Skocz do zawartości

Nowy Mi6, a wada złącza USB


Zeely

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Soplus napisał:

Chyba możesz podłączyć ładowarkę? Jak działa to olej.

Nie olej, bo USB to dość... delikatna sprawa... teraz działa, jutro może przestać...

Mi to wygląda jak telefon ze zwrotu... ktoś wtyczki nie potrafił wyjąć lub w jakiś sposób ją uszkodził, a sklep się nie przyłożył do gruntownego sprawdzenia czy wszystko jest sprawne...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, galakty napisał:

Gearbest albo Banggood?

Czemu tak nie lubisz tych sklepow. Ja mam 2 telefony z Banggood i jeden z Gearbest i wszystkie smigaja ladnie do dzis. 2 mam prawie rok, jeden pol roku. Przepraszam za off-top ale nurtuje mnie to pytanie od dawna juz? ;)

@Zeely ja na Twoim miejscu bym to reklamowal, dzis dziala, jutro moze przestac. Gniazdo nie powinno tak wygladac.

Edytowane przez kamillm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No GB się pozbył uszkodzonego telefonu, którego nigdzie nie mógł opchnąć i wracał na zwrotach...

12 godzin temu, kamillm napisał:

Czemu tak nie lubisz tych sklepow. Ja mam 2 telefony z Banggood i jeden z Gearbest i wszystkie smigaja ladnie do dzis. 2 mam prawie rok, jeden pol roku. Przepraszam za off-top ale nurtuje mnie to pytanie od dawna juz? ;)

Dlaczego? Zerknij po forum.... Od jakichś 2 miesięcy, jak ktoś pisze z problemem, czy to hard, czy soft, to się okazuje, że telefon z GearBest i nic tylko problemy, bo jak nie wykupisz ich własnego ubezpieczenie, to mają cię gdzieś... Oni totalnie olewają to, co sprzedają, ważne aby sprzedać... Oni dobrze wiedzą, że mają masę uszkodzonych sztuk, że muszą się tego pozbyć i nawet dając 100USD na zakupy W ICH SKLEPIE, są na plusie... olbrzymim... Dobra... temat rozwiazany...

 

Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...