zobaczyli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...