Skocz do zawartości

Zakup Redmi Note 4 (X) z Banggood / Gearbest


krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem przed zakupem telefonu Redmi Note 4 dla swojego taty. Przeglądałem różne oferty i chyba zdecydowałem się już że telefon kupię w Banggood lub GearBest, głównie ze względu na korzystne ceny. Znalazłem kilka ofert, między którymi się waham:

~583 PLN - (Banggood - kolor złoty)  Xiaomi Redmi Note 4 Global Edition 5.5 3/32 Snapdragon

~560 PLN - (Banggood - złoty/czarny) Xiaomi Redmi Note 4X 5.5 3/32 Snapdragon

~556 PLN - (GearBest - czarny) Xiaomi Redmi Note 4X 5.5 3/32 Snapdragon

Do Banggood dopłacam około 30 PLN za Priority Direct Mail, który jak czytałem na 99% zabezpiecza przed dodatkowym haraczem.

W przypadku GearBest dopłata to 20 PLN za Priority Line bez haraczu.

Podsumowując, mam do wyboru RN 4X za 576 PLN z GearBest vs RN 4 GLOBAL za 613 PLN z BnagGood

Jak widać różnica w cenie jest bardzo niewielka

Ponad to

- wersja Global obsługuje pasmo B20. W opini więkoszości pasmo to nie jest potrzebne u nas w kraju. Mieszkam w niewielkim mieście, LTE w mieście działa bez problemu ale już wyjeżdzając poza miasto bywa różnie, często przełącza się na 3G lub zupełnie traci łączność, wydaje mi się że obsługa B20 na pewno nie zaszkodzi ale czy warto dopłacać?

- czytałem sporo o problemach z jakością rozmów na tych modelach - czy ostatnie aktualizacje softu (MIUI 9) definitywnie rozwiązują ten problem? Czy problem występował też na wersji miui stable?

- który ze sklepów będzie lepszym wyborem z punktu widzenia gwarancji (ewentualnej reklamacji / serwisu).

W związku z powyższym, chciałem zapytać o opinie, co według was będzie lepszym wyborem? Może znacie lepsze oferty?

 

Edytowane przez krzychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...