Skocz do zawartości

Powiadomienia LED


Rekomendowane odpowiedzi

Wersja MIUI i posiadany smartfon:

 

KXDCNBE17.0  MI3 WCDMA

Opis znalezionego błędu / problemu:

 

Nie dzialaja powiadomienia led (SMS, mail, telefon) - zadne


Dodatkowe informacje

 

Jak wyzej. Acid - jesli w najnowszym dev diodki dzialaja to moze dalo by sie wyciagnac to co za nie odpowiada i podmienic w MIUI Polska stable, hmmm ?? 

 

BTW - na forum ENG dostalem linka https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rageconsulting.android.lightflow&hl=en Chyba nie o taki support mi chodzilo...

Edytowane przez Yamnick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, ze jednak działają powiadomienia. Trzeba przestawić kolor w opcjach na inny i potem na poprzedni i zadzwonić.

Dioda zapali się po ok minucie.

 

btw: to i tak nic. 

Tak miałem kiedyś na BB9700:

Eh... wspomnienia z BB :)

To tylko pokaz możliwości ale niech ktoś mi pokaże androida co tak robi.

Po dziś dzień bym uzywał BB gdyby były szybkie i miały lepsze wsparcie z aplikacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acid - ok, dokladnie sprawdzilem. 

 

BYC MOZE powiadomienia dzialaja ale randomowo...

 

Powiadomienie mail/sms NIE ZADZIALA jesli mam wlaczony/wybudzony tele, tak ? Chyba tez LED przestaje blyskac jak odblokuje telefon odslaniajac czujnik w momencie checi odebrania przychodzacego polaczenia.

 

Pytanie w takim razie: KIEDY powinno wlaczyc/wylaczyc sie powiadomienie LED przy SMS/Mailu/telefonie i jak dlugo LED blyska ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te światełka z BB to nic przy Motoroli E398/E1 :)



Co do Mi3 to już od dawna led działa jak chce, już nie pamiętam kiedy mogłem na nim polegać świeci chyba tylko w momencie połączenia. Ja sobie ustawiłem przypomnienia o nieodebranym sms/połączeniu i telefon wibruje co 5 minut.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...