Skocz do zawartości

Problem z internetem mobilnym orange


dwarazyA

Rekomendowane odpowiedzi

Sieć Orange, mi 5s plus 6/128.

 

Problem występuje w miejscach ze słabszym zasięgiem, 3 w górę kresek. Polega na tym że mimo połączenia z nadajnikiem hspda (ikonka jest cały czas) internet co pewien czas nie działa, brak transferu danych. Wtedy wystarczy że włącze i wyłącze tryb samolotowy (lub włącze i wyłącze transmisje) i internet znów działa jakiś randomowy czas. nie raz wygrywałem fastboot ROM, różne coustom romy, miui polska, global itd. Na wszystkich jest ten problem. Co ciekawe w pracy, wieś blisko miasta z LTE, większość smartphonów ma zasięg LTE, ja na miui nie mam, ale już na lineage os mam, ale tylko gdy ustawie na stałe tryb sieci na LTE, bez tego LTE pojawia się na chwilę i przechodzi na hspda gdzie znów występuje problem. Co ciekawe przy LTE problem jest rzadszy ale też bywa że nie ma dostępu. Apny próbowałem domyślne i że strony Orange, (te z ipv6 zalecane do naszego modelu na stronie Orange też), brak różnicy. Dodatkowo stwierdziłem że GPS w trybie "tylko telefon" działa o niebo lepiej niż w trybie gdzie pobiera dodatkowo kanalizację z sieci i Bluetooth. Karta SIM wymieniona tydzień temu, bez różnicy względem starej. Aktualnie jestem na najnowszym miui polska, bez roota, bez żadnych edycji. Pozdrawiam.

 

 

Edit: przed chwilą zauważyłem że po przełączeniu w tryb sieci z automatycznego LTE do pozycji niżej jest niebo lepiej na hsdpa

 

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...